Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potraficie rozpoznać kobiete 30 lat około , która nie ma faceta?

Polecane posty

Gość gość
Jaaasne ja już to słyszę od 6 lat hahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potraficie rozpoznać kobiete 30 lat około , która nie ma faceta? x Nie znam kobiety w tym wieku która by nie miała faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje kogos znalezc - boje sie ze szybko mi sie znudzi jak kazdy poprzedni, boje sie ze znow bede kazdego porownywac do poprzednich i ze znow bede fantazjowac w trakcie seksu o innych. dla mnie niebezpieczenstwem jest znalezienie sie w mej orbicie jakiegos potencjalnie zainteresowanego, to burzy moj lad i bezpieczenstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bardzo ciekawy temat. A moze zapytaj tego pana wprost dlaczego tak uwaza bo Cie to zaciekawilo. /Mnie zreszta tez/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
może rozpoznał po tym że osoba w związku nie zawracałaby sobie głowy żonatym facetem? i uznał, że 30 przekroczona zbroi z ciebie desperatkę? naiwny (mam nadzieję), jesteś jeszcze bardzo młoda i z pewnością kogoś poznasz, niewykluczone że w najmniej spodziewanym momencie (tj. gdy przestaniesz szukać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 przekroczona x jesteś jeszcze bardzo młoda x Bardzo młoda? LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
nie, po prostu babcia i już jej tylko koty pozostały i dokarmianie gołębi, tudzież szydełkowanie, a na poważnie tak, młoda, jeszcze sporo czasu jej zostało na założenie rodziny i wiele kobiet poznaje tego właściwego właśnie po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30+ bardzo młoda? Rozumiem że chcesz ją pocieszyć, ale to kłamstwa a nie szczerość. A kłamstwa robią krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
ja bardzo rzadko kłamię i nikogo nie pocieszam, tak uważam (i mowa była o okolicach 30 jak w tytule wątku, nie 30+), może jeszcze inaczej, moje uwagi odnoszą się do osób, które weszły później w dorosłość, bo najpierw studiowały, potem praca i dopiero w okolicy 30 osiągnięta większa samodzielność finansowa i życiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shiennegan
Ja się nie uważam za młodą, wszyscy mi powtarzają, że jestem stara już, szczególnie rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
to co powiesz za 10 lat, za 20? jak tak o sobie myślisz, to tak będziesz funkcjonować, w międzyczasie niejedna z Twoich rówieśniczek znajdzie miłość życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekam przed 30stkami bo one chcą ślubu , dzieci itd a najlepsze to 40 bo ich to już nie interesuje raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angle
uciekaj, za kilka, kilkanaście lat będziesz marzył o takiej 30, żonie dzieciach, Twoje życie , Twoje wybory, konsekwencje też (zresztą nie każdy musi się żenić, mieć dzieci itd. byle by mu z tym dobrze było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może potrafią rozpoznać. Tak jak dobry alfons podobno potrafi rozpoznać byłą prostytutkę po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×