Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chlopaki nie bierzcie sobie za dziewczyny Polki

Polecane posty

Gość gość

Hej wszystkim.Mieszkam juz od jakiegos czasu w UK.Jest ogromna roznica miedzy Polkami a dziewczynami zagranicznymi. Jesli chcecie prawdziwych pieknych i inteligentnych kobiet to bierzcie sobie te zagraniczne.W lozku poezja,uroda cudo kazdy gada ze angielki sa brzydkie i grube(tak gadaja tylko zakompleksione Polki)to nie prawda.Juz nie moge patrzec na te Polskie ksiezniczki z zadartym nosem. Wielki wybor tu w UK angielki,murzynki, azjatki itp.Zapraszam :) Wszystkie tylko nie Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam wszystkie panie aby sie hajtaly z obcokrajowcami murzyni na swietny sex . .przystojni arabowie sexowni pld amerykanie wszytsko tylko nie 4kanciascte polskie lyse glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie myśle o takiej jednej ciemnej, a Ty rzucasz taki temat :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska2016ik
Polacy nigdy nie dorownaja urodzie obcokrajowcom dlatego ich tak nie nawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie o to chodzi Polki tylko dla uchodzcow i muzulmanow tego chcemy ! hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz ta ciemna nie czekaj ,w lozku jak i na parkiecie wulkan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trawię tylko islamistów. Kolor skóry mi nie przeszkadza, czego dowodem jest moja Królowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BASKA jestescie juz przereklamowane,tylko zauwaz ze murzynki i azjatki leca na Polakow bo dla nich to egzotyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska2016ik
Ja jestem zadowolona . To sie dogadalismy kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzcie sobie islamistow i uchodzcow ktora jedyna ksiazka jaka przeczytali w zyciu byl KOran :) Oni wam pokaza gdzie jest wasze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że prawdziwych facetów tu nie ma.sami stulejarze i wielbiciele obcych ras...tak,tak dymajcie czarne,ciapate,żółte,farbowane...tłuste brytyjki,brudne metyski,rozchwiane emocjonalnie muzułmanki...najlepiej jedźcie juź dziś do nich,w************e i nie oglądajcie się za siebie. macie rację,nasze dziewczyny nie sa dla takich pop*****lców jak wy,są dla mężczyzn,a nie dla dzieci kozojebców,dzikusów skaczących przez ogniska i wp*****lających o***ty słonia czy zyrafy... Nie ma lepszych kobiet na matce Ziemi jak Polki.Nie ma. Więc w************e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska2016ik
To sie dogadalismy kolego oby i Tobie sie udalo z kims z innego kraju .. Ja wyszlam za przystojnego dobrego obcokrajowca i jestem super szczesliwa niech zyje milosc bez rasizmu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój koszmar najczarniejszy
Lekcje odrobione zafajdańcu jeden?! UK to chyba na pocztówkach widziałeś dziecko drogie.Dzięki Bogu,że juz wrzesień i bachory idą do budy bo na łeb im juz idzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
murzynki są super, roohanie poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widze ktos ma problemy emocjonalne i jest nietolerancyjny ze wzgledu na kolor skory.Polki najlepsze mit.uroda przecietna,w lozku porazka rozlozy to nogi i to wszystko zero fantazji, szara skulona niesmiala myszka z kompleksami to typowa Polka.Dlatego was nie chcemy! Przechodzcie na islam i zakladajcie szmaty na glowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol, jak kobieta napisze ze woli jakiegos hiszpana, albo wlocha to spoko, a jak facet napisze ze podobaja mu sie murzynki i azjatki to babom juz odpierdala. Tepe hipokrytki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoj koszmar najczarniejszy- mam Ci to udowowdnic ze jestem w uk haha? Ty lepeiej do roboty zapierdalaj za 1300 zeby utrzymywac swojego mezusia kozojebce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to jak kobiety zachowują się w łózku to w 50% zależy od faceta jak sądzę lubisz leżeć z fiutem do góry i czekać,palancie na te twoje angielki twój 4,5cm chwost wystarczy,one faktycznie nie lubia mieć dużo w gębie,poza puddingiem i hamburgerami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyzywaj sobie jeszcze mnie to nie rusza haha tylko pokazujesz jaka pusta jestes.Dziewczyny kaszanki juz czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest specjalne prowo, by sklocic ze sobą polki z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzial ze przechodzi my na islam i mamy szmaty na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce zebyscie przeszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez polki na potege ****aja sie z murzynami w UK. Nie rozumiem dlaczego polscy faceci tez nie mieliby sobie znalezc jakiejs zagranicznej dziewczyny. Wielkie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj mam wiadomość słuchajcie dla dziewczyn w Polsce i dla kobiet w Polsce. Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d**y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie i te ich śmierdzące mordy? A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka napie**oli i Polaczek nawet nie będzie wiedział gdzie on ma spie**alać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom, to jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te sk**wysyny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz 3 lata jestem mezatka faceta Azerbeidzjanu dalej jestem chcrzescijanka a o przejsciu na islam nie bylo mowy bo nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo tutaj je boli ze on chca abysmy ciagle za nimi latali ale teraz jest inaczej sa lepsze dziewczyny i za nimi bedziemy latac :) Z reszta kazdy moze robic co chce ja mam dziewczyne czarnoskora i jest swietna i nie patrza tylko na kase tak jak Polki :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tobie j***e z mordy i weź wyppieerddalaj od Polaków i Polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dziewczyny dawajcie czarnym i arabom tylko do tego sie nadajecie haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska2016ik
Laski sa tak samo zazdrosne jak i faceci jak Polka ma obcokrajowca to odrazu ze daje ciapatemu a jak polak ma murzynke to od razu slonie bedzie jada hahah omg co za poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×