Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Proszę o mądrą porade

Polecane posty

Gość gość

Mam ogromny problem z moją 12 letnią córką, niewiem co sie z nią dzieje jak do niej dotrzeć :( od jakiegoś czasu zaczęła rysować furry tak bardzo się w to wciągnęła ze nałogowo zaczęła korzystać z Internetu, nie chciała wychodzić do kolegów ani nawiązywać nowych znajomości, za to w necie znajomości furry kwitly, zrobiliśmy zakaz, zmieniliśmy hasła, zabraliśmy telefon i to wszystko na nic bo lamala te zakazy i hasła, dałam jej poczytać artykuł o furry do czego to może prowadzić... był płacz, obietnica ze już nigdy się tym nie zajmie... I dziś mąż ja przylapal jak znowu to rysuje, co robić, nie mam już sił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za furry o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Co to są fury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To.są futrzaste misie .co w tym złego. Jesteś zdrowo je/bnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebnięta to może ty jesteś bo potem ta dziewczyna zacznie przebierac się za misia i będzie myślała że nim jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie o to się boję bo ona robi mroczne furry pisze komiksy ze zabija nie ma oka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra rysowala namietnie mangi.nie zabranialismy i sama z tego wyrosla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jej nie zabranialam dopóki nie zaczęła przestawac wychodzić na dwór do dzieci, poznawala obce osoby pod pseudonimi fur, zaczęła im się zalic ze nie ma przyjaciół bo tu same dzieci, inne mają zainteresowania ze nie ma z nimi o czym rozmawiać i najgorsze że zaczęła podawać tym ludziom adres i nr telefonu, rozmawiała z nimi przez ten telefon o fikcyjnym świecie ;( ; ( ; ( jestem załamana, gdzie popełniłam błąd ; ( boję się ze coś grozniejszego z tego wyjdzie dlatego zaczęłam zabraniac a ona mnie tak oklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwunastolatka łamie hasła do komputera? Po prostu poproście kogoś, jeżeli się sami nie znacie, o zabezpieczenie systemu, jeśli macie laptopa- zamknąć na klucz i tyle. Zabrać telefon dziecku i też trzymać pod kluczem. Skontaktować się z psychologiem który wam pomoże skoro nie wiecie co macie z nią robić, żaden wstyd skorzystać z pomocy, ale młodej potrzebny ostry odwyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie jak bedziesz zabraniac, to bedzie jeszcze gorzej.corka przestanie ci o czymkolwiek mowic i calkowicie stracisz kontrole nad tym, co robi.zacznie sie internetowym znajomym skarzyc na wrednych rodzicow, a oni chetnie to wykorzystaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptopy już pozabezpieczane dziś pojechała do babci tam nikogo nie było i skradla się do brata pokoju i rysowala te mroczne rysunki;*( nikt by nie wiedział ale nie mogliśmy jak znaleŹć i z ciekawości mąż zaczął biegać po pokojach a ona tam zdążyła zamknąć wszystko i jeszcze sklamala ze nie siedziała, mąż włączył laptop i wiadomo że wszystko było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icey
Nie rozumiem dlaczego zakazujecie robić jej co kocha. Z resztą co jest złego w tym że rysuje furry i chcę nim być? Polecam obejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=U6bqiEa6kd8 Oraz to że nie chcę nawiązywać nowych kontaktów nie znaczy że to przez bycie furry. Ludzie robią wielką aferę o zwykłe hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urri The Dutch Angel Dragon
Nie wiem czemu jej zakazujecie ona to kocha. Wrzyscy myślą że furry to jacyś debile co się przebierają za zwierzęta. To nie prawda z furry da się zomawiać jak z człowiekiem. Furry to hobby jak piła nożna. Mam nadzieje ,że odwołacie zakaz. (PS sama jestem furry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Icey
Chcę jeszcze dodać to że jedyną rzeczą którą powinniście jej zabraniać w tej sprawie jest to że nie powinna zadawać się z obcymi ludźmi tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typiara

Ten temat jest już stary jednak i tak się wypowiem. Mam 13 lat i należę do furrych jednak znam umiar. Będąc rodzicem nie powinno się tak robić. Moim zdaniem pani powinna przeprowadzić z córką rozmowę a nie karać ją po to tylko może rujnować jej psychikę co może doprowadzić do depresji. Będąc rodzicem trzeba tolerować dziecko takie jakie jest przykładowo porównując do LGBT+ to właśnie tak samo trzeba tolerować. A co do znajomości z innymi futrzakami, niech pani poprosi córkę żeby pani przetstawiła tych ludzi. Jeśli chodzi o kontakty z innymi dziećmi to rozumiem ją, ja także zerwałem kontakty z dziećmi ale to nie znaczy że jestem aspołeczna. Po prostu mam nie typowe hobby. Moi rodzice już to chyba zaakceptowali co mnie cieszy. Będąc rodzicem trzeba pokazywać dziecku co jest dobre a co złe w jego zainteresowaniach ale nie odrazu pozbawiać je tego co sprawia że są sczęśliwe. Każdy z nas ma swój świat ten bardziej realny i ten przepełniony fantastyką. Mam nadzieje że rodzice furrych czytający mój komentarz wyciągną coś z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość@#$

