Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Płyty KG

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję zamontować schody: betonowa wylewka, a "obudowa" drewniana, jak się do tego zabrać? jak je umocować? Zwykły klej wystarczy? nie rozsypie mi się to po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na butapren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myciek
@up na butapren? Poważnie?! Nigdy w życiu! Do klejenia schodów potrzeba porządnego kleju do łączenia drewna z betonem. Butapren prędzej poniszczy schody, niż skutecznie je sklei. Ja używałem pianokleju i będę zawsze tak robił, bo świetnie trzyma, a poza tym nie musiałem się bawić z idealnym wyrównywaniem powierzchni - pianoklej spokojnie wypełnia wszystkie szczeliny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszGomasz
Potwierdzam słowa kolegi. Butapren nie nadaje się do tego typu prac, inna sprawa ma się z pianoklejem. Po pierwsze masz wygodną tubę i nie musisz się bawić z dźwiganiem kleju i jego rozrabianiem, co za tym idzie jest mniejszy bajzel. Ostatnio kolega używał do prac pianokleju tytan 60 sekund i bardzo sobie chwalił. Na pewno sprawdzi się także przy klejeniu KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ta piana się nie rozpręży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myciek
Nie, nie rozpręży się, przynajmniej ja nigdy nie miałem takich niespodzianek. Pianoklej ładnie się układa pod styropianem, wnika także w szczliny w betonie, więc nie musisz się bawić w gruntowanie czy gipsowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem ten wątek i postanowiłem sprawdzić ten cały pianoklej. Przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłem. Tak to można pracować :D Wygodna tuba, szybka robota, porządek, same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×