Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiurek86

Gyncentrum i nie tylko, nowy wątek 1

Polecane posty

Peonia chcialam zbadan te cytokiny ale lekarz immunolog mowil ze nie ma potrzeby, bo na to sie jak cos bierze albo szczepionki albo wlewy... wiem ze robia to badania w Lodzi i w krakowie w szpitalu na prokocimiu... a co chcesz zbadac je?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunshine, Sil kciuki za punkcje :) <> Mandy to teraz trzy tygodnie czekania, na pewno wszystko bedzie dobrze :) <> Ania a ty bierzesz dwa czy jeden zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2421
Smutasku ja od wczoraj leze w szpitalu.. Miałam wizytę kontrolna i szyjka macicy jest za krótka ma 18 mm a lekarz mowil ze powinna miec mim 25 mm na moim etapie ciąży .obecnie 35 Tc. Do tego dość duże dziecko 2,8 kg i brzuch twardy i się stawia. Moze to prowadzić to przedwczesnego porodu a na tym etapie to jeszcze nie jest pożądane. Dobrze by bylo donosić te 2-3 tyg jeszcze Takze leze sobie na oddziale mam zastrzyki podawane na rozwój pluć u malucha i kroplówki z magnezem. Jest szansa ze jutro juz wyjde a wtedy w domu musze wlaczyc oszczędny tryb funkcjonowania. Dobrze ze juz wszytsko mam przygotowane na przyjście bobasa. Zostaje leżakowanie i odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela...to trzymaj się tam i odpoczywaj. Lezysz w szpitalu w Katowicach czy tym bliżej mnie? :-) Dbają o Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leze w tym bliżej ciebie heh. Tak dbają. Opieka jest w porządku. Tylko wiadomo jak to w szpitalu..nie przesapana noc i nudaaaaaa heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, trzymaj sie, juz ci wiele nie zostało, dasz rade donosić. Dziecko juz duże, dobrze, ze podali zastrzyki na płucka, jak sie urodzi przedwcześnie, to na pewno sobie poradzi. Ale lez i odpoczywaj. I informuj nas tu na bieżąco, bo wszystkie ci kibicujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusia, ja nie chce robić tych badań. Na razie jestem w ciąży i mam nadzieje, ze tak juz zostanie :) Ale na innym forum widze, ze duzo osób to bada i każdemu cos wychodzi i właśnie te szczepienia... sceptycznie do tego podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela trzymajcie się tam! Teraz będziesz musiała przelezeć te ostatnie tygodnie. Navtym etapie nie ma już chyba sensu zakładać pessara? Allessa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela trzymaj się i dużo odpoczywaj :-) Peonia mdłości mi przeszły, wymioty jeszcze występują ale sporadycznie. Schudłam ok. 2 kg ale to nic nadzwyczjanego. Najgorsze jest to, że wcześniej uwielbiałam jeść, a teraz to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rubin, ja mam mdłości od wczoraj, ale jeszcze nie wymiotuje. Dziś zaczęłam 6tc. Tez nie mam za bardzo apetytu, ale tłumacze to tym, ze większość czasu leżę i odpoczywam. A wcześniej duzo jadłam, bo byłam bardzo aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za wsparcie dziewczyny.jesteście kochane. No krążek lekarze stwierdzili ze nie ma sensu zakladac bo juz za późno.. Ważne żeby bobas jeszcze troche wytrwal w brzuszku tam mu puki co najlepiej. A ja mimo ze na zw lek jestem i bylam to tak sie nie oszczedzalam w domu. Wiadomo jak to jest sprzatanie. Gotowanie pranie. Ćwiczyłam sobie dla ciężarnych jakies zestawy ćwiczeń. Nie rezygnowałam z moim M z przytulania. Malo tego! Gdyby nie wczorajsza wizyta to dzis planowałam iść na basen !! Ehh na każdym etapie ciazy. jakies stresy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela, przynajmniej żyłaś normalnie. Podziwiam te aktywne matki z brzuszkami, tez chciałam taka byc, ale zobaczymy jak bedzie. Na razie, póki czekam na serduszko, lepiej sie psychicznie czuje, jak sie oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peonia Twój organizm sam da ci znac kiedy wystopowac. U mnie tak z 2 tyg temu zaczal sie powoli buntować he. Juz nie mogłam latać i śmigać tylko zaczelam sie powoli kulac i czułam ucisk w kroczu o brzuch twardniał. Dlatego dziewczyny nie ma co odkładać zakupów wyprawkowych oraz remontów na ost chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine_111
