Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.. archiwum 35

Polecane posty

Bruno Shatyn dziś [11:03] _iftar_ dziś [10:57] Brak ci wiedzy, brak ci wykształcenia, ogłady i przyzwoitości. Nie wiesz co powiedział Prezydent Polski, a koniecznie chcesz go obrazić. Słabe to i głupie. Nie sięgasz temu facetowi do piet. x x No to podaj przykłady, cytując moje posty, jako opis i uzasadnienie do twoich własnych słow. A dodam, że nikogo nie usiłuje obrazić a pisze tylko prawdę. JAk wrócę to poczytam... "Albercik wychodzimy..."...smiech.gifsmiech.gif [cześc] x x x I jak widać po braku uzasadnień, przykładów (nie dziwie się bo one nie istnieją) sama Iftar przynaje, że to co mówi to są kłamstwa i pomówienia. x x Rozumiem, że dla katoliczki człowiek który wbrew jej twierdzeniom, że Jezus nie jest Bogiem, udowodnił jej, że jednak Jezus jest Bogiem w religii katolickiej a która nie potrafi przyznac się do błędu i zamiast tego usiłuje pomawiać, obrażać, obrzucać błotem, nie jest wart rozmowy bo taka rozmowa może prowadzić do następnych jej kompromitacji. To stary sposób komuchów i to tych prymitywniejszych. Dlatego np część z tych Żołnierzy Wyklętych była obrażana, poniżana, mordowana, pomawiana itp, itd. Prymitywy nie potrafiły w inny sposób z nimi czy też o nich rozmawiac, jak tylko obrazając i pomawiając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo! Spieszę wpisać się w sposób działania ministra Błaszczaka, premiera Gowina i premier Szydło. Insynuuję, bo kiedy piszę co myślę, nie słuchacie. Jestem zatem zmuszony napisać, co piszą, myślą i mówią inni. Mam nadzieję, że tym razem spotka się to z Waszym zainteresowaniem. Zwłaszcza, że będzie sensacyjnie. W końcu plotki, insynuacje i fabrykowane zarzuty zawsze są ciekawsze, niż rzetelna, nudna informacja. x Spieszę zatem donieść, że minister Błaszczak, wypowiadając się wczoraj w Jeden na jeden (TVN24) oskarżył ONR o udział w wydarzeniach gdańskich z 28 sierpnia 2016 roku. Spodziewam się doniesienia do prokuratury w obronie dobrego imienia ONR-u. x Informuję uniżenie, że wskazani przez Pana Ministra ONR-owcy oraz ich sympatycy w czasie podniesienia w trakcie mszy św. pogrzebowej Inki i Zagończyka krzyczeli „raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę”. Można to usłyszeć na filmach, które sami opublikowali w internecie. Pan Minister odwoływał się dzisiaj do naszej „kultury cywilizacji chrześcijańskiej”, w której się nie zakłóca uroczystości. Przedstawiciele ONR-u nawet wskazali dzisiaj odpowiedni artykuł kodeksu karnego – art. 195 p. 1. I 2. kodeksu karnego. Mam nadzieję, że i tę informację uda się wykorzystać w obronie naszego porządku prawnego. Pragnę również donieść, że Bierut i Jaruzelski, wymienieni przez Pana Ministra, byli twarzami państwa totalitarnego. Państwa, które mówiło, kto jak ma myśleć, co ma robić, gdzie może chodzić i w jakich godzinach. W stanie wojennym ogłoszono nawet godzinę milicyjną. Pan Minister był łaskaw dzisiaj twierdzić, że przedstawiciele KOD-u nie powinni byli przychodzić na uroczystości pogrzebowe bohaterów narodowych. Nie chciałbym nic insynuować, ale czy te tradycje nie wydają się zbieżne? x Całość: http://tnij.org/3zs4csa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Kiedy mówi Pan, przepraszam, insynuuje i konfabuluje, o tym, jak wyobraża sobie tych, których nie lubi i się boi, to już nic nie idzie zrozumieć. Więc i trudno odpowiedzieć. Ale na pewno doskonale wzoruje się Pan na swoich idolach. W ten sam sposób SB próbowała zohydzać Polakom ich bohaterów. Panie ministrze! Pan te metody doprowadził do perfekcji! Gratuluję? Myślę, że przystoi to powiatowemu