Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smutno być grubasem

Polecane posty

Gość gość
Mnie to zawsze rozwala jak grube osoby gadają że nie wiedzą skąd mają nadwage/otyłość bo mało jedzą :D są tylko dwa wyjścia: albo są chore albo oszukują same siebie :D nie da sie przytyć z powietrza bo wzrost kg bierze się z dodatniego bilansu kalorycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak tylko przerwiesz cykl to ciało od razu zmagazynuje cukier w postaci tłuszczu. X To ja chyba do jakiejś dziwnej szkoły chodziłem skoro mnie uczyli, że tłuszcze to tłuszcze (nasycone i nie nasycone) a cukry, to cukry (proste i złożone) zwane też węglowodanami. Ale żeby cukier był tłuszczem, to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nadmiar cukru wątroba przekształca w trójglicerydy, które następnie wędrują z krwią do tkanki tłuszczowej, gdzie odkładają się jako rezerwa energetyczna (tak, tłuszcz na brzuchu bierze się z cukru!). Nadmiar trójglicerydów nie jest obojętny dla zdrowia i poza otłuszczaniem wątroby odkładają się one w naczyniach krwionośnych w postaci blaszek miażdżycowych." Poza tym wątroba jest magazynem podręcznym (u zdrowej osoby) i przechowuje okazyjny nadmiar, oddając go w chwili niedoboru. U osoby otyłej jest przetłuszczona i glukoza o ile nie odłoży się na innym narządzie, będzie obecna w nadmiarze we krwi. Ten program, którym się podniecacie - "o grubasach", to "My 600 lbs life" produkcji TLC, pokazujący skrajne przykłady ze Stanów, ludzi od kilku pokoleń i od niemowlęctwa wręcz wychowanych na chipsach i Spricie. Ludzie Ci nie mają doświadczeń z innym jedzeniem, ani żadnej wiedzy dotyczącej jakości i ilości, poza tym mają już zniszczone organizmy, jedynym ratunkiem dla nich jest operacja. Osoba o której tu ktoś napisał też już schudła. Nie podniecajcie się tym, że "każdy grubas mówi, że mało je, a je jak świnia". Ja wcale nie ukrywam - jem za dużo i wysoko kalorycznie, ale to żadna sztuka z rozciągniętym żołądkiem. A o grubasów najgorsi są zwolennicy 500+, bo gruby to przynajmniej nadpłaci podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cejklo234
tak wiem jak to jest być grubasem i jakie można komentarze słyszeć na swój temat! ale mam to już za sobą zrzuciłam 30kg w 4 miesiące później 2 miesiące dodawałam sobie różne produkty do diety! dodam iż przyjmowałam również suplementację African Mango http://szczupla-konbieta.pl zaczęłam ruszać się więcej ;) i mam więcej energii odkąd schudłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od miesiąca chodze na fitness BPU i TBC 3- 5 godzin w tygodniu. Jak na razie schudłam niecałe 3 kg ale nie poddaje się. Obecna moja waga to 101 kg. Stawy bardziej bolą niż jak zaczynałam tam chodzić. Nie mam sił na podskoki bo od kolan w dół czuje duży ból.Wczoraj smarowałam maścią ale nic nie pomogło. Dziś wzięłam tabletki na zwyrodnienia. Lepiej mało chudnąć nawet te 3 kg na mies niż nic albo przytyć. Mam nadzieje że moje nogi dadzą rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×