Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie rozumiem tego zachowania...skomentujcie:((

Polecane posty

Gość gość

poznałam kogos. spotykaliśmy sie jakiś czas po kolezensku. potem wyjechalam , zerwalam kontakt tzn nie wprost ale duzo pracowałam i jakoś się oddalilismy. teraz wróciłam w rodzinne strony i znajomość odzyła. on już ma kilka zwiazkow za soba. te kilka lat temu był prawiczkiem. cd.w nastepnym poście. myslalam ze laczy nas jakaś specyficzna więź, myślał tak jak ja, zwierzal się (jak się okazalo wszystko wymyslal, nawet swoje rzekome problemy), zaczął mnie podrywać, tak subtelnie, po prostu chyba dopasowywal sie do mnie. Wydawało mi się ze się lubimy,nigdy go nie zranilam, liczylam sie z nim, nie obgadalam. A tu dowiaduje się ze mnie obgaduje strasznie i nawet wymyśla na mój temat. Zawiodłam sie bardzo. Przy mnie też obgadywal innych, nigdy nie mowil nic pozytywnego na ich temat i jednocześnie starał się mi pokazać jaki to jest wspaniały. Ja tylko się uśmiechałam pod nosem. Może tym go zranilam? ale chyba nic go nie tlumaczy, bo wszystko powinno się wyjasniac wprost. moze po prostu ma słabą psyche, jest taka męska p***a?co myslicie? sama nie wiem co o nim myslec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam jest "cd w nastepnym poscie"chcialam rozbic na 2 zeby nie wydawalo sie dlugie i nieczytelne a zapomnialam wyciac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu rozumieć..toksyczny typ, trzymaj się od niego z daleka, dla własnego zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×