Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żona odmawia seksu w okres

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czemu żona nie chce kochać się podczas okresu, zwłaszcza w pierwsze dwa dni, kiedy są bezpłodne (w jej cyklu). Co najwyżej mi to mogłoby przeszkadzać, ale jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie chce ubrudzić prześcieradła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie uprawiam seksu w okres, obrzydza mnie to. Raz tak zrobiłam, pod prysznicem, ale po nogach spływała mi krew, razem z wodą, rzeźnia normalnie. Poza tym w czasie okresu boli mnie brzuch, jajniki , jestem wk*****ona ogólnie i ostatnia rzecz o jakiej myślę to seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak żona ma okres, a mnie przyciśnie ciśnienie to mogę rozchylić jej nózie, pomarszczyć freda po czym tuż przed samym wytryskiem mogę wsadzić główkę penisa do pochwy i dokonać spustu ejakulacyjnego. Jak raz się zagalopowałem to ledwo udało mi się tampon wyciągnąć, bo się ciut za głęboko wbiłem. Mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 19.06 mam tak samo a wogole jest tyle dni w cyklu w których lubię sie kochac z mezem i sprawia mi to przyjemność w okres napewno nieeee wiec nie zmuszaj zony !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi to nie przeszkadza, aczkolwiek musi się zachowywać ostrożnie i delikatnie. Nie mam obfitej miesiączki, wiec rzeźni nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podczas okresu kocham sie z partnerem orgazm zajebisty , w pierwsze dni okresu jestem bardzo podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×