Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki macie typ urody ? cygański, alpejski, nordycki, żydowski itp

Polecane posty

Gość gość
Szwedzi to prawie sami blondyni i to takie ryżawe. Niektórzy nawet przystojni i wysocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Ja mam podobno typowo słowiański i nie jest to moje zdanie tylko od kilku osob to slyszałam :P Bo mam długie blond włosy, zielone oczy, jestem szczupła, drobna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mulatem
Czary mary hokus pokus twoja stara to twoj stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam raczej słowiańską, mój naturalny kolor to blond, ale ciemny, oczy mam ciemno-niebieskie, dosc latwo sie opalam...Ale mam lekko skośne oczy, zastanawiam się skąd, moze mam jakiegoś Azjatyckiego przodka :) Ale te oczy uważam za swój atut bo maja fajny kształt, taki lekko skosny, ale nie sa tez male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatarsko-mongolski, z resztą moja rodzina pochodzi z głębokich kresów, nawet nie kresów ale zagłębia Ukrainy, gdzie był taki tygiel etniczny, że hej. Mam mocne, wyraziste kości policzkowe, skośne ciemne oczy i bardzo gęsty ciemny zarost (mocna broda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Widze ze brudacka krew zawrzala w tobie :D Niestety taka juz zwierzeca natura srolaczkow. Szkoda ze Hitler sie szybciej nie zabral do roboty moze dzieki temu ten biedacki "kraj" nie istnialby by juz na mapie i mieszkaliby tutaj teraz francuzi, niemcy, hiszpanie. Prawdziwi panowie i gentlemeni. Szkoda ze polski smiec zalal juz UK i inne niewinne kraje, teraz beda po kolej opuszczac Unie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mulatem
Czary mary hokus pokus twoja stara to twoj stary smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lauraa273232 no jak jesteś typ słowiański to zapewne też lubisz latarnie i *****iwe trasy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Nordica
mam typowo nordycki typ urody, jasne blond włosy (jasne rzęsy brwi), szare oczy, bardzo jasna karnacja (nie mogę się opalać), dosyć ostre ryzy twarzy, takie trochę w typie Charlize Theron, Avril Lavinge itp. po prostu nie jest to taka typowo dziewczęca uroda jak u Słowianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowo polska. lekko kwadratowa twarz, jadna cera, wlosu ciemny blond i niebieskie oczy. do tego dlugawy nos i ladne kosci policzkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś a ja się zastanawiam po co takie śmiecie używają języka polskiego i nie znoszą Polski? Ile ty masz iq? Mniej niż zero zapewne. Wypierdalaj stąd i nie pisz na polskich forach swoich debilizmów. Ja mam słowiański typ urody raczej z Czech i południa niż ze wschodu choć po ojcu miałbym ze wschodu, w dodatku to taki typ w którym z wiekiem niemiłosiernie się przystojnieje, po prostu mam fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam typ urody bez kija nie podchodź (nie mylić z tym samym typem kobiecej urody;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dośc delikatne rysy, mały nos, jestem drobna (160, 48 kg), włosy mam naturalnie ciemny blond ( taki mysi), ale farbuję na średni blond, oczy zielono - niebieskie, karnacja średnia, jak się nie opalam to jest jasna, ale potrafię się opalić dośc szybko na brąz Jaka to uroda? Słowiańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tak, słowiańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiańska. Ale weźmy np taką Anne Muchę, niby polski typ urody a jednak mi zalatuje ona południem Francją, Włochami, Sycylią. Tylko raz w życiu spotkałem kogoś z jej typem urody i była to dziewczyna wyjątkowa, mimo 27 lat wyglądała o wiele młodziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem wyodrębnionych jest ogólnie 63 ras ludzkich, a w samej europie jest jedna wielka mieszanina ras. Zapoczątkowana wielką wędrówką ludów na terenach dzisiejszej europy po najeździe na te