Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

infekcja intymna w pierwszym trymestrze

Polecane posty

Gość gość

Witajcie.czy któraś z was miała? Jestem w 7 tyg.Od 3 dni odczuwam swiad w okolicach intymnych. Mam w domu clotrimazol ale nie wiem czy powinnam używać. Nie mieszkam w kraju żeby tak po prostu iść do ginekologa. Co wam wasi lekarze zalecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nystatyne ale to jest na receptę. Nie ma co brać leków od tak sobie, sporej części nie można w 1 trymestrze, a te bez recepty są na ogół mało skuteczne. A przechodzona infekcja to nieciekawa sprawa, zwłaszcza w ciąży... Co to za kraj, gdzie nie da się lekarza załatwić od ręki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam odwieczny z tym problem. Pij wit c, jedz zurawine, mozna w ciazy brac urosept ja jestem w 11 tc a biore rano i wieczorem urosept z wit c. Staram sie podcierac od przodu do tylu. Nie wychladzaj okolic intymnych. Owin kocykiem, zakladaj skarpety. W ciazy to lepiej z lekarzem o innych lekach rozmawiac. Albo jedz od razu do szpitala badz innego miejsca gdzie Ci pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam w 10-11 tc taką silną infekcję, że czułam jakby ktoś mi tam nóż wbijał... pomogło mi 6 globulek Pimafucinu (na receptę, silniejszy i bezpieczniejszy w ciaży niż nystatyna), infekcja od kąpieli w morzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×