Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co kupujecie dzieciom buty nike i takie za 300zl ?

Polecane posty

Gość gość
Bo lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamma

Z tego co mi wiadomo to buty dla Malych dzieci (patrz uczacych sie chodzić) nie powinny być wyprofilowane, to raz. A dwa z mojej obserwacji Elefanten oraz Lasocki nie spelniaja waznych kryteriów buta dziecięcego. Nie wszystkie zginaja sie w 1/3 długości buta, nie wszystkie maka szersza "glowke" buta (chodzi o swobodne umiejscowienie palcy nie sciskajac ich), buty powinnu miec zapietke oraz być lekkie. W powyzszych 2 firmach wszystkie kryteria nie byly spełnione w momenci kiedy przeglądałam je. 

A propo inwestycji w buty - warto ! Mimo ze drogie i czesto sie wyrasta, ale : w pierwszych latach życia najważniejsze jest uksztaltowanie stopy a wiec kupujac wszystkie profilowane buty nadajemy narzucony przez nas "ksztalt" i uformowanie stopy, tak samo z uzywanymi - jesli dziecko mialo wade stopy i odkupimy takie buciki to narazamu swoje na powielenie wady...

 

Odnosnie finansow i butow "markowych"- kazda firma to marka niezaleznie od ceny, a to jaką wybierze Rodzic dla swojego dziecka i w jakiej cenie to jest kwestią indywidualną. Każdy Rodzic wie co dla Jego dzidcka jest najlepsze... Wiec jesli czuje potrzebe zakupu butow za absurdalana dla Nas kwote to niech kupuje - w koncu Jego, prawda?

Najważniejsze w tym wszystkim yo nauczyc Dziecko że roznica w markach, cenach i tym jak kto wygląda nie upoważnia do wysmiewania, krytykowania itd.

 

Milego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×