mistrzowi manipulacji, konfabulacji, oszczerstw i insynuacji, ale nie Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji. Mam tylko jedną uwagę. Musi Pan bardziej wierzyć w to, co mówi. Pańskie rozbiegane oczy, przestraszona twarz i sztuczne uśmiechy niestety demaskują brak przekonania co do słuszności wypowiadanych słów. A to powoduje, że mało kto Panu uwierzy. A Pan to wszystko dla dobra. Dla korzyści. Dla sławy mołojeckiej. Prezes byłby zadowolony, gdyby zadziałało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- W polityce PiS widzę elementy przypominające bolszewizm - mówi prof. Jadwiga Staniszkis. Socjolog ostro piętnuje Kaczyńskiego za wojnę z Trybunałem Konstytucyjnym. I apeluje, by obecne władze zmieniły politykę historyczną. x - Dostrzegam wschodnią mentalność u reżyserów polityki PiS. I szokuje mnie brak poczucia, że to się bezpośrednio przekłada na prawa człowieka. Śledzę reakcje w krajach wschodniej Europy i Rosji. Szokujące jest, że reagują też w Rosji - rozpoznają u nas elementy przypominające sposób rządzenia Putina. x ...zaskakuje mnie [wicepremier Piotr] Gliński. To jest żenujące i śmieszne, jak on zaczyna mówić. Człowiek, który pisał prace teoretyczne o tym, czym jest społeczeństwo obywatelskie, robi wszystko, żeby je ograniczać. To jest szokujące dla kogoś, kto jak ja wierzy, że społeczne wartości wybronią się przez zaufanie, demokrację, niezależność władz i wewnętrzną wolność. A nie strach. Widzę po ludziach PiS, jak są trzymani na krótkiej smyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boshe szatyn "masakruje" pseudo-katolików z kafe.. padłem :D ( muszę przyjąć styl co niektórych żeby zaczęło docierać ); szczak nadaje się do poprzedniego ustroju podobnie jak cały PIS i ich propaganda. "Prowokatorzy" to ulubione słowo kacyków z PRL 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Psy szczekają,karawana jedzie dalej".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że pogrzeb nie jest miejscem na emblematy partyjne, chyba że mówimy o pogrzebie polityka, człowieka związanego z jakąś partią. Nie widziałem żadnych emblematów partii, poza KOD-em. x x To powiedział niejaki Dawid Wildstein... Czy facet udaje ślepego głupca czy rzeczywiście ma kłopoty ze wzrokiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia nawraca
tańcowały dwa pedały :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia nawraca
spierdalaj natrecie,ja przychodze tutaj sie nqa ciebie wysrac jedynie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co za menda sie podszywa pod prawdziwa wawcie i w jakim to celu robi ? czyzby wstydzil sie pocisnac frajerom pod swoim nickiem ?? moze to te dwie zblazowane zolzy co tutaj siedza non stop ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia nawraca
sam sie podszywasz frajerze j****y:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Zaczynam dochodzić do wniosku że największą kompromitacją jest próba dyskusji z autorem kolejnych tych tematów. ;) Zawsze sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śpieszmy się ich [czlonków PO i KOD ] zamykać w więzieniu -tak szybko odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatynku Ty muj ukochany musim ratować Hankię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Zaczynam dochodzić do wniosku że największą kompromitacją jest próba dyskusji z autorem kolejnych tych tematów. oczko.gif Zawsze sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. x x To prawda. Dla zdecydowanej większości moich rozmówców, dyskusja ze mną powoduje ich kompromitacje. Ale cóż... Sami tego chcą. I w dodatku nie jest możliwym sprowadzenie ich do mojego