Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kubaa99

Prawo jazdy

Polecane posty

Gość Kubaa99

Gdzie we Wrocławiu nauczą mnie najlepiej jeździć- tak bym zdał za pierwszym razem na "prawko"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyczu
Ja robiłem, w "Kursancie". Gdybym mógł dodawać tutaj jakieś gwiazdki, dałbym 5