Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

triste25

Dziewica w ciązy,na ile to możliwe?

Polecane posty

Nie zabezpieczalam sie normalna antykonepcja bo nie planowalam wspólzycia, bylam po imprezie zakrapianej alkoholem, chlopak (z ktorym dopiero zaczynalismy krecic)tez,za daleko sie posunąl i tak wyszlo. Gdybym planowala wspolzycie to zabezpieczylabym sie normalnymi tabletkami. Ale skoro tak sie juz stalo to musialam sie ratowac droga awaryjna. LUDZIE!! po co ten hejt, nigdy Wam sie nie zdazyla wpadka w łozku? wszyscy swieci jestescie? nie pomagacie bo jedn pisza ze skoro nasienie i owulacja to ciaza, a drudzy ze to mniej prawdopodobne niz wygrana w totka, tymczasem ja mam juz 2 dzien mdlosci,wiec spanikowalam i dlatego chcialam najperw Was sie poradzic zanim pode do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze: nie ma czegoś takiego jak wzór na prawdopodobieństwo zajścia w ciążę. Jak by ten wzór miał wyglądać ilość pchnięć+wytrysk w środku/wytrysk plus dni płodne minus tabletka po? Ryzyko zajścia w ciąże nawet po pełnym stosunku po zastosowaniu tabletki po jest znikoma. Jak stosunku nie było to ryzyko jest jeszcze mniejsze. Ale za to 2 razy w ciągu miesiąca tabletka po to już trzeba na łeb upaść. I tak, zdarzały mi się różne sytuacje łóżkowe, ale dziecko, na litość boską: zorientuj się najpierw w kwestiach antykoncepcji, płodności, a potem zabieraj się za seks. A jak nie wiesz zbyt wiele na ten temat to się nie macaj z facetem po pijackiej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mądra nie jestes skoro nie rozumiesz, że rozwalajac sobie gospodarkę hormonalna dwiema tabletkami w jednym cyklu, twoj organizm wariuje i wszystkie objawy jakie masz to zaburzenia hormonalne. I nie oburzaj sie, ze hejtuja bo kazdej innej macanko po pijaku i potem panika zdarzylaby się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 lata, niby dorosła a taka głupia... już pomijając fakt, ze plemniki nie mają nóg i nie mogą się przedostać z zewnątrz do wewnątrz, to jednak używanie tabletek 72h po, jako doraźnej antykoncepcji w krótkim odstępie czasu jest po prostu idiotyczne... rozwaliłaś sobie ukłąd hormonalny, gratuluję. Myślę, ze spóźniony okres to nie jedyne skutki uboczne jakie odczujesz w najbliższym czasie. Gratuluję myślenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas sie zabezpieczac skoro "wpadaja" ci takie sytuacje po to sa zabezpieczenia he pytasz czemu hejt bo glupio madra jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
triste25 dziś No tak, o tabletce po wiedzialas, ze istnieje, a to, ze istnieja testy ciazowe juz nie i pytasz o rade na kafe? Poza tym chyba po tabletke po, trzeba isc najpierw do gina po recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awarię to można mieć raz, a nie raz na dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Otoz moga. Jesli jest wystarczajaca ilosc sluzu, to moga. Ja tak zaszlam w ciaze i szczerze powiedziawszy nie zaluje. No i nie myslalam o zadnych tabletkach po, jako glownej metody antykoncepcji, w ogole o nich nie myslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś W Polsce i to nie chyba a trzeba isc do gina po ta tabletke, w innych krajach jest dostepna bez recepty a napisalm ze nie przebywam obecnie w Polsce,po co sie wypowiadasz skoro sam nawet nie wiesz dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba, jest bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gosc 15;08: "23 lata, niby dorosła a taka głupia... już pomijając fakt, ze plemniki nie mają nóg i nie mogą się przedostać z zewnątrz do wewnątrz" Dobrze ze TY jestes taki madry sadzac ze pleminki nie moga sie przedostac z zewnatz do wewnatrz bo chyba nie slyszles o czyms takim jak sluz!! jak mnie denerwuja tacy ludzie co sami nie wiedza a sie wypowiedza bo moga sobie pohejtowac przed komputerem bez konsekwencji. Czlowieku zanim zaczniesz kogos obrazac zastanow sie nad swoim poziomem inteligencji, i nie wypowiadaj sie jezeli nie masz pojecia w temacie dajac mi rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno spokojnie! Nie jesteś w ciąży na 100%. Ja Cię rozumiem, bo sama kiedyś byłam młoda i bałam się niechcianej ciąży. Niestety wzięcie 2 tabletek