Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papajka44

Alergia czy atopowe zapalenie skóry?

Polecane posty

Gość papajka44

Mój syn ma ciągle wysypkę. Lekarz podejrzewa atopowe zapalenie skóry albo alergię kontaktową. Myślałam, że to to samo, ale okazuje się, że nie... Mały ma uczulenie na banany i jajka. Według tego artykułu http://www.mojealergie.pl/alergia-kontaktowa-u-chorych-atopowe-zapalenie-skory/ to jest charakterystyczne dla AZS. Ale używałam dotąd takich tańszych kosmetyków z Biedronki do mycia go, może to jednak alergia? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee

Jak będziecie chcieli szukać dobrego inhalatora to warto sięgnąć po sprzęt Alergia Stop od Sanity. Bardzo fajny sprzęt, który w praktyce fajnie się sprawdza, będziecie zadowoleni z jego możliwości. Dostosowany właśnie odpowiednio do tych osób, które mają problemy z alergią więc będzie to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek
Dnia 11.09.2019 o 14:10, Gość eee napisał:

Jak będziecie chcieli szukać dobrego inhalatora to warto sięgnąć po sprzęt Alergia Stop od Sanity. Bardzo fajny sprzęt, który w praktyce fajnie się sprawdza, będziecie zadowoleni z jego możliwości. Dostosowany właśnie odpowiednio do tych osób, które mają problemy z alergią więc będzie to dobre rozwiązanie.

tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×