Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem co robić

Polecane posty

Gość gość

Dobry wieczór. Zgłaszam się tu ze sporym problemem i to mój pierwszy wpis więc niezbyt wiedziałam jaką dobrać kategorię. Otóż od początku. Kochałam się z moim mężczyzną 14dc (owulacja lub dzień po). Oczywiście z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Zabezpieczenie nie zawiodło. Jakieś 5 dni pózniej zauważyłam brązowe plamienie, jakby upławy. Trwało około 4 dni. Wyczytałam że mogło to być plamienie implantacyjne. 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki zgłosiłam się do ginekologa. Zbadał mnie i powiedział, że wszystko wyglada w normie (za "normę" uznał stan, w którym macica wyglada jak w bardzo wczesnej ciąży lub zaraz przed miesiączką). Zrobiłam dzień pózniej bhcg i wynik wyszedł <0,1. Czyli właściwie ciążę wykluczył bo według moich obliczeń powinnam być w 3-cim tygodniu, a wtedy wynik powinien wyjsć coś pomiędzy 6 do 72. I tu pojawia się problem ponieważ @ spóźnia mi się już 6-ty dzień. A jestem tak zaniepokojona ponieważ od kiedy tylko pamietam nadchodziła zawsze jak w zegarku, tego samego dnia cyklu (cykle 28 dni). Dodam iż nigdy nie brałam tabletek anty bo były przeciwwskazania. Przepisał mi rownież luteinę, jednak nie mogę jej brać ponieważ (po doustnej) mam bardzo silne mdłości a dopochwowa kompletnie się u mnie nie sprawdza. Rozpisałam się. W każdym razie byłabym wdzięczna za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sie badalas to dlaczego szukasz rozwiania watpliwosci na forum? Nie lepiej wrocic do lekarza czy chociaz zrobic zwykly test ciazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo przynajmniej na ciąża macierzyństwo z tym pytaniem, jak już musisz tutaj odp szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zesrać się i tak chodzić. :D ..."to mój pierwszy wpis więc niezbyt wiedziałam jaką dobrać kategorię" - to sobie wybrała kategorię hehehh Napływowi 💤 Niby świeża krew, ale spływają po jednym dniu. :D Taki z nich pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×