tereny Hunów w roku około 370. Także jest tak jak pisze autor, nie ma czegoś takiego jak rasa POLAK, w Polsce są potomkowie Rosjan, Ukraińców, Węgrów itp itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem brzydka, ale mam samochód za ponad 200 tys. złotych. Pewnie dlatego interesują się mną mężczyźni. I tylko nie wiem dla czego, jak już obejrzą sobie tę moją furę, to chcieliby mieć też ze mną przyjemność. A urodę mam mieszaną, ruda, bezpierśna, bez pośladków, chuda i jeszcze na dodatek plamy na skórze, takie resztki po piegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samochód za ponad 200 tysięcy złotych moge ci opiertolić malucha za 300 tysięcy twoje akcje wzrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dodaku też będę się toba interosował najprawdopodbniej stale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak za niedługo wszyscy w europie będą miec wygląd ciapatycki :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rasa" POLAK oczywiście że jest bo skoro istnieje rasa NIEMIEC, ROSJANIN, CZECH, SŁOWAK itp to dlaczego nie Polak? Wyodrębniliśmy się genetycznie od innych i to fakt. I teraz trzeba wiedzieć jak wygląda książkowy Polak i to da się ustalić. Na pewno nie może mieć cech ze wschodu, zachodu i północy ale bardziej z południowych sąsiadów. Filmowy Franek Dolas czyli Marian Kociniak - przykład idealnego Polaka albo młody Janusz Gajos również. W starych filmach można dobrze to zauważyć co jest po polskie, a co choćby czeskie. Widziałem stare czeskie filmy i bardzo ciężko wyłapać różnicę między wyglądem Czechów a Polaków ale ona jednak taka subtelna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podstawie dwóch podobnych cech twarzy można świetnie dostrzec różnice. Na pierwszym zdjęciu Polak, na drugim czysty Amerykanin. Nigdzie nie można nas pomylić 1 http://www.akademiapolskiegofilmu.pl/cache/images/resize_1000x1000/files/PL/Historia_Polskiego_Filmu/AKTORZY/Gajos_Janusz/1-F-1789-1-800x800.jpg 2 http://1.fwcdn.pl/ph/56/92/5692/296627.1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czysty amerykanin"... toż to oksymoron jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie oksymoron, wiadomo że Amerykanie to nie Amerykanie tylko Anglicy ale ich chęć niezależności, w ogóle - reformacji i postępu spowodowała że tak dumny naród w końcu stał się odmienny genetycznie na tle innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauka nie zaprzecza i nie wyklucza a nawet zakłada że człowiek jest w stanie zmienić swój wygląd i cechy genetyczne kiedy żyje w określonym środowisku. Pokaż mi Anglika który wyglądałby jak Amerykanin z Florydy albo z Alaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę, ze Polacy są bardzo wymieszani, jedni mają bardzo jasne karnacje, większość to chyba szatyni, ale są też ludzie o dość śniadej karnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rasa nordycka to wcale nie niemiecka, niemcy rzadko maja jaksne blond wlosy i niebieskie oczy, raczej do Skandynawów to najbardziej pasuje. Niemcy maja specyficzną szwabską urodę, czyli przeważnie są wysocy ( Niemki też), maja oste rysy twarzy i są szatynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw - pudło. Anglików w USA była tylko garstka na początku. Najwięcej tam było Niemców, Irlandczyków, Włochów, Francuzów, Żydów. Nawet Rosjan i Polaków mogło am być więcej niż Anglików... Ale Australijczycy i Nowa Zelandia to w 100% Anglicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 - Rasa Nordycka to Rasa Germańska. Skandynawowie to w 100% Germanie, Niemcy to pół Germanie... Tereny nrd-owa zamieszkuje zgermanizowana ludność słowiańska, a Bawarię zgermanizowana ludność celtycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw dziś ty p********y błaźnie jak masz takie brednie pisać, to radze ci lepiej zawrzyj ta frajerską mordę! rasa polak ja p*****le co za debil:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×