Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 latek karmiony piersia prawie odgryzł mi sutka co teraz

Polecane posty

Gość gość

Mój 2,5 latek w nocy jest na kp. Karmię go przez sen i chyba miał jakis koszmar. Efekt tego to to że miała zszywany sutek w szpitalu. Czy dalej powinnam go karmić? Czy zmienic na zwykłą butelkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam Ci wariatko, żebyś się leczyła... cycek dla dwulatka??? Butelka dla dwulatka???? Tylko jakieś nawiedzone wariatki mogą dawać dziecku w tym wieku pierś czy butelkę. Normalne dziec***iją w tym wieku z kubków (normalnych, nie żadnych tak niekapków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Na bank PROWOKACJA!!!! Nikt o zdrowych zmysłach nie karmi dwu latka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak to co? Karm druga piersią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama _zosi
Ja uważam że powinnaś przestać karmić piersią ja moją córkę odzwyczajłam od piersi gdy miała 11 miesięcy a potem butelka do roku i ośmiu miesięcy a potem to piła z kubka plastikowego musisz dziecko jak najszybciej odzwyczaić moja koleżanka karmiła piersią do 5 roku życia i potem jak przyszła do mnie to zaczęła karmić dziecko piersią bo jęczało płakało gryzło i dostało dziecko czego chciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety -toż ten 5 latek za rok czy dwa idzie do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kikutem karm! Trza być twardym a nie "miętkim"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze ci zboczona babo nie odgryzl. Jestescie wstretne.Jak mozna do siebie nie czuc obrzydzenia dajac ssac swoje sutki i mietolic piersi dziecku powyzej roku lub dwulatkowi??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.00 a co w tym zlego karmić dziecko powyżej roku? dzieci na piersi innego mleka jak mleko matki zazwyczaj nie pija, to co według ciebie dziecko powyżej roku już ma w ogóle mleka nie pic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu.. a Tobie tak trudno zrozumieć, że roczne dziecko może pić mleko z kubka???? Weź sobie odciągnij i podawaj w kubku, jeśli koniecznie chcesz swoje! Roczne dziecko je normalne posiłki, mleko jest tylko dodatkiem! Może być napojem do posiłku (np. po kolacji) czy lekkim napojem przed drzemką. W związku z tym mleko rocznemu dziecku można podawać raz-dwa razy dziennie, w kubku. Na prawdę rocznego dziecka, które jada większą liczę pokarmów nie trzeba poić piersią publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jezu.. a Tobie tak trudno zrozumieć, że roczne dziecko może pić mleko z kubka???? Weź sobie odciągnij i podawaj w kubku, jeśli koniecznie chcesz swoje! Roczne dziecko je normalne posiłki, mleko jest tylko dodatkiem! Może być napojem do posiłku (np. po kolacji) czy lekkim napojem przed drzemką. W związku z tym mleko rocznemu dziecku można podawać raz-dwa razy dziennie, w kubku. Na prawdę rocznego dziecka, które jada większą liczę pokarmów nie trzeba poić piersią publicznie. x Koniecznie swoje, bo moje dziecko akurat innego mleka się nie chwyci, tak jak zresztą prawie każde dziecko na piersi, no, ale co ty tam możesz wiedzieć...czego się można spodziewać po osobie która myśli, ze matka bedzie za każdym razem sciągalc mleko z piersi, tylko powiedz mi jeszcze dlaczego, jaki to ma sens...? I o jakim publicznym karmieniu tu mówisz? Widać, ze nie masz pojęcia o karmieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.27 widać ze faszerujesz dziecko mm. a co dwudniowemu dziecku tez odciągac mleko i podawac z butelki? czy może już z kupka?....żebyś się takie panie jak ty nie zrażały.... boszzz glupia ze az zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez nikt nie neguje potrzeby karmienia piersia noworodkow.mowa jest przeciez o dzieciach powyzej roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×