Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

KAROLINA BASZAK część druga nowa

Polecane posty

Gość gość

hej!!! piszcie tutaj, ponieważ ten wątek część II zaciął się kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej tu sie nie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamtez nic sie nie tnie. a nowe strony zawsze ładują się z opóźnieniem więc nie dubluj wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie teraz jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest nowy wątek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nowy wątek znowu został skasowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to gdzie teraz piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Co sie stalo z ostatnim wątkiem na Kafe o niej? Chyba się ta słonica z wielkim długim nosem wkurzyła i znów zaczela maniakalnie wszystko kasować. Widać po niej stresy bo wyglada na przynajmniej 4 dychy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonya

Kto w ogole obserwuje ta grubaskę z wielkim opadającym skrzywionym nochalem lol Jeszcze większe loserki od niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszak

Jest nowy wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2020 o 22:59, EterycznaWozna napisał:

jaki nowy watek o 'szlachciance' kaszak?

Ta jej działalność czytaj Baroliny jest coraz bardziej komiczna i niewarygodna. Kasuje wszystkie komentarze, które nie pławią się nad nią, nie ocekają mową chwalebną . Ostatnio dodany był komentarz, że dość mroczne zdjęcie czy przygnębiające. Oczywiście od razu ban. Kolejna użytkowniczka to wychwyciła i napisała jej kilka słó, że nie jest to normalne, że nikt jej nie obraża a ona i tak nie daje praw do wypowiedzi, które różnią się od wypowiedzi jej wyznawczyń. Ta druga też dostała bana  To wszystko wygląda jak sekta. Nie wiem czemu tak wiele kobiet jest ślepo w nią zapatrzone. a może to, że z taka systematycznością kasuje wszystkie komentarze, które jej nie w smak burzą ogólną statystykę i wcale nie jest tak kolorowo. Mam wrażenie, że przed każdym postem typu 'posprzatałam dla mężusia"; "aby mężulek miał zawsze gorący pyszny posiłek" przygotowuje się na wszystkie komentarze, które są przeciwne takiemu systemowi niewolnika i pana w domu. starannie recytuje cytaty i listę książek na dany temat i to z taką płynnością, że nie udałoby się to w normalnym trybie z trójką dzieci pod ręką  no chyba, że jest skrzętnie ukrywana niania :))) nie oszukujmy się ale większość mam nie ma czasu na to, żeby zalatwić swoje potrzeby w wc a co dopiero tak dynamicznie odpisywać na każdy komentarz bądź je kasować 

nitk kto musi tak zacięcie podkreślać, że żyje w idyllicznym świecie, powtarzać non stop jakiego ma cudownego męża i jak w jednym paluszku ma się samowychowanie, nikt, powtarzam, nie jest wiarygodny. 

sama polityka prowadzenia biznesu jest w mojej ocenie skandaliczna, czytając posty kobiet, które czekają tygodniami na zwrot pieniędzy bądź jakąkolwiek odpowiedź jest w sklepie internetowym NIE DO POMYŚLENIA. szczególnie, że nie są to suknie, których cena jest zbliżona do cen z aliexpress - a jak widać obsługa z chin ma więcej powodów do zadowolenia z obsługi swoich Klientów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×