Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje się rozstać zbyt wiele mu zawdzięczam

Polecane posty

Gość gość
gość dziś kolejna się znalazła.. w jakim miejscu się wylęgłyście?? "wtedy zaczoł" "potem ja żuciłam". Już nie wspominając o interpunkcji. zaczynam podejrzewać, że takie niedouczone tępaki umysłowe tak się zachowują jak szmaty. To widać choćby po pisowni... Jak dziewczyna jest inteligentna, wykształcona, ma jakieś wartości wyższe, przemyślenia o życiu i świecie, to tak nie postąpi. A autorka i ta pani to pewnie typ jakiś blachar, co ledwo gimnazjum skończyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale od tego i tak już minęło tyle lat to już nie ważne (dziecko jest jego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupio radzicie. Macie IQ na poziomie ameby??? Jeżeli facet jest dobry a jednocześnie ma trochę oleju w głowie to potrafi odroznic która zasługuje na dobre traktowanie a która nie. Ja jestem dobra kobieta, moja matka też a trafiła na pacana (czyt.mojego ojca) który też tak generalizowal i przez to skrzywdzil nas obydwie. Niech was ręka boska chroni od głupoty . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jaka jest więc Twoja rada? Bo to tylko napisałaś, że masz złego ojca, który uznał, że Twoja mama zasługuje na złe traktowanie? On nie umiał pojąć tego, że na dobre? To może chłopak autorki też nie umie zobaczyć tego, że ona nie zasługuje na dobra. I nie umie, ale to nie on chce zdradzić, ale autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dobry temat. Czytajcie płeć męska. Nie warto przejmować się ani zadawać z brzydulami i paszteciarami. Wyrobiła się przy nim jak gówno w betoniarce i jaka mądra. Szare niech zostaje szare a wy wybierajcie te barwne. Stare powiedzenie mówi -ciche wody są najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma do zdrady.Ja skończyłam studia a też miałam skok w bok i to nie jeden raz :) ale lubię seks i mój mąż o tym wie sypiam z innymi w jego obecności i jesteśmy bardzo szczęśliwy małżeństwem. Sama też niekiedy sypiam z innymi ale zawsze mu o tym mówię ma problemy zdrowotne które uniemożliwiają mu seks ale mnie kocha i nie zmusza do życia w celibacie (mam 34 lata) raz nawet zdążył mi się gang bang (ja i 4 facetowarów ) i to jeszcze dodam że to był prezesem urodzinowy (na 31) Ogóle uważam się za wyzwolenią kobietę i umiem oddzielić miłość od seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.09 sto proc racji a frajerzy się żenią z takimi bo myślą że taka to dobra będzie a potem się okazuje ze potwór to jest potwór potworny i jeszcze się puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A takie pytanie się nażuta co ma zrobić facet jak te kolorowe go niw chcą tylko same takie brzmienie pasztety (których on też nie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobie ciekawi mnie facet tej dziewczyny kim on jest i wogólne wydaje się być porządnym facetem ale czy taki ma szansę poznać kogoś lepszego nisz taka szmata ciekawe kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś & ja p*(ole :O Twoj mąż musi być desperatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej być samemu niż z paskudna i jeszcze rogi mieć. Wiesz jak się za plecami śmiejemy z żony kumpla a jego nam żal. Taki super gość a wziął sobie taką przecietniare. Ona się na imprezcę do mnie kiedyś tak kleila, gdybym chciał ale nie chciałem. Nawet wór na łeb by nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ktore kolorowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(13.18) To kolejny frajerzyna któremu się wydaje, że brzydkie to dobre. Za dużo w dzieciństwie bajek mu czytali. hehehe xxxxxxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowe to przenośnia. Chodzi o ładne, zadbane, atrakcyjne i wesołe a nie szare przymułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze ja z 13.21. Do innego kumpla tez podbijala, całować go chciała aż na palcach stawała a on się odsuwał. Śmiech to jest mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ma robić miało atrakcyjny facet w dzisiekażdym świecie jak znalesć kobietę która go pokocha ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę która męczy się z facetem bo uważa że wiele mu zawdzięcza. Z takim nastawieniem będziesz jeszcze bardziej nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia o niczym nie świadczą dzis MOZE je skończyć największy kretyn,pustak itd. Myślenie sprzed 50 lat chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofia moje hobby
