Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tygass

Meble kraków

Polecane posty

Gość tygass

Witajcie! Mebluję mieszkanko z żoną i przyszedł czas na stół z krzesłami do salonu. Ktoś, coś? Jakich producentów, jakie sklepy polecacie? Zależy mi na czymś większym, żebyśmy się całą rodzinką podczas wigilii bez większych problemów pomieścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dobra marka MJ, oni robią meble na zamówienie chyba każdego typu. Ja tutaj zamawiałem meble do kuchni i jestem zadowolony z efektu. Pod względem estetyki to może się żona wypowiedziałaby bardziej bo to jej działka, ale ja od strony funkcjonalności i takiej wytrzymałości to jestem bardzo zadowolony. Porządne komponenty od Blum, bez jakiejś tanizny niewiadomego pochodzenia. Trochę wizualizacji jest do podejrzenia na ich stronie - www.fajnemeble.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne meble do kuchni razem z projektem można zamówić z tej firmy www.meblestasiak.com. Mają bardzo ciekawe pomysły i z nawet malutkiej kuchenki potrafią wyczarować piękna i wizualnie przestronną kuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuboksss
Do pokoi hotelowych to bym doradzał meble Meblomex-u . Może nie są to najtańsze komplety, ale warto wg mnie. Dobrej klasy laminat, wykończenia ze stali nierdzewnej, gustowne meble krótko mówiąc. Korzystam z ich zestawu już trzeci rok i pod względem zniszczeń to nie widzę większych zarysowań, zagnieceń i tak dalej, a ludzie wcale super delikatni dla mebli hotelowych nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jestem zadowolona z jadalni na wymiar jaką mi urządzili w MJ ze strony www.fajnemeble.net . Dobrze prowadzona firma, nie mam do nich jakiś uwag negatywnych. Stół jest z jednej strony duży, ale z drugiej strony praktyczny bo składany, także nie musi na co dzień zajmować dużo przestrzeni. Wygodne, dopasowane krzesełka, ciekawy dość oryginalny design ale wszystko ładnie mi nawiązuje do ogólnej aranżacji wnętrz jaką mam zrobioną w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja mam dobre doświadczenia ze stolarzem spod Wadowic, dokładnie się ta firma nazywa MJ i Synowie ( www.fajnemeble.net – tutaj masz dokładny kontakt). Robi różne typy mebli, od kuchennych, przez pokojowe, po meble do sypialni. Myśmy akurat zamawiali kuchenne. Klasyczny design, wysokiej klasy części, ładnie wszystko na zawiasach pracuje, szuflady dobrze wyważone, nie ma jakiś problemów z prowadnicami, szynami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne fajne meble produkują w zakładzie stolarskim MJ koło Wadowic, ja bym do nich przedzwonił. Na stronie fajnemeble.net jest trochę zdjęć ich mebli można sobie przejrzeć. Ja szczególnie polecam te kuchenne i do jadalni bo takie kupowałem. Modna estetyka, nowoczesne wykonanie, sprawdzone części. Nie musiałem długo czekać na transport, szybko się z całą realizacją uporali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry stolarz jest w Kleczy koło Wadowic, mam na myśli firmę ze strony www.fajnemeble.net . Dobra obsługa, krótkie terminy realizacji, szeroka gama kolorów, frontów, blatów i tak dalej. Zamawiałem tutaj meble na wymiar do kuchni i wszystko pasuje jak ulał. Mają różne stylizacje od bardziej klasycznych po nowoczesne, także można sobie dobrać rozwiązania w zależności od tego jaki chce się efekt w domu uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też decydowanie polecam fajne meble, robiłam u nich kuchnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest w Wieliczce dobra firma produkująca fronty różnego typu, mam na myśli Taks ( www.taks-fronty.pl tutaj można trochę ich realizacji sobie przejrzeć). Szybki kontakt, zawsze ktoś jest pod telefonem, bardzo szybka realizacja standardowych wzorów, może się trochę przeciągnąć w przypadku mniej typowych frontów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kupione przed remontem już wszystkie sprzęty AGD, ale w różnych kolorach, zero spójności aranżacyjnej. Musiałem zainwestować w pełną zabudowę. Zlecałem w Solarz projekt mebli. Teraz w kuchni mam taką ściankę jakby ze wszystkimi sprzętami scalonymi, łatwy dostęp, kilka ukrytych szafek na akcesoria. W kuchni ogrom miejsca się zrobił. Na pewno nie oszczędzają na materiałach i dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że po prostu powinniście odwiedzić kilka salonów meblowych po kolei. W Krakowie ich pełno, na pewno coś Wam się w końcu spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi, sprawdziłbym jeszcze http://meblekalwaria.eu/ . To naprawdę porządna firma i sprawdzony producent mebli w rejonie małopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kupione przed remontem już wszystkie sprzęty AGD, ale w różnych kolorach, zero spójności aranżacyjnej. Musiałem zainwestować w pełną zabudowę. Zlecałem w Solarz projekt mebli. Teraz w kuchni mam taką ściankę jakby ze wszystkimi sprzętami scalonymi, łatwy dostęp, kilka ukrytych szafek na akcesoria. W kuchni ogrom miejsca się zrobił. Na pewno nie oszczędzają na materiałach i dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże łóżko zamawiałem rok temu w Solarz. Mam tak zrobione, że jest miejsce na jeden materac dla mnie, a drugi dla narzeczonej. Nikt nikomu nie przeszkadza, a łóżko dalej wygląda spójnie. Dodatkowa też szuflada na pościel, poduszki i inne d**erele z cichym domykiem. Projekt bardzo mi się spodobał. Łóżko się sprawdza. Jakbym miał coś dalej zamawiać to na pewno u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Meble Solarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działam na krakowskim rynku nieruchomości. Kupuję mieszkania, remontuję w standardzie premium i sprzedaję. Meble od dawna zamawiam od producenta Solarz, bo robią kompleksowo każde pomieszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Mi dużo ludzi polecało Solarza jeśli chodzi o kuchnię na wymiar i też jestem z nich happy. Wysoka jakość materiałów z których produkują meble. Blaty, fronty, akcesoria, prowadnice, zawiasy wszystko mają mocne, atestowane, z cichym domykiem, jak na razie nie widzę żeby nam się cokolwiek wyrabiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijjjj

Jest bardzo ok kontakt przy zamawianiu mebli w kuchniesolarz.pl/, bo przychodzą, dokładnie mierzą, montują bezpłatnie. Sporo jest wskazówek dekoracyjnych, projektowych, nawet z perspektywy totalnego laika. Na pewno na nic cię nie naciągną, bo znają rynek, korzystasz z doświadczenia bezpośredniego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×