Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki macie typ urody ? cygański, alpejski, nordycki, żydowski itp

Polecane posty

Gość gość
A ja mam pytanie. Koło mnie na budowie pracował nadzorca, czy kontroler jakości, który był sobowtórem młodego Dave'a Gilmoura, czyli Anglika i wyglądał tak: http://www.neptunepinkfloyd.co.uk/photos/var/resizes/David-Gilmour-Photos/Young-David-Gilmour-Photos/Young%20David%20Gilmour%20Photos%20(11).jpg?m=1391960462 Co wtedy powiemy? Że Polak wygląda, jak Anglik, czy Anglik, jak Polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierd***nie o multi kulti i tak większość nas jest mieszana szukam dziewczyny o śniadej meksykańskiej karnacji jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinne
Ja mam dziwny typ urody mam rysy twarzy nordyckie a włosy ciemny blond a kolor oczu zielony . a powinnam mieć oczy niebieskie do urody nordyckiej ? więc jaki to typ urody waszym zdaniem ? Wydaje mi sie ze wyglądam jak holenderka tylko ten kolor oczu przeszkadza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam duże czarne oczy, ciemne włosy i brwi, blado-oliwkową karnację (szybko się opalam). Niektórzy uważają, że jestem podobna do Penelope Cruz, inni porównują mnie do Emily Ratajkowski. Nie wiem, jaki to może być typ urody, na pewno nie słowiański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinne
Tak za dużo daje mleka Chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerey
#gość # masz typ urody Śródziemnomorski lub mieszany czyli taki z rasą europejską plus Śródziemnomorską . A Emilly jest Żydówką w połowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×