Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co mam zrobić z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

nasz dochód w rodzinie na osobę to 820 zł na osobę i w związku z tym nie dostaję 500 zł na dziecko,, czy mam go zagłodzić, nie piszcie, ze mam podjąć dodatkową prace, bo nie mogę,n ie będę się na forum tłumaczyć. Fakt mam dziecko i mając dochód 1640 zł netto to nie jest luksusem jaki mają osoby bogate i bardzo bogate i które pomimo bogactwa dostają na drugie i kolejne dziecko po 500 zł. Także m y z jednym dzieckiem przekraczające dochód 800 zł na osobę (według pisowców luksus) winniśmy swoje dzieci zagłodzić, one nie mają prawa żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest chore co dzieje się w naszym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zasada złotówka za złotówkę nie ma czasem wejść w życie w następnym roku? Wtedy byś dostała ten dodatek. Poczytaj o tym na internecie albo zapytaj w mopsie czy ta zasada będzie się również tyczyc tego programu w niedalekiej przyszłości. Mówili o tym w tv jakiś czas temu ale nie wiem nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrob drugie, bo ten program ma ZACHECAC do rodzenia dzieci a nie do siedzenia na du.pie z gotowymi juz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ustawie tego programu nie ma o tym, że mamy rodzić, w ustawie jest, że biedne rodziny otrzymają pomoc. Mam rodzić drugie i dwoje dzieci głodzić, kolejny pieprzony pisoweic, bo 1640 + 500 zł = 2140 : 4 tj. na osobę po 535 zł. Wynajęcie mieszkania, leki (bo jestem chora), łapanie byle chłopa na dziecko, który kopnie w dupę. Nie, to nie dla normalnych ludzi, trzeźwo myślących. To jedynie puste pisowce tak robią. Rozmnażają się jak króliki no i widać z tego, że mają lepiej. Przy tym poród drugiego dziecka może pozbawić mnie życia, i wtedy zostaje dwoje półsierotów, których nikt nie zechce chce, a jak zechce to fakt, że są bez matki noga mieć chorą psychikę. BRAWO PISOWCE, O TO WAM CHODZI. Pomagacie bogatym a biednych zostawiacie na pastwę losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale dochód 1640 zł netto dzielisz na 3, a nie na 2 osoby - mając jedno dziecko w rodzinie są 3 osoby przecież: mama, tata i dziecko. 1640 zł : 3 wychodzi nieco ponad 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UE jest, że najwięcej dostaje się na pierwsze dziecko, a na każde kolejne mniej, bo wiadomo, że kolejne dzieci mogą korzystać z niektórych rzeczy po pierwszym, np. laptop kupiony dla pierwszego może korzystać kilkoro dzieci w rodzinie, w niezniszczonych ubraniach może chodzić kolejne dziecko, itp. Niestety w naszym kraju rządzący są bez rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - no i dla 500 zł mam wywalać pizdę na ulicy i robić dziecko, być może tylko p oto aby po porodzie "zdechnąć", czy ty jesteś normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko wiaze sie z wydatkami wie o tym nawet ktos kto dzieci nie posiada. Decydujac sie na dziecko trzeba myslec wczesniej o tym czy bedziesz miala je za co nakarmic i ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wulgarna autorko - gosciowi z 16:11 chodzi o to, ze jesli gospodarstwo domowe liczy 3 osoby (ty, ojciec dziecka i dziecko) to juz teraz lapiesz sie na 500+ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta rodzina nie dostanie 500+. Powód? Absurdalny zapis w ustawie FAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z urodzeniem dzieci czekalam, az mnie bedzie na nie stać - az do 36 roku zycia, od nikogo nic nie chcialam, więc płakać nad tobą nie będę. Albo czekasz, az zarobisz, albo staracie sie o prędzej lepsza prace. Społeczeństwo nie ma obowiazku utrzymywac twojego dziecka, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co robiłaś wcześniej? Głodziłaś dziecko bo masz tylko 1600 na dwie osoby? Chodziło brudne i obdarte? Chyba nie, prawda? Kolejny temat zionący jadem bo inni dostali- ale przecież twoja sytuacja nie jest inna niż rok temu. A jeśli tata dziecka nie jest z wami, to powinnaś mieć przecież jeszcze alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - to niech gość zrozumie, ze nie każdy jest zdrowy do rodzenia i dodatkowej do pracy, ile można tłumaczyć, że ktoś nie jest wielbłądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sama wychowuje dziecko? Ale to dlaczego nie ma alimentow na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po chuj rozkładałaś nogi skoro cie nie stać na dziecko? Tylko mendy i niziny społeczne tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy dopytujecie się, czy to ważne czy ma alimenty, ile ma lat, co za baby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 16,33 - c***u rozkładałam nogi w wieku 32 lat, dorwało mnie choróbsko, oby c***u ciebie to też spotkało, inaczej temu bałwanowi nie można odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo prowo albo jakas strasznie tępa baba zalozyla ten topic, bo nawet nie potrafi czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wicie co, jak szmata napieprzy kilkoro dzieci i jeszcze każde z innym dzieckiem, a jak ktoś ma jedno dziecko i być może żyje skromnie to już źle, ale wy jesteście podli, i to kobiety - matki, litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli to wszystko ci tu przeczytałam piszą kobiety to są to zwykłe babska, bez kultury,bez empatii...Gdyby wszyscy czekali na podwyższenie swojego poziomu życia żeby mieć dziecko to ciekawe kto by np.stał w spozywczaku czy woził doopy w autobusie? Tacy ludzie według was powinni mieć absolutny zakaz prokreacji!!!! Nawet jeżeli ludzie żyją skromnie to nie jest przeszkodą aby wychować fajnego człowieka, na poziomie. Po drugie mówicie o 500+ jakby to było argumentem do plodzenia dzieci,tylko debila tak myśli, tak jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to 500 + powinno być na każde urodzone dziecko po wejsciu w zycie ustawy i problenu z zawiscia by nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debil robi dzieci ze względu na 500+, normalny człowiek planuje rozsądnie potomstwo. Rozumiem,ze przed programem 500+ stac Cię autorko było na dziecko ale teraz jak panstwo dało twoim znajomym/sasiadom to teraz Cię nie stać? Bo rozumiem ,ze nie urodzilas wczoraj . Kochana po prostu jesteś niedojda życiowa skoro nie stać cie na dziecko i czekasz aż ktos ci je zasponsoruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:55 Zobaczymy jak będziesz śpiewać jak Ciebie dopadnie choroba Pani wielce zaradna. Autorka wyraźnie podkreśla, ze choroba nie pozwala jej normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A co robiłaś wcześniej? Głodziłaś dziecko bo masz tylko 1600 na dwie osoby? Chodziło brudne i obdarte? Chyba nie, prawda? Kolejny temat zionący jadem bo inni dostali- ale przecież twoja sytuacja nie jest inna niż rok temu. A jeśli tata dziecka nie jest z wami, to powinnaś mieć przecież jeszcze alimenty. x mylisz się badzo ,jej sytuacje jest gorsza niż rok temu,zresztą wszystkich polaków,rok temu brałaś 150 zł i miałaś torbę zakupów,teraz na te same zakupy wydajesz 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle razy pisałam, choroba nie pozwala mi na zarabianie, dalej nie będę tłumaczyć, bo widzę, ze jesteście za tępi aby to zrozumieć, choroby nie planowałam, a jeżeli wy jesteście tak do przodu, że zamawiacie sobie albo nie chorobę, no to, faktycznie mam z cudotwórcami do czynienie, i to pewnie same pisowce wszystko wiedzące, planujące itp. tylko ciekawie dlaczego są biedne zdrowie rodziny z kilkorgiem dzieci i też z pisu, to jak oni planowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój wiek to 36 lat - 7 letnie dziecko, także w wieku 15 lat nie rozkładałam nóg, tak do wiadomości co niektórych plotkar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak umrę to w testamencie napisze aby rodzina was powiadomiła, że "kopnęłam w kalendarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd masz te 1640, z pracy czy renty? Bo jesli praca, to pogadaj z szefem, zeby obniżyl ci wypłatę o te 40 netto. A co do renty to nie wiem, czy da sie ja obniżyć, ale może się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×