escapelle nie było mądrym posunięciem. Ja kiedyś też wzięłam escapelle, tylko, że jedną. Był wytrysk w środku +pęknięta prezerwatywa. Sperma aż ze mnie wypływała... no i skutki wzięcia tabletki odczuwałam przez kolejne 3 lata. Cykl totalnie rozregulowany, plamienia zamiast krwawień, zaczęły mi się robić torbiele. Z tą tabletką naprawdę nie ma żartów. A teraz uspokój się i zrób po prostu test ciążowy, który na pewno będzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś w ciąży, jesteś nieodpowiedzialna i niemądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gość dziś : W końcu jakaś ludzka normalna i dobra osoba. Dziękuję Ci za zrozumienie i za nie-hejt. Jak to możliwe,że na tyle osób które tutaj sie wypowiedziały tylko jedna potrafiła okazać zrozumienie i wypowiedzieć się jak dojrzała i mądra osoba,nie oceniając tylko po ludzku odpowiadając. Może to co zrobiłam nie bylo mądre i rozsadne i sama wiem,ze popelniłam głupote,ale już sama swiadomośc tego mi wystarczy,żeby się zdołować, nie napisałam tutaj żeby ktos mi mówił ze jestem idiotką kompletnie mnie nie znając i oceniając na podstawie jednej sytuacji. Ja jestem jeszcze młoda gowniara,mam prawo do błedow a zapewne połowa z hejtujacych mnie tu ludzi to dorosłe osoby,które tylko w ich mniemaniu uchodza za mądre zyciowo, a tak naprawde potrafia tylko siac nienawisc i hejt . I jak w tym kraju ma byc k...wa dobrze?? gdzie czlowiek czlowiekowi wilkiem,zero zyczliwosci, zrozumienia i aby dokopac leżacemu. I Wy sie uwazacie za lepszych i madrzejszych?? niby w czym? w młodosci kazdy popelnia jakies bledy, od tego sa mlode lata. ale osoba juz dojrzala powinna mieć wiecej zrozumienia i mądrosci zyciowej a nie siać tępo hejt na lewo i prawo bo tak sobie moga ulżyc tylko w ich zyciu. Dobrze ze wyjechalam z tego kraju bo jak gen.Piłsudzki powiedzial:kraj piękny tylko ludzie Ku..wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, każdy w młodości popełnia błędy. ale ja nie ocierałam się po pijaku o fiuta ledwo poznanego kolesia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo dac mu w d**e. W ciaze bys nie zaszla i nadal bys byla dziewica. Ehhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:47 Za pierwszym razem uległam presji chlopaka, ktory uważal ze w wieku 23 lat bycie dziewica to już troche przesada i często sie o to spieralismy, i przeszkadzalo mu ze jestem taka "niedotykalska", po tym zdarzeniu nie czulam sie dobrze z tym ze to zrobilam i poklocilismy sie, prawie kończac związek i nie mielismy kontaktu 2 tygodnie. Po tym czasie spotkalismy sie na imprezie gdzie ja bylam pod wplywem alkoholu on tez no i stalo sie, dlatego w desperacji siegnelam po 2 pigulke. Czytalam ze mozna przyjac maksymalnie 2 w czsie cyklu i w aptece tez mi tak powiedziano, bylam swiadoma ze sobe rozreguluje bardzo hormony ale juz wolałam to niz ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestes w ciazy to na 100%. Ja bym sie martwila innymi rzeczami. Ta tabletka to taka dawka hormonow, ze wziecie jej raz jest bardzo niebezpieczne. Lekarze do konca pojecia nie maja jakie to ma skutki uboczne, tak samo jak nie wiedza skad sie bierze wiekszosc form rakow czy chorob. Ty wzielas to dwa razy. Sa bardzo duze szanse, ze bardzo przytyjesz, pogorszy ci sie cera, pojawia sie stany depresyjne, nerwowosc i zmiany nastrojow, moze pojawic sie potliwosc i nadmierne owlosienie. Isnieje duze prawdopodobienstwo, ze Nie bedziesz juz Nigdy miec dzieci. Nigdy bym Nie wziela dwoch tabletek, jedna to za duzo. Uwazam, Ze ciaza w tym przypadku by byla mniejszym zlem. Niedlugo zaczniesz odczuwac czesc lub wszystkie te objawy i wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, każdy w młodości popełnia błędy. ale ja nie ocierałam się po pijaku o fiuta ledwo poznanego kolesia.... X No niestety dokładnie z tym się zgadzam. Ja autorko też mam za sobą grzeszki młodości. Ale wiem jak się gumek używa, a tabletkę po traktowałam jak ostatni ratunek (gdyby gumka zawiodła), a nie takie nie wiadomo jakie historie. W Twoim przypadku wygląda to tak, że niby jesteś dziewicą, nie dasz się bzyknąć, bronisz swojego dziewictwa czy jak? No bo skoro dajesz się po pijaku na tyle poocierać, że jest to ryzykowna sytuacja