Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest możliwa ciąża jeśli prezerwatywa nie pękła?

Polecane posty

Gość gość

Spóźnia mi się @ 2 dni, jeszcze nie robiłam testu, używaliśmy gumki nie pękła, nie zsunęła się , jeden niebezpieczny dzień to dwa dni po owulacji z gumką, martwię się czy jest możliwa ciąża ?Czy @ spóźnia mi się bo się denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teoretycznie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was zaszła w ciąże mimo że prezerwatywa nie pekła , ani się nie zsunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przyrodzie wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy prezerwatywy od lat i nigdy jie pękła - w ciążę nie zaszłam. Znam tylko jeden przypadek, znajomej nie pękła i nie zsunęła się, a w ciążę zaszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady. jeśli nic się nie stało z prezerwatywą to powinnas być spokojna. Jeśli sama prezerwatywa to dla was za mało współżyjcie tylko w dni niepłodne, albo stosujcie dodatkowe zabezpieczenie. Może to być np contragel, zel plemnikobójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak najlepiej wyznaczać dni niepłodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metod jest kilka. Ale nie wiem czy najprościej nie byłoby kupić po prostu tester dni płodnych i niepłodnych. Obecnie są nawet takie wielokrotnego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy kiedy byla zalozona. Bo jesli dopiero pod koniec wspolzycia to ciaza mozliwa (plemniki sa tez w plynie przedejakulacyjnym). Jesli na samym poczatku to szanse male, ale nie 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.10.07 metod jest kilka. Ale nie wiem czy najprościej nie byłoby kupić po prostu tester dni płodnych i niepłodnych. Obecnie są nawet takie wielokrotnego użytku. pierwszy raz słyszę o czymś takim. Możesz polecić coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Afrodytę, bo sama jej używam. Mam ją rok i ani razu się nie zawiodłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×