Dziękuję dziewczyny :) Sil powodzenia jutro! Będziesz pierwsza! Tzn pierwsza była Małami :) - jak tam dziś po punkcji? Ja jutro po południu :) Mandy trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze ! Ewela, wytrzymaj jeszcze troszeczkę :) Dziewczyny słyszałyście o projekcie nowelizacji ustawy o in vitro? Jutro ma być pierwsze czytanie. Chcą to wprowadzić po 2 tygodniach od uchwalenia - nie wątpię, że ekspresowo w nocy popodPisują i Dupa! M. in. będzie można zapłodnić tylko 1 komórkę!!?!! To do ilu spadną nasze szanse?? Ile trzeba będzie przejść procedur, punkcji itd zanim się trafi do ten dobry zarodek ? :( Trzeba będzie jechać do Czech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
Dziewczyny ja po punkcji mialam 7 komorek....jedyny plus, ze moge miec swiezy transfer bo progesterin ma niski....oczywiscie jak komorki sie zaplodnia...liczylam na wieksza ilosc no ale:( xxx dziewczyny w gyn podawaja 2 czy 3dniowe zarodki? i do swiezej punkcji tylko fragmin i lutinus sie bierze? xxx Sil, Sunshine 3mam za Was jutro kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami trzymam kciuki. W GynC w zależności od jakości komórek podają 2 i 3 dniowe. Zażywasz lutinus/luteinę i fragmin i po punkcji zamur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamii89
punkcje robil dr M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to jestem dobrej myśli Małami. Musi w końcu zaświecić słońce... Musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela kochana trzymaj się. Kciuki zaciśnięte za Ciebie i dzidziusia. Będzie dobrze. Duuuuużo leż :) buziaki Sil super się czyta co piszesz. Teraz musi sie udać. Naprodukowałaś tyle jajeczek, że dzieci bedzie a dzieci :) Dziewczyny kciuki zacisnięte za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela trzymaj się :) już niedługo utulisz swoje maleństwo :) Małami oby wszytskie 7 komórek ładnie się zapłodniło i dobrze się dzieliły!! bierzesz intraipid albo atosiban? oby teraz się udało :* Sunshine, Sil powodzenia na jutrzejszych punkcjach :) Tak bardzo bym chciała żeby każda z nas już w te święta miała pod serduchem drugie serducho!! to taki trudny czas dla nas bez dzieci:( ja dopiero crio w listopadzie a już sram w gacie jak to będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewela trzymaj się odpoczywajcie dużo z dzidzia oby została w brzuchu jak najdłużej! Mała mi trzymam mocno mocno kciuki informuj nas na bieżąco! Rubin u mnie brzuszek juz widoczny i twardy co prawda maly jak na bliźniaki ale codziennie rośnie noszę brzuch bardzo nisko a co do jedzenia to jadlabym wszystko absolutnie wszystko na szczęście mam dietę i nie mogę bo bym się chyba już toczyła ha ha pozdrawiam MaBo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet mi sie nie chce czytać o nowelizacji ustawy o invitro. Za każdym razem jak o tym mówią to sie wkurzam na tych idiotów. Widocznie sami nigdy nie byli dotknięci niepłodnością ze takie głupoty wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieję że to nie dojdzie do skutku! Banda debili. Jeśli będzie można zapłodnić tylko 1 kom to na szybko będziemy musieli się decydować by jeszcze na starych zasadachzaczac procedure bo inaczej in vitro nie będzie miało sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku w piątek biorę swoje maleństwo do domu mam nadzieję ze już na zawsze będzie ze mną.. Olu biorę jedno maleństwo ze soba Ewela musicie wytrzymac jeszcze troszkę. .dopiero robiłaś bete a już zaniedlugo przytulisz swoje maleństwo..:)super Gość na wyniku nic nie było zawarte o polipowatosci..dr G powiedzial ze na wyniku z histero może nic nie pisać na ten temat..podczas usg też nie jest to widoczne tylko niby podczas histero. A ja na piśmie tego nie dostałam..i dr.M powiedzual ze robimy transfer nie wiem boję się ze jednak mam tą polipowatosc i znowu się nie uda ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami nic się nie martw ja też miałam 7..to ze mało nie znaczą że sa słabe..życzę Ci aby wszystkie się zaplodnily;) Z tym PISEM to tez są jazdy..nie mają pojęcia o tej całej procedurze a się wypowiadają..nawet mrozic nie będzie można to jest chore..:/ jak to podpisza to ludzie beda jezdzic do Czech ..kto głosował na tych idiotow to ja nie wiem. .:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×