Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

Gość gość
na sąsiednim topie trwa blokada od wczoraj :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka Brytania Niesamowite informacje dochodzą ze Szkocji BOI SIĘ O SIEBIE .. Pan Jerzy który skontaktował się dziś z naszą redakcją w sprawie Smoleńska , mężczyzna rozmawiał ze mną przez 30 minut , łamanym glosem w którym można było wyczuć strach i przerażenie , opowiadał o tym co widział w Smoleńsku 6 lat temu . Pochodzi z Boleslawca , w Smoleńsku był na wyjeżdzie biznesowym , miał tam załatwiać dostawę klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych do warsztatów samochodowych . Jego dostawca miał biuro w pobliżu lotniska , był bardzo blisko lotniska i zarzeka się ,że widział co tam się działo , mężczyzna przysięga się ,że widział eksplozję samolotu , słyszał też minimum dwa wybuchy , oraz kilka strzałów z broni palnej . To samo miał widzieć jego partner biznesowy , który już jakoś zmarł , oto skrót z rozmowy , numer telefonu mi się nie wyświetlił , zatem nie mam dowodu , a rozmowy nie nagrałem bo nie spodziewałem się ,że taka będzie . Polak ujawnił mi ,że uciekł z Polskie w obawie o życie , mieszka z rodziną na terenie Dartford . Jerzy :-” Czytam wasz portal od jakiegoś czasu , wiele spekulacji jakie zamieściliście są prawdziwe , ja byłem w tym dniu na terenie Smoleńska w bardzo bliskiej odległości od lotniska wraz z moim kolegą od którego miałem kupować części samochodowe na handel w Polsce , widziałem co tam było i to nie tylko ja . Samolot eksplodował w powietrzu , widziałem to na własne oczy , to nie była duża eksplozja , ale był wybuch , widziałem to na własne oczy , mój kolega też , nie wiem jak to możliwe , ale on zaraz po tym zmarł na zawał serca , to był zdrowy , wielki facet , lekarze ponoć stwierdzili zawał , ja uciekłem z kraju w obawie o swoje życie , zmieniłem też urzędowo nazwisko , nie wiem czemu ale od prawie 6 lat dosłownie ukrywam się , oglądam się za siebie , mam lęki , biorę leki na nerwicę , ale muszę to powiedzieć , tam był wybuch , widziałem to i to nie tylko ja ‘‘ Poprosiłem pana Jerzego o spotkanie , obiecał ,że to przemyśli , jeśli się uda zrobimy z nim materiał video , panie Jurku , zapewniamy panu pełną anonimowość , zmienimy panu głos , nie musimy pokazywać twarzy , niech się pan nie obawia gwarantujemy panu pełną anonimowość , będę wdzięczny za przekazanie nam materiału video z pana telefonu o którym pan mówił , ale nie na maila , nie pocztą , odbierzemy go osobiście jeśli pan się zgodzi to go opublikujemy w trybie NATYCHMIAST . Proszę o kolejny kontakt AMSZ Ile w tym prawdy cóż …Rozmawialiśmy z osobą piszącą ten artykuł – mówi że to prawda, taka rozmowa odbyła się w tym tygodniu. Cóż chyba dopiero z upływem czasu pewne rzeczy będą wychodziły na światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast uciekac powinien sie zgłosić do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocny dowód, kurfa. W Październiku pójdę na miesięcznicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to post dla Odurzonej. Zmyślona historyjka spiskowa rozpędzi jej 5 szarych komórek niczym zderzacz hadronów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej dla barana , u niego jest pinć komórek szarych wespół ze wzmacniaczem paranoidalnym made in pisIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zmyślona historyjka spiskowa rozpędzi jej 5 szarych komórek niczym zderzacz hadronów smiech.gif" x No ba. jedyne prawdziwe historyjki opowiadała nam pani anodina na zlecenie pana putina. no bo w końcu komu możemy wierzyć jak nie im :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci durniu powiedział że anodina nie kłamała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie czarno na bialym na tvn24, jak rozpiertala sie marke konia arabskiego wsadzajac do stadniny pisdzielskiego ciemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniała uczciwa PO o co kurfa te polactwo miało do niej pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my frankowicze z utęsknieniem czekamy na wojnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
Oczywiście bo ja się we wszystkim zgadzam z shatynem nigdy nie miałem odmiennego zdania od niego i nie odwazyłem się ostro skrytykować. Yes Yes :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu najepała sie:o Jaką ty kretynką jesteś, naprawdę wszelkie skalę kończą się w przedbiegach. Jesteś tlenioną blondyną, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze zrób w dwukomórkowca niepotrafiącego ułożyć zdania bez słowa mosiek wielkiego inteligenta:D Przecież czytając was ciężko stwierdzić które jest inteligentniejsze. Jeden wszędzie widzi żydów i lewaków, druga to samo, normalnie mózgi analityczne, cały świat zdiagnozowali:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
gość wczoraj >> :classic_cool: >> Co ciekawe...baran wielokrotnie "przypierd..." się do ifci i otulonej zdaje się że też... JA :-P przynajmniej starałem się "wznieść" ponad podziały, rozmawiać, przyznawałem racje itd., nawet własną piersią zasłoniłem :-P ;-) jak lżono jedną z nich. Ale baran to inteligent a ja debil :classic_cool: No musze powiedzieć że tak ciekawego obrotu sprawy to nawet w Trudnych sprawach nie ma Jeżeli ktoś nie rozumie świata ( co grzechem nie jest ) to stara się go "ogarnąć". Bardzo łatwym sposobem jest podpinanie wszystkiego pod pewien wspólny mianownik lewactwa i mosiostwa. Do tego można też zaliczyć cyklistów i wegetarian. Nie ważne że to głupie, wazne że zaspokaja pewną ważną z psychologicznego punktu widzenia potrzebę "czucia się bezpiecznym wśród innych ksenofobów i anty-lewaków". Taka wspólnota szajbusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były prokurator komunistyczny oraz funkcjonariusz partyjny sortu słabego na rozmowach z Komisją Wenecką. To znak tych czasów . To jest dopiero niesmak. A nie sraczka wklejkowa czy alimenty. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj >> pokornie proszę załóż nicka niebieskiego albowiem potem wszystko co napisane idzie na moje czy shatana konto :classic_cool: taka paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Trudne sprawy ' - program kultowy lewackich przygłupów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowy w toku też oglądasz ??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jeszcze Kiepskich i Badziewiakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedż lewackiej ameby :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbur
Szalony pomysł ministra Jurgiela i rolniczego lobby. To Polacy mają zjeść konserwy z mięsa świń zagrożonych ASF 'Co robić kiedy epidemia wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń przynosi krach finansowy rolnikom? Rozpocząć skup interwencyjny, przerobić świnie na konserwy i powiedzieć, że ich zjedzenie ma niegroźne dla zdrowia skutki. Smacznego!'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbur
wiecej w tym temacie .......... http://natemat.pl/189709,szalony-pomysl-ministra-jurgiela-i-rolniczego-lobby-polacy-maja-zjesc-polskie-swinie-nawet-jesli-byly-zarazone-asf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zróbmy zrzutkę na konserwy dla ministra i rządu PiS. niech sie najedzą mięska świń zagrożonych ASF, to beda mieli nastepne szalone pomysły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osabzzzzz
Nooooooooooooooooooooooo to mamy następny program DOBREJ ZMIANY - KONSERWA+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym wspaniałym pomysłem minister PiSu załatwi przy okazji hodowle świn w Polsce na dłuuuugie lata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwiczą świnie kwiczą - szukają koryta to je nowa , to je fajno koczkodańska płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×