dlaczego wywieracie presje i wyzywacie od szmat dziewczyne która nie chce czy nie umie kochać kogos komu duzo zawdzięcza?jesli zostanie z nim na siłę oboje będą sie męczyć ze sobą,taki wymuszony związek i tak sie rozpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja. Szkoda faceta dzięki któremu wybyła się kompleksów. On trafi na lepszą i ładniejsza. Czytaj uważnie. Piszemy ze z takimi to tak zawsze. Ktoś się zlituje nad kopciuchem to potem ma rogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt jej nie wyzywałby od szmat, gdyby sama nie wypaliła z pomysłem, że zamierza się puścić z innym kilka razy, a ze swoim chłopakiem zostać, bo przecież tak naprawdę to bardzo go kocha i wiele mu zawdzięcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na samej wdzięcznosci i uczuciu z jednostronnym nie zbuduje sie szczesliwego związku,do miłosci nie da sie nikogo zmusić...powinna być facetowi wdzięczna ale pytanie czy kosztem siebie?jeśli zostanie z nim nie będzie szczęsliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nikt jej nie każe zostać z nim na siłę, właśnie każdy pisze, żeby go zostawiła i dała szansę na szczęście, bo ona nie kocha go. Czytajcie wątek zanim skomentujecie wypowiedzi innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech stworzą otwarty związek,ona z innymi i on tez będzie mógł mieć inne,albo za jego przyzwoleniem niech sie puszcza bo inaczej to świnstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie sęk w tym, że ona go okłamuje. Chłopak prawdziwie ją kocha, wyleczył ją z kompleksów, a ona go nie kocha, tylko chce być z nim z wygody (bo nie znajdzie innego lepszego frajera na męża, który byłby jej WIERNY). Dlatego pod żadnym pozorem nie chce zostawiać chłopaka, choć go nie kocha, ale zamierza puszczać się na boku z przystojnym kolesiem, który klepie ją po tyłku (łatwo niektóre osoby "poderwać"). Nie powie o tym chłopakowi, bo ten jest przecież wierny, dobry, kochający i jeszcze by ją zostawił.. czaisz? To nie ona tu jest biedna, pokrzywdzona i zmuszana do związku na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmmabaa
znałam taką jedną,miała dobrego wiernego przystojnego faceta,nawet nieźle zarabiał,bardzo ją kochał ale jej było mało i za plecami go zdradzała nie chcąc sie rozstać,dodam ze nie miała dzieci wiec tym bardziej nie rozumiem takich bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego, ze tyle nieudanych malzenstw na swiecie, skoro ludzie tak powierzchownie oceniaja innych. Cale grono oburzonych sie zebralo, swiecie wierzacych w 'wartosciowosc' tego faceta, ciekawe tylko na jakiej podstawie? Ze sie zainteresowal dziewczyna z wyimaginowana nadwaga, to wam wystarczy by zachwycac sie facetem jako takim wartosciowym? Bo nic wiecej o nim nie wiemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A autorce szczerze radzilabym zastanowic sie powaznie nad obecnym zwiazkiem. Jestescie blisko, uklada sie wam? Bo bywa tak, ze fascynacja innym nie znaczy, ze nie kochasz obecnego, warto ocenic sytuacje na trzezwo. Ja dobrze w podobnej wyszlam na szczerosci z mezem, ale nie wszystkie maja szczescie miec tak racjonalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tzn co zdradzilas go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałam się z tym facetaem ale w pewnej chwili zrozumiałam że nie to jest bez sęsu i kazała mu wyjść. Teraz czekam na mojego chłopaka (jest w pracy ) nie wiem czy mu powiedzieć gdy wróci i czy to napewno można uznać za zdradę bo nie skończyliśmy bo w pewnej chwili poczułam że było przyjemnie ale żadnej bliskość czysta fizyczność. Powiedzieć mu o tym boje się że się załanie może lepiej żeby nie wiedział. Teraz leżę na łóżku i myślę co dalej z nami ten facet to była pomyłka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×