wysokiego poziomu bo dla nich to po prostu niewykonalne z powodu braków w wiedzy i inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok 1948. Stanisław Z. ze Szczuczyna zeznaje: "Poszli do majątkowej kuźni i okuli pałki żelazem, ażeby lepiej było zabijać. Gdy furmanki przyjechały pod dom, wypędziliśmy Żydówki z piwnicy i kazali im posiadać na wozy. Zawieźliśmy je do lasu, gdzie był wykopany okop, i tam kazali Żydówkom zejść z wozu i skupić się. Kazaliśmy Żydówkom porozbierać się do koszuli i majtek, tylko dwie młode Żydówki, które miały stare ubranie, nie kazaliśmy im się rozebrać. Po rozebraniu się Żydówek zaczęli prowadzać po jednej nad okop i tam zabijali pałkami drewnianymi na końcu okutymi żelazem. Jedną gwałcili. Po zgwałceniu Żydówki ja wziąłem pałkę drewnianą od T. i sam osobiście zabiłem Żydówkę, którą gwałcili, uderzając ją pałką trzy razy w głowę, i wpadła do okopu, zaś pozostałe Żydówki zabili ci osobnicy, których nazwisk nie znam. Wyjaśniam, że w jednym okopie leży szesnaście Żydówek, a w drugim okopie leżą cztery Żydówki. Z pomordowanych Żydówek otrzymałem pantofle i jedną sukienkę, zaś resztę ubrania zabrali wyżej wymienieni i zanieśli do gospodyni na Dybełki". x Całość: http://tnij.org/rd33j4h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szmatławiec rydzykowy... x Katarzyna Jachimowicz przez 4 lata pracowała jako lekarz rodzinny w przychodni rodzinnej w gminie Sauherad (Sauherad legesenter) w Norwegii. Dyrekcja placówki, w której była zatrudniona, wiedziała, że nie chce uczestniczyć w zabiegach zakładania spirali wewnątrzmacicznych, i nie zgłaszała żadnych przeciwwskazań (spirala wewnątrzmaciczna jest środkiem poronnym, a nie antykoncepcyjnym). x Jak zauważa CitizenGO, od początku 2015 r. w Norwegii funkcjonuje przepis zabraniający lekarzom rodzinnym odmowy wykonywania jakiejkolwiek czynności ze względu na swoje przekonania. Wobec stanowczej odmowy uczestniczenia w procederze zabijania dzieci w grudniu 2015 r. Jachimowicz została wyrzucona z pracy. x Artykuł opublikowany na stronie: http://naszdziennik.pl/swiat/165649,w-obronie-klauzuli-sumienia.html x x I tak to powinno wygladać wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta kogo to obchodzi co ty napiszesz :D adios deklu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam wygwizdanej hanki tez bedziesz bronil jak to masz w swoim zwyczaju :D dojechali ja w koncu jak bura suke a grzesio szmatyna na to ze nie planuaj zmiany prezydenta buahahah jakby oni teraz mieli o czym kolwiek decydowac bhahahah z was to sie juz zaczynaja powoli wszyscy smiac debile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie siedziałeś wczoraj cały dzień przed TVP Info i waliłeś konia z radości? Co wy się tak podniecacie HGW? Jest do dymisji, a następnie powinno się dokładnie zbadać postępowanie wszystkich poprzednich prezydentów. I koniec tematu. A debile cieszą się jak głupi do sera bo w TV Pis to temat stulecia normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tacy jak ty traca zycie na ogladanie calymi dniami polityki i przezywania jej pozniej po forach jest milion wspanialszych rzeczy niz zycie polityka tak jak robicie to ciagle wy pedaly posrane do mordy wam kazda partia i wladza sra a przezywacie to i komentujecie niczym jacys wielcy eksperci a prawda jest taka ze kazdy na was i tak sra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im więcej ktoś mówi o pedałach i wszędzie ich widzi tym większe prawdopodobieństwo że jest krypto-gejem z wypartymi skłonnościami. Stąd taka agresja , udawanie „maczo” i kult samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×