Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinkietka

Cykl 29 30 dniowy z którego dnia cyklu ciąża?

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Jestem ciekawa jak było u Was- u dziewczyn które w danym cyklu 29-30 dniowym zaszły w ciążę i orientacyjnue wiedzą z którego dnia cyklu mógł być stosunek który doprowadzil do ciąży? Pytam bo sama jestem ciekawa jak to będzie w tym cyklu u mnie. Dzisiaj jestem w 19 dniu cyklu, natomiast kochałam się 10, 12,15 i 16 dnia cyklu. Jakie wg Was jest prawdopodobienstwo ciąży? Przy długości cyklu 29-30. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to ma znaczenie? Po ci to? czyżby byli różni potencjalni ojcowie?? jeśli chcesz wiedzieć kiedy mogła być owulacja to użyj kalkulatora dni płodnych. mniej więcej się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potencjalny ojciec jest tylko jeden :-) chodziło mi o to czy wlasnie w tych dniach czyli od około 10 do 16 dc udało się komuś zajść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29-14 albo 30-14. Może to być 15 albo 16 dnia cyklu. Ja tak mam, że od długości cyklu odejmuję 14 i mam wtedy owu potwierdzoną mierzeniem temp. Ja starałam się tylko w dzień owu i zaszłam w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg śluzu i boli jajnika domniewam , że owulacja wystapila u mnie właśnie 15 albo 16. Jestem bardzo ciekawa czy się udało. Może ktoś jeszcze się wypowie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×