Pierwsza porada to nie zabraniaj jej tego robić.To nie jest rak tego się nie da wyleczyć, niech będzie furry to nie jest sekta wręcz przeciwnie . Porada numer dwa furry to mili ludzie jeżeli twoja córeczka miałaby zostać bez pracy i bez marzeń,bez rozrywki w życiu kobietą to lepiej jak by miała być szczęśliwą i miłą dziewczyną w swoim kostiumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

temat stary , dzieciak juz pewno przebiera się za futrzaste misie:D a ja zdałam sobie sprawe ze moja córka bardzo lubi kucyki pony, ciekawe czy przyprawi sobie róg  jak dorosnie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat juz jest BARDZO stary ale i tak chce sie wypowiedziec co do tego. Otoz futrzaki to osoby ktore zajmuja sie tzw. Sztuka futrzasta zwiazana z antropomorficznimi stworzeniami w skorcie sa to osoby ktore intereseuja sie antropomorficznimi stworzeniami. FUTRZAKI NIE MYSLA ZE SA ZWIETZETAMI!!! Kazdy futrzak ma swoja fursone jakby postac zwierzaka ktory posiada ludzkie cechy a przebranie to jakby cosplay tej postaci. futrzaki maja super zdolnosci artystyczne (nie kazdy futrzak je posiada ale wiekszosc tak) sa ro bardzo kreatywne osoby szyja kostiumy ktore dosc sporo kosztuja i sporo na nich mzona zarobic. Dobrej jakosci lapki sprzedaja sie za 200 zl a dobrej jakosci glowa nawet za 1500 zl. Futrzaki organizuja spotkania, konwenty , furwalki gdzie sie spotykaja i zwieraja znajomosci i swietnie spedzaja czas swietnie sie bawiac. Futrzaki nie zachwuja sie jak zwierzęta i nie mysla ze sa zwierzakami. Wiekszosc futrzakow sa LGBT. Najwiecej jest chyba panseksualnych z czego sie nie myle a jesli tak to przepraszam. A taeraz najgorsza czesc fandomu.... z00file... OD RAZU WSPOMINAM ZE FUTRZAKI TO NIE Z00FILE ZOO SA OD RAZU WYWALANI Z FANDOMU FUTRZAKI NIENWIDZA Z00FILI. (Jakby ktos nie wiedzial to z00file to osoby ktore czuja pociag do zwierzat i to robia...z nimi....) KAZDY MYLI FUTRZAKI Z Z00FILAMI LECZ FUTRZAKI NIE MAJA NIC Z NIMI WSPOLNEGO. jak wczesniej wspomnialam futzaki NIENAWIDZA z00fili. Jest ich mniej niz 1℅ fandomu ale i tak sa od razu odrzucani przez fandom. Ja sama jestem futrzakiem. Mam 13/14 lat i powiedzialam wszystko rodzicom no moja mama nie wiem co o mnie mysli a moj tato uwaza ze to dziwne ale mnie wspiera i realizuje moje zainteresowania :) od razu mowie ze jakbym byla z jej perspektywy ro by mnie to troche zranilo.. Najlepiej porozmawiac dowiedziec sie czegos wiecej o corce pogadac z nia wspierac ja i bedzie wszystko dobrze. A jak sie bedzie ja traktowac niemile i wgl to corka traci zaufanie do rodzica.. I to jest z mojego przykladu ja juz troche stracilam zaufanie do matki poniewaz kiedy bylam mala mnie bila i moja siostre i mnie niemal co nie udusila. Gdyby nie moja babcia by mnie nie bylo. Teraz sie zmienila na lepsza i wiecej sie usmiecha do mnie itp. Lecz nie wszystko jest idealnie... Ale mniejszosc z tym bo kogo by interesowala historia z mojego zycia? Jakby no. A wiec tak futrzaki to super ludzie jakich spotkalam. Ogolnie to bylam zamknieta w sobie osoba i nadal jestem lecz przy futrzakach otwieram sie do ludzi :) i sie ciesze ze jestem tu w milym przyjaznym miejscu pelnym futrzakow :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×