Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przygotowac rodzicow na to, że jestem w zwiazku ze starszym facetem?

Polecane posty

Gość gość

Mam 24 lata i juz od dluzszego czasu spotykam sie z facetem ktory jest po 40.. Dobrze sie dogadujemy lecz pojawia sie problem z rodzicami. Do tej pory ukrywalam to w tajemnicy, ale wreszcie przydaloby sie powiedziec prawde.. Tylko jak to zrobic? Zaprosic go do domu rodzicow, poznac ich? Myslicie, ze oni nie beda w zbyt wielkim szoku? Nie wiem co robic. pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy czy to kawaler czy rozwodnik? Dzieciaty?to odgrywa dużą rolę dlatego napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by chyba zabili za takiego starego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawaler, bez dzieci. Dodatkowo on nie zna polskiego, a moi rodzice nie potrafia mowic po angielsku, i to tez duzy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś kurwą jest tylu młodych facetów którzy o tobie mażą a wiążesz się ze starym chujem żenada na miejscu rodziców bym zerwał z tobą kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaty? Arab? Dobrze mu obciągasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie obchodzi mnie twoje zdanie na ten temat i nie masz prawa mnie oceniac, zyje jak chce i też nikomu nie mówie, jak ma zyc, wiec troche kultury. Nie prosilam o ocene, ale o pomoc w rozwiazaniu problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co 20 latka może widzieć w dziadku po za pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy to nic, gorzej, jak obcokrajowiec, a najgorzej byłoby, gdyby to był Arab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jest Arabem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha trochę się zestarzejesz to cie zamieni na jakąś młodszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamieni bo to stary piernik, w takim układzie zwykle karty rozdaje strona, która ma większy wybór partnerów i zawsze może go zamienić na lepszy model. Czyli młoda, bo stary musi trzymać się jej kurczowo i nie może szczekać, bo laska kopnie go w d**e xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamieni bo to stary piernik, w takim układzie zwykle karty rozdaje strona, która ma większy wybór partnerów i zawsze może go zamienić na lepszy model. Czyli młoda, bo stary musi trzymać się jej kurczowo i nie może szczekać, bo laska kopnie go w d**e xd & hehe cała prawda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:21 Nieprawda, jak jest bogaty to on takich jak ona może mieć na pęczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:25 Pytanie czy faktycznie jest taki bogaty, czy przeciętniak. Z przeciętniakiem nikt nie będzie się liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko, jestem w takim związku jak Ty :) Ja przestawienie narzeczonego mam już za sobą i przy nim byli grzeczniutcy, ale jak wyszedł to miałam kilkudniową awanture. Ostatecznie wyprowadziłam się z domu do niego bo atmosfera stała się okropna n.in rodzice wyzywali mnie od dziwek :/ Dla sprostowania to ja więcej zarabiam od niego,więc na kase nie poleciałam... Ciekawi mnie w sumie jak się układa w takich związkach, bo ja nie znam nikogo takiego jak ja. Wszyscy są w związkach z rówieśnikami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać nic sensownego autorce na razie nie doradziliście. Bez sensu takie nic nie wnoszące wywody. Ja sama jestem w związku ze starszym, ale tylko o 11 lat, do tego kiedy zaczęliśmy być razem był w trakcie rozwodu, do tego mieszkał 250 km dalej więc mógł mi każdą ściemę wcisnąć zdaniem mojej mamy (racja). Jedyne co radzę to szczera rozmowa z rodzicami. Taka na spokojnie. Powiedzieć, że masz kogoś, że on Cię kocha, szanuje i jest Wam razem dobrze. Ja tak powiedziałam, bałam się reakcji szczególnie mamy i słusznie bo nie była zadowolona z faktu, że zakochałam się. Choć to wynikało bardziej ze strachu, że mnie skrzywdzi. Przekonała się w momencie gdy go poznała i zobaczyła jak mnie traktuje i jak na mnie patrzy. Autorko, prawdą jest, że rodzice (tacy normalni, nie toksyczni) zaakceptują każdy wybór partnera (nie ważne czy starszy, młodszy. brzydki czy tej samej płci) , pod warunkiem, że widzą, że jesteś szczęśliwa i ten ktoś Cię traktuje jak na to zasługujesz. Tylko powiedz im o tym na spokojnie i zacznij od tego, że się zakochałaś i jesteś z nim szczęśliwa, potem resztę odnośnie wieku. Na pocieszenie powiem, że przyjaźnię się z parą, gdzie różnica wieku wynosi 24 lata i są naprawdę szczęśliwym i zgranym związkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dziękuję za rady. Moja mama jest niestety bardzo przewrazliwiona, a sam fakt, że on nie jest Polakiem bardzo pogarsza sprawę. Boję się wojny z rodzicami, bo mama na pewno będzie starała się odciągnąć mnie od tego pomysłu. Już kiedys tak zrobila, jak bylam jeszcze niepełnoletnia, że zabroniła mi spotykać się z pewnym chłopakiem (róznica wieku rok), ale po prostu jej się nie spodobał. Nie chce pogorszyć naszych relacji, bo są bardzo dobre, ale to w koncu moje zycie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od tego czasu dalej z rodzicami nie możesz dojść do porozumienia, czy już trochę się uspokoiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes dorosla i to ty wybiearsz partnera. Najwyrazniej masz rodzicow o waskich umyslach. I to jest ich problem a nie twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem, że to ja wybieram, ale chcę się z nimi dogadać i nie popsuć sobie relacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz im ze masz takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pominę swoje zdanie na temat samego związku a odpowiem na pytanie. Lepiej najpierw powiedzieć rodzicom, a nie np. nagle go przyprowadzać i fundować szok. Bierz ich manipulacyjnie, np. spytaj czy chcą abyś była szczęśliwa, a potem powiedz, że jesteś szczęśliwa właśnie z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam chlopaka starszego ale o 7 lat, a jak go pierwszy raz przyprowadzilam do domu, to mama miala nietęgą minę. A teraz taka duża roznica, wiec bardzo mnie to przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w związku z dużo starszym facetem (25 lat różnicy). Też się bałam przedstawić go rodzicom i zrobiłam to dopiero po dwóch latach znajomości, jak już razem mieszkaliśmy od jakiegoś czasu. Ku mojemu zdziwieniu nie zareagowali źle na niego. Zanim go przedstawiłam, powiedziałam wprost jak jest i że boję się ich reakcji. Rodzice powiedzieli, że jak on jest dla mnie dobry i jestem z nim szczęśliwa to oni nie widzą problemu. Jesteśmy razem już 9 lat i jest bardzo OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dziwic sie potem ze normalni nawet porzadni mezczyzni umawiaja sie z prostytutkami skoro mlode kobiety oddaja sie nawet 20-25 lat starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode kobiety oddają się komu chcą i nikomu nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama może być przerażona,ale współczuję Twojemu ojcu....jak on to przełknie,że w jego wieku facet posuwa mu córkę...Oby chociaż był biały,bo to może być szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha obcokrajowiec, typowe. To samo mają Polacy jak jadą do rumuni, bułgari, czy na ukrainę. Kobiety same się wręcz pchają, żeby je zauważyć. Taki światowy, taki inny, taki Ął i EŁ, a to tylko "Janusz" z UK/Francji/Niemiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można być z typem w wieku swojego ojca, to obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×