Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chlopaki nie bierzcie sobie za dziewczyny Polki

Polecane posty

Gość gość
Ja tam wolę Polaków, więc ich nie namawiać do zagraniczne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z czarnym jest o niebo lepszy .. arabowie sa super przystojni wiec tez nam miekna kolana ... a polak jak 1 na 100 sie trafi przystojny i sprawny to jest cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcemy was tu wyjezdzajcie do egiptu ,tunezji na stale nawet i do syrii.W UK tez nie chce was widziec bo wstyd za was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kk_
A wy potraficie tylko wszystkich od brudasów i czarnych wyzywać bo mało która kobieta z klasą na zachodzie by sie wami nie zainteresowała taka prawda :) jedyne chętne na te wasze 4 centymetrowe pierdoły to jakieś niziny społeczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest. Mnie sie osobiscie podoba ze zagraniczne dziewczyny nie oceniaja drugiej osoby przez pryzmat pieniedzy i latwiej o prawdziwa milosc do grobowej deski. Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki jak wszedzie, ale one po prostu maja inna mentalnosc niz polki. Poza tym nie lansuja sie tak jak tutejsze dziewczyny, czyli wszystko co najlepsze. Dziekuje, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex z czarnymi jest o niebo lepszy namietny i niezapomniany i na to biale paly nic nie poradza .. arabowie sa super przystojni i na to polacy tez nic nie poradza zostaje wam zazdrosc i nienawisc i nazywanie nas kurwa mi bo mam zal dupe sciska haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, jezeli wolisz czarnych i arabow to trzymaj sie ich nikt ci nie broni 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki sa jak ukrainki, tylko kasa, kasa i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje polakami zachodnie kobiety sie nie interesuja dlatego sa takimi rasistami w stosunku do facetow tylko wyzywac umieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kim jest osoba ktorej zalezy tylko na seksie ? k***a wiec dzieki za info juz wiecie kim jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kali jest kali pic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie mi bronicie bo umiecie taka co jest z arabem lub czarnym od k***w tylko wyzywac zazdrosnicy p********i .. i zaczynac ie gadke o islamie jak o diable sranie w banie przelknac1 nie mozecie ze Polka jest z innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet zalozyl temat zeby dac dobra rade innym chlopakom, a polki oczywiscie juz pluja jadem. To miala byc kulturalna dyskusja, widocznie wymagania sa zbyt duze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachodnie kobiety sie nie interesuja polakami i to pisze osoba ktora mieszka w Polsce wiec wszystko jasne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie o sexie bo was facetow to wlasnie boli .. ze nie dorastacie im do piet.. boli boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki niech wypierdalaja do afryki, albo innego pakistanu na kozach jezdzic (niech allach ma w opiecie tych biedych czarnuszkow i muzulmanow). Ja wole jezdzic mercedesem z azjatka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLSCY MĘŻCZYŹNI TEŻ MAJĄ PRAWO DO SZCZĘŚCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Czego się spodziewałeś/aś po tak dennym forum? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to nie wszystko, ale polki glownie tym sie kieruja. Watpie zeby ktorys byla z murzynem bo ma "fajny charakter". Faceci kieruja sie za to charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Murzynki ah te wielkie usta taniec i seks z nimi to czysta przyjemnosc, maja bardzo duzo energii.bardzo pewne siebie prawdziwe kobiety a Polki a to okres a to glowka boli i chodza takie przychlasniete na tych ulicach i tylko kasa sie liczy dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Hisol dziś W sumie racja, ale miałem nadzieję że chłopaki coś więcej napiszą o zaletach zagranicznych dziewczyn i będzie jakaś dyskusja. Polskie "damy" musiały oczywiście się wtrącić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum prowokatorze że, Polke zrobił Polak ze swoją żoną Polką. I żaden murzyn czy arab nie jest do szczęścia potrzebny. Nawet murzyni i araby mają małe kuuttaski i czym tu się podniecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha przekonales mnie dzis zrywam z laska i przenosze sie do uk. dzieki ziomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalem jej sms-a "koniec z nami" a ona ciagle wydzwania,odebralem haha poplakala sie i pyta co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Tu nie ma nawet tyle osób ile jest tych komentarzy. ;) Zwyczajnie 3,4 osoby trollują a ty się podniecasz. ;PxMi się podobają Azjatki i Japonki są bardzo długo młode i nie szukają nie wiadomo jakich facetów. Obecnie uczę się języka japońskiego i mam zamiar wyjechać tam na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudzoziemki chcą przystojnych mlodych inteligentnych i wysportowanych polaków.Niemce,szwedce czy Francuzce zaimponuje silny ale szarmancki i taki bardziej meski facet,bo ma na codzień same metroseksualne pisdeczki.Dla latynoski,wloszki czy hiszpanki przystojny niebieskooki blondyn będzie dość egzotycznym ciachem. Dla niereligijnej Turczynki też.Dla Ukrainki nawet przecietny Polak bedzie lakomym kąskiem.A taka chinka czy filipinka weźmie nawet wąsatego Janusza bo dla niej samo posiadanie białego męża jest cenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhaa to autor zaczal o sexie ze z murzynka jest ogien a jak juz kobieta o tym wspomni to ze jakas j******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w Polsce tak jak i Ty jestem zagranica i to juz 6 lat .. powiem Ci jak kobiety z zach Krajow widza polakow Polak = alcohol niestety moi drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz wybor w Luton ? :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki dobre ale nie wierne. Min 3 bolców na liczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×