Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

sil trzymam jutro kciuki za transfer. AniuS niecierpliwisz sie już przed piatkiem pewnie :) ja dzisiaj byłam lekko podenerwowana bo wiem ze znowu bede przeżywała czy sie zaplodnia i czy bedą sie rozwijać. Czuje sie jak bym zaczynała od zera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Aniu a ile z tego mialas dojrzalych? wszystkie sie zaplodnily?? najgorsze te czekanie teraz...Sil o ktorej masz punkcje jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka widzę, że Ty tak jak ja...strach przed listopada coraz większy! Ja dzis dostałam @, więc w tym cyklu screching i już ten czas. We wtorek mam wizytę w Gyn i odchodzimy do crio. Ja najchętniej bym jeszcze o miesiąc przesunęła całą akcję, a najlepiej na ten czas zapaść się pod ziemię i obudzić przed porodem :) Sil dzięki za wskazówki o Papawerynie! Może uda nam się to wprowadzić! Za wszystkie Was mocno trzymam kciuki: za jajca które się produkują, za te co się zapładniają i przyczepiają :) Spokojnej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zaczynam brać fragmin..wy też tak mieliście ze dzień przed crio zaczynsluscie brać fragmin?..to jaki powinien być ten progrsteron o estradiol w dniu transferu wiecie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek stres jest ogromny niby się cieszę ale czuję ogromne przerazenie..boję się jak cholera..:/..kiedy Kasiurek dowiesz się czy będziesz miała transfer w sobote? Malami z 7 komórek miałam 6dojrzalych i zaplodnily się 3..wierzę że zostanie któryś ze mną. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine, Sil powodzenia na jutrzejszych punkcjach!!! Ja 3 dzień z Gonalem i w pitek usg :). Justkrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiurek stres jest ogromny niby się cieszę ale czuję ogromne przerazenie..boję się jak cholera..:/..kiedy Kasiurek dowiesz się czy będziesz miała transfer w sobote? Malami z 7 komórek miałam 6dojrzalych i zaplodnily się 3..wierzę że zostanie któryś ze mną. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dredzik to robisz ten stretching 2 cykle przed crio?? w którym dc go będziesz miała? chyba że obie podchodzimy w listopadzie tylko że Ty na początku a ja na końcu bo ja mi się @ nie przesunie to ok 20-25.11 wypadnie mi crio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Aniu ja fragmin mialam zaczac wieczorem 13.09 a transfer byl 16.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaS myśle ze jutro sie dowiem na 100% bo mam kontrolne usg, jeżeli endo będzie ok. To w sobotę transfer. No chyba ze nic sie nie zapłodni czego nie biorę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami punkcja jutro o 9. na 7.30 mam być w Szpitalu, bo Artemida zleca wszystkie zabiegi do szpitala i tam lekarze z Arte je wykonują. Stresuję się jak przed pierwszą punkcją, boje się że nie trafię tam gdzie trzeba, jak małe dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil w sumie to nie wiadomo co lepsze- czuć sie w klinice leczenia niepłodności jak w domu czy błądzić jak dziecko we mgle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sil mnie też zawsze zmiana miejsca dodatkowo stresuje, trzymam za Ciebie kciuki -musi być dobrze Ania, Kasiurek w pełni rozumiem wasze zdenerwowanie ja też ponownie przygotowywuję się do crio- najprawdopodobniej przyszły tydzień jak endo będzie ok Kasia to teraz u Ciebie oczekiwanie na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sil trzymam kciuki za punkcję! Mam nadzieje ze będzie mnóstwo pięknych dojrzałych jajek które ładnie się zaplodnia! Aniu ja też dzień przed crio zaczęłam fragmin przy krio nie mierzymy estriadolu w dzień crio możesz zrobić sobie progesteron by mieć później porównanie pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ta ustawa to będzie koniec in vitro w Polsce...:((( Oni to przepchna czuje te PiSuary... i będą zapladniac 1 komórkę bez mrozenia... Jestem załamana.. Chyba ze stymulacja będzie u nas, a otworzą filie zaraz przy granicy i tam będą transfery i punkcje. Było by to zgodne z prawem bo my możemy się stymulować nikt nam tego nie zabroni a na sam zabieg juz będzie trzeba jechać za granice i... będą mogli nas pocałować Myślę że kliniki będą musiały znalesc na to sposób w tym CIEMNYM ŚREDNIOWIECZU... Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze znajdzie sie wyjście z sytuacji. Choć mam nadzieje, ze to nie przejdzie. Czasami jak widzę co sie dzieje w naszym kraju, to mam ochotę stad spadać. Najgorsze jest to, ze niestety nie ma miejsca idealnego :) w każdym razie mam nadzieje, ze nie bede musiała sie martwić tą ustawą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze ze nie można wywozic z Polski komorek rozrodczych....to co kobiety w czasie owulacji maja siedziec w kraju no nie...hahaha Dlatego myślę że Madzia ma rację stymulacja w Polsce zabieg za granicą... Poruszają tez kwestie transferu w ciągu 72h...a co w przypadku wypadku losowego złej śluzówki czy za wysokiego progesteronu...mrozic nie wolno to co zrobią. .? :( Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Tak Basik.Betuje 26.09,juz sie boje.Przy udanym transferze brzuch,piersi czulam...teraz nic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy jest w ustawie przepis mówiący o tym ze nie można podejść do stymulacji gdy nie wykorzystalo się wszystkich zarodkow? Bo ja nie wylapalam ..? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, trzymam kciuki za Twoje komóreczki oby te mniejsze też dały radę zawsze to więcej szans..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jutro ..o matko..boję się co to będzie jak się nie uda ..dziś źle spałam ..jeszcze śnił mi się transfer..dr M nie chciał mi go zrobić ..miałam iść do innego lekarza a ja chciałam tylko do niego. .siedziałam tam od 8 i prosilam dr.aby on mi robil crio hehe a transfer miał być o 15..głupoty sie śnią ludzia :p dziewczyny macie nr.do embriologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
+48608744670 Aniu tu masz numer do embriologow sunshine trzymam kciuki za punkcje. Kasiurek trzymam kciuki za zapłodnienie oocytow, mówili ci jaki to koszt? Ja się zbieram na punkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine i Sil - powodzenia na punkcji :) Kasiurek owocnego zapłodnienia :) Ania609 zrelaksuj się przed jutrzejszym transferem - kino, spacer, dobra Książka :) Ewela kciuki, żeby Cię dzisiaj wypuscili wreszcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
Sil &&&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta197722
Ciężarówki moje... byłam wczoraj na wizycie. Bąbel jeden waży 700gram a drugi 750 gram. Według informacji w internecie w 24tc powinny ważyć między 570-600 gram. Ciesze się, ale coś mi to za dużo prawda???? Tym bardziej,że ja jestem chudzina i przybrałam tylko 3,5 kg I teraz mam "klina" w głowie. Karolcia... a jak Ty masz??? Znów powróciła mi klebisiella -moja gin już nie chce mi dawać kolejnego anrybiotyku i wysyła mnie do mikrobiologa. Jutro mam wizyte-mam dość-pół nocy nie spałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję sil za numer myślisz że mogę dzwonic tak po 9 do nich? Hope niestety nie mam jak się zrelaksować bo w pracy jestem do wieczora:/..Ale wezmę jutro relanium i godzinę przed crio nospe powino chyba pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jak już nie dzwoniłaś to dzwoń ok 12, między 9-12 są punkcje i transfery i nikt nie odbierze raczej Ja już mam welflon, zabrali mi męża i cZekam na sali chorych na zabranie na punkcje. Dostałam kartę informacyjną na której in vitro jest rozpisane krok po kroku, z % szans powodzenia, wad genetycznych itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×