to naprawdę nie wiadomo co o tym myśleć... Kolejna rzecz: Ty nie raz popełniłaś "błąd młodości" ale w ciągu dwóch tygodni dwa razy to samo. To już nie błąd młodości, ale tkwienie w tym błędzie i to chcemy Ci uświadomić. Zrezygnuj z takich sytuacji, piłaś to się nie bzykaj. Albo zacznij się bzykać na całego, z gumką, albo tabletkami (a najlepiej i jednym i drugim, bo tabletki nie chronią przed chorobami) i będziesz miała sprawę z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 20:42 Zupelnie się z tym zgadzam. Autorko zapodalas sobie bombę hormonalna i te objawy, ktore juz masz są jej skutkiem. Nie wiadomo ile czasu uplynie zanim twoja gospodarka hormonalna wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:47 Za pierwszym razem uległam presji chlopaka, ktory uważal ze w wieku 23 lat bycie dziewica to już troche przesada i często sie o to spieralismy, i przeszkadzalo mu ze jestem taka "niedotykalska", po tym zdarzeniu nie czulam sie dobrze z tym ze to zrobilam i poklocilismy sie, prawie kończac zwiazek i nie mielismy kontaktu 2 tygodnie. Po tym czasie spotkalismy sie na imprezie gdzie ja bylam pod wplywem alkoholu on tez no i stalo sie, dlatego w desperacji siegnelam po 2 pigulke. Czytalam ze mozna przyjac maksymalnie 2 w czsie cyklu i w aptece tez mi tak powiedziano, bylam swiadoma ze sobe rozreguluj***ardzo hormony ale juz wolałam to niz ciaże, gdyż to zniszczyłoby moje zycie. Wiem,ze 2 piulki to bomba hormonalna ale mam nadzije ze z czasem wszytsko wroci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz sie juz nie musisz martwic bo mozliwe ze juz nigdy nie zajdziesz w ciaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś oczywiscie bo ty jestes ekspertem w tej sprwaie i tak napewno bedzie. W ulotce jest napisane ze jezeli lek zostal przyjety wiecej niz raz w jednym cyklu to jego dzialanie antykoncepcyjne jest mniejsze,ale nie ma tam nic o tym ze w przypadku wzieciawiekszej dawki w jednym cyklu niz 1 stane sie bezplodna,gdyby tak bylo to nikt tego leku by bez recepty nie pozwolil wydawac i przepisywano by recepty nie biale a rozowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewinna to ona moze i nie jest, ale skoro ma blone, to technicznie rzecz biorac jest dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że takiej informacji w ulotce nie ma ale taka dawka hormonow moze rozregulowac wszystko, moga pojawic się torbiele czy jakies niedroznosci jajowodow itp co posrednio do bezplodnosci moze prowadzic. Zreszta taka jestes cwana i wygadana autorko, ze pewnie to wszystko wiesz. Dziwię sie, ze w ogole pytania na forum zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez mam wielka nadzieję ze zadziałaja mimo tego iż wszyscy hejtuja mnie że nie było potrzeby ich przyjmować i mysla ze plemniki z okolic intymnych nie moga sie przedostac do pochwy .Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smuteczku posłuchaj, na pewno nie jesteś w ciąży. Hormony na pewno trochę zwariowały, ale podejrzewam, że w ciągu kilku cykli wszystko wróci do normy. Kiedy byłam nieco młodsza od Ciebie, zdarzyło mi się wziąć 2 razy Postinor (w odstępie kilku miesięcy). Działanie jest analogiczne do Esapelle. Nic mi się nie stało z tego powodu, mam dzieci, nie miałam problemów z zajściem w ciążę (po 30-stce) i jakoś żyję. Tobie prawdopodobnie też nic nie będzie. Na czas "szalonej młodości" zaopatrz się w porządną antykoncepcję, nawet jeśli rzadko zdążają Ci się dwuznaczne sytuacje. Po prostu dopóki ciąża w Twoim życiu oznaczałaby katastrofę, nie warto ponosić najmniejszego ryzyka. Jak poznasz kogoś z kim chcesz spędzić życie (z wzajemnością), to możesz luźniej podejść do tematu zabezpieczenia. I na tym forum dla kwok nie masz co szukać wsparcia w takich tematach. W sumie mnie to dziwi, bo jak czasem się rozpiszą o swoich obecnych ekscesach seksualnych, to się niedobrze robi, a Tobie nie odpuszczą. Wszystko by Ci wybaczyly, tylko nie młodość i wolność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ooo w końcu ktoś przemówił ludzkim glosem! dziękuję Ci kochana za zrozumienie i slowa wsparcia, obyś miała racje. Wszystkiego dobrego Ci zyczę jak i Twoim pociechom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×