Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Gość gośćkasia
Anciaa to moze betka w piatek? :-) Chyba bardziej miarodajna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
W Gync dr mowil ze podejscie jedno+leki+wizyty wychodzi ok 11.000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasia
No wlasnia Ania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEONIA lekarz zasugerował przerwę 1-2 m, potem mam przyjechać na scraching i zastanowimy się co zrobić. Jeszcze sobie tego wszystkiego nie poukladalam w głowie :( ale jest lepiej ... nie myśl już teraz o złych rzeczach - po co się stresować i napedzac - będzie dobrze - zobaczysz- od początku Ci to mówię :) Sunshine jak stymulacja? Ile jajek :)? Jaki estradiol ? Kiedy punkcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ta kroplowka z atosipanem podają też a gyn. Ile ona kosztuje ?ją się podaje w dniu transferu..czasem skurcze są nie odczuwalne ..może warto ja zastosować? Iwcia przykro mi bardzo; ( trzymaj sie kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, prześle Ci cennik jak już będę miała przetłumaczony i przeliczony na pln. Lekarz mówił wstępnie ze OK 10 tys lub mniej. Jeśli dobrze pamietam to jest cena z IMSI. Jeśli sie nie mylę to gyncentrum tez współpracuje z ta klinika w Czechach, na 100%lekarz który będzie sie nami tam zajmował szkolił pracownikow Gyncentrum. Uciekłam z krk bo maja kiepskie wyniki i w większości nie maja pojęcia co to empatia. A ja odebrałam wynik amh to już wokoło najlepiej kazali by mi spadać, żebym im statystyk nie psuła. W Parents dawali mi 5-7% szans na powodzenie. Just

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancias, jutro beta juz na pewno wyjdzie. Ja robiłam w 8dpt i miałam juz 3-cyfrowy wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Iwcia :( Martirybka- no wysyp bliźniaków ;) Ja dziś jadę na 2 usg (7ds, 8 dc). We wtorek szału nie było :( 2 większe pęcherzyki, i kilka malutkich, z których nie wiadomo jeszcze co będzie. Maksymalnie może być 6, i bardzo bym się cieszyła, jakby tyle było, ale bardziej wygląda to na 3 :( ehh zobaczymy dziś... Cały czas najbardziej się boję, że nie będzie transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Hope, kiedy punkcja i jaki estradiol może dziś się dowiem. Tak myślę, że punkcja w poniedziałek, bo w sobotę by było jeszcze chyba za szybko... Ehhh czemu mi to wysiadywanie jajek tak słabo idzie zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandy11
Rubineye amnio mam w przyszłym tygodniu. Wczoraj byłam na wizycie u dr P. i powiedziała mi, że Dzidziuś wygląda dobrze i nie stawia na zespół genetyczny, raczej na wadę izolowaną (nie mamy przewodu żylnego) i że na razie moje Dziecko bardzo dobrze sobie radzi z krążeniem... Trochę mnie pocieszyła, ale wiadomo, że może być różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandy a co to znaczy wada izolowana? Jest szansa, że przewód się pojawi? Przepraszam, że się pytam, jak nie chcesz to nie odpowiadaj :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że nie ma "tylko" tego przewodu, a nic innego złego temu nie towarzyszy. Raczej się już nie pojawi niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorociak wysłalam zdjęcie :) Dziewczyny w ciąży też macie takie problemy ze spaniem ja dzsiaj usnełam po 4...... Zamówiłam dzisiaj poduszkę do spania dla kobiet w ciązy mam nadzieję że pomoże... Smutasku Dorociak Aneta Catarina MaBo Dalej birzecie luteine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia, ja biore juz koncowke luteiny podjezykowej. Zmniejszona dawka rano i wieczorem po 1 szt. A juz dawno bym odstawila tylko trafilam tydzien temu do szpitala z bolem brzucha. Ale okazalo sie ze jest dobrze, dzieciaki straszą, macica rośnie, i wszystko boli. Ale nsjważniejsze że dobrze wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak.. wysłałam Ci wczoraj wieczorem zdjęcia. Ja też poprosze jakieś foty na jana1977@interia.eu Karolcia... też mi wyślij. Ja luteine dopochwowo cały czas biore-ona zapobiega przedwczesnemu otwieraniu się szyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Wracam z usg. Niestey będą tylko 3 komórki (oby piękne i zdrowe ). Dr daje 20% szans, ze te male ruszą. Estradiol 2 dni temu ok. 100 - podobal mu sie jak na ten etap. Endometrium ladne chyba 8,5. Postękałam, ze się boje, ze nie dojdzie do transferu, skoro ma byc dopiero w 5 dobie, ale powiedzial, ze to wszystko zalezy, jak sie będzie sytuacja rozwijac, moze podadzą wczesniej. Ale generalnie już nie mamy na to wpływu :(. Poczatkowo nie chciał nic dodawac, bo juz mam dużą dawkę i to raczej nic nie zmieni, ale poogladal jeszcze raz historię poprzednich ivf i dolozyl jeszcze 75 menopuru. Od dzis tez juz cetrotide. Usg w sobote. Punkcja moze w środę. Rosnijcie jajuszka plizzzzzzz! Chyba sobie teraz troszke popłacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, ty prowadzisz ciaze u dr Fiegler Rudol? Wiem, ze któraś u niej prowadzi, a nie pamietam nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super Was poznać. Kazda z Was kwitnie pieknie w ciąży. Ja tez powysyłalam Wam zdjecia mnie i mojego brzusia :) tylki Anetko wybacz mi, bo najpierw wysłałam na ten co mi przesłałaś zdjecie, a potem dopiero na ten co tutaj zobaczyłam. Karolcia, ja na razie spie z poduszką miedzy kolanami a drugą pod brzuchem i jeszcze daje rade, ale tez ogladalam na olx poduszki do spania. Jak bedzie sie pogarszalo spanie u mnie, to sobie zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ja nie biorę luteiny od 12 tc , przez chwile 20 tc ok 3 tyg miałam duphaston a teraz nie biorę nic z progesteronu dorociak ja też wysłałam foto daj znać czy dotarło i czekam na twoją fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, trzymam kciuki, zeby z tych 3 komórek były piękne żarodeczki. Nie płacz, bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia...dobrze pamiętasz, że chodze do fiegler-rudol. Jestem jej pacjentką od paru lat i ona dobrze zna mój organizm i moje "dolegliwości" i moge do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciak... super wyglądasz. Ja mam dużo ciuszków co dostałam od mojej siostry. Nie są może najpiękniejsze ale na początek są dobre i duża oszczędność. Do szpitala kupie sobie nowe. A dziś widziałam w ulotce z lidla że w poniedziałek będą body dla niemowlalów za 19,99 za 2sztuki. A lidl ma dobre gatunkowo ciuchy. A wózek raczej chce nowy tak jak wcześniej pisałam bo jednak musi mi posłużyć a jak kupie užywany to nie wiadomo jak długo "pociągnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska1988
Witam dziewczyny :-) Tola Iwcia bardzo mi przykro ze tym razem się nie udalo mam nadzieję że nastepny raz bedzie szczesliwy. Widze moje kochane ze cieszycie sie swoimi brzuszkami. Ja sama dla siebie robilam sobie zdjęcia od 19 tyg co dwa tyg bardzo fajna pamiatka :-) Powiem wam ze tu maja fajne ciuszki dla dzieci txm24.pl mozna wychaczyc fajne promocje wystarczy ogladac. Czesto na weekendy maja promocje. Gatunek jest fajny moja mala wiekszosc swoich ciuszkow ma wlasnie z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, jak u mnie bedzie wszystko dobrze, to tez chyba bede wracać do dr F-R :) będziesz rodzic w Pyskowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko, my dopiero zaczęlismy oglądać wozki, wogóle jakie są, bo my zieleni. Ale też raczej nowy, chyba że trafi się naprawdę używany w bardzo dobrym stanie- bez uszkodzeń. Ciuszków nie mam nic, poza pamiątką rodzinna i jedym sweterkiem zrobionym przez moją mamę. Tak to pojdę z moją siostrą do second handu i coś kupię. Nie chcę szaleć z nowymi markowymi, bo zbankrutuję. W lidlu ostatnio śliczne rzeczy były dla małych bąbli: body, sweterki, spodnie do pasa, śpiochy. I fajne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×