Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gośćkasia
Ja mialam w 14dc crio. Ala ja mam dzis 3dpt,tez nic nie czuje,w sensie boli brzucha-bo takie mialam od 2dpt przy ostatnim transferze. No nic,pozostaje nam cierpliwie czekac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z crio to różnie bywa, wszystko zależy od tego jak narasta endometrium, ja miałam chyba w 21 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku gdyby nie te skurcze i zagaga to byłoby całkiem nieźle ale nie ma co narzekać :) A jak u Ciebie?? Ja kończe 24 tc a ty chyba 28tc Mam nadzieję ze wytrzymamy przynajmniej do 36tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja 34 tc .termin mam planowo na 15.10. także juz w domu wszytsko przygotowane na przyjęcie bobasa. A jak u Ciebie? Na kiedy masz termin? Jak się czujesz?? Dolegliwości ciążowe doskwierają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...jestem w 27 tc. Narazie nie ma co narzekać, póki chodzę jest ok. Też marzyłam o 36tc teraz chciałabym chociaż do 34tc dochodzić żeby dzieciaczki podrosly. Ale jak będzie się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peonia88
Ewela, to juz ci wiele nie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewele jak mam termin ustalony między 21 a 28-12 także jeszcze 3 miesiace... to zostały Ci tylko 4 tygodnie już masz z górki ☺ Smutasku dużo przytylaś? Ile ważą dzieciaczki? MaBo a Ty gdzie planujesz rodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...przytylam ok 10 kg (teraz może przystopuje z tyciem przez dietę) a Ty ile? Dzieciaczki ostatnio ważył ponad 800g. Następna wizytę mam 29-go więc zobaczymy czy już kg przekroczyły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku ja tez już przytyłam 10kg.... a na jakiej jestes diecie??? całkiem spore są Twoje maleństwa ja byłam 3 tygodnie temu to ważyły po 400g ale napewno podrosły w piątek się dowiem ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie niestety beta 0,9.. niestety się nie udało :( powiedzcie mi czy w takim wypadku mam odstawić wszystkie lekarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tule mocno...;"( przykro mi... Ancias to Twoje 1 podejście? Jakie miałaś podane zarodki ? Masz mrozaczki? Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnciaaS a który to dpt? Bo jednak coś ruszyło, to nie jest zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
AnciaS przykro mi :( Trzymaj się kochana! Ty już robiłaś dość późno tą betę, więc chyba trzeba ostawić leki :( Masz jakieś mrozaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancias bardzo mi przykro :( Niestety Sil ja też ostatnio mam ciągle < 1,2 , ale w 8 dniu dla blastek to jakby 0. Lekarz powiedział mi, ze przy takim wyniku nawet nie można powiedzieć, ze coś tam drgnęło :( bo tez sie cieszylam ze nie 0 jak wczesniej. Sunshine jak podglądanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ancias przykro mi:(:* dziewczyny a czy ktoras z Was kupowala utrogestan w aptece dr Max w czechach bo kurcze nikt mnie tam nie odbiera:( moglybyscie napisac ile koron kosztuje? ja po wizycie...w srode wielki dzien...obawiam sie tego:( Sunshina a Ty jak? kiedy punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to było moje ostatnie podejście mrozaczkow brak. Była to 5dniowa blastocysta a dzisiaj jest 11dpt także chyba nic z tego.. No nic popłaczę sobie i trzeba żyć dalej.. Tylko co odstawić już dzisiaj czy iść za 2dni na powtórkę?chyba nie ma sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia...cukier mi wyszedł za wysoki na czczo. Także mam dietę i sprawdzam poziom glukozy we krwi 5x dziennie. Teraz to dopiero mnie ciągnie do słodyczy :-) jak nigdy. A Ty pilas już glukoze? To badanie jest w 25tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to było moje ostatnie podejście mrozaczkow brak. Była to 5dniowa blastocysta a dzisiaj jest 11dpt także chyba nic z tego.. No nic popłaczę sobie i trzeba żyć dalej.. Tylko co odstawić już dzisiaj czy iść za 2dni na powtórkę?chyba nie ma sensu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy...to Ty pisałaś, że jesteś po wizycie? I co się dowiedzialas? W środę wszystko będzie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
U mnie po podglądanku: 20mm, 19mm i 16 mm. Stymulować mam się do jutra. Punkcja w czwartek po południu. Są jeszcze 2 pęcherzyki po 13mm (lub 12 i 13). Dr mówi, że jakby do jutra podrosły do 14-15 bodajże, to jest szansa, że będą w nich komórki. Także jutro jeszcze stymulacja, w środku nocy Ovitrelle, ale za to w dzień punkcji śniadanie mam sobie zjeść, a potem już nic. Mówiłam Dr o tych moich wcześniejszych procedurach i komórkach, że co innego było na usg i zawsze mniej pobrali. Powiedział, że to jest bardzo cenna informacja i zapisał sobie. Możliwe że komórki pozostają na ściance pęcherzyka, dlatego jest ich mniej (lub pęcherzyki były zdegenerowane). Mają mi zrobić płukanie jajników, żeby ewentualne przyklejone komórki pobrać. Będę miała też Accofil (na Kir AA). Nie mam rozpisanego dawkowania przez immunologa, więc Dr poda mi jak mówi standardowo, na 3-5 dni przed transferem, czyli w dniu punkcji. Pytałam o coś na skurcze, jakieś zastrzyki, ale pokiwał tylko głową. Chyba nie stosuje/nie uważa, aby działało. Powiedział, że możemy podać Atosiban, jeśli chcę. I relanium na uspokojenie też mi może przepisać, choć ono nie działa na macicę, ale jeśli będę miała transfer, to będę je brać, bo mi po nim lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Aha, estradiol 2 dni temu miałam 650, a Dr spodziewał się 500-600 więc jest ok. Dziś powinno być ponad tysiąc. Małami jak podglądanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaa28
Ancia przykro mi że się nie udało:( ale przypomnij Ty już masz córeczkę? dobrze kojarzę ? Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiurek86
AnciaS przykro mi, wszystkie tu wiemy co czujesz. Trzymaj sie ciepło i nie płacz za długo tylko głowa do góry. Ja dzisiaj byłam na usg i najprawdopodobniej w sobotę bede miała transfer. Mam nadzieje ze będzie co transferować, bo w czwartek odmrażamy oocyty i dopiero sie okaże czy będzie co zapładniac. Dzisiaj musiałam dodatkowo zrobić czystość pochwy i jakieś badania krwi, wiec mam nadzieje ze z tej strony tez nic nie nawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunshine a na co masz podawany accofil ? Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Madzia, w immunologii wyszedł mi genotyp Kir AA, który podobno utrudnia zagnieżdżanie. Immunolog w opinii napisał mi, że zaleca Accofil, ale w Gyn niechętnie go stosują. Dr. M nie chciał mi podać, Dr Cz powiedziała, że to to samo co Atosiban... (!), który miałam dostać. Po wszystkim Dr G-K mi powiedziała, że czasem podają, i ona by podała, ale immunolog musiałby rozpisać. Nie zdążyłam do immunologa, Dr Ch mi poda jak uważa, nie wiem jak powinno być. Na forum z Artvimedu jakaś dziewczyna napisała, że miała wcześniej w innej klinice w dniu punkcji dopochwowo, a potem zastrzyki co 2 lub 3 dni. Nie wiem, czy to jedno podanie leku coś zmieni. No ale nie zaszkodzi. Mało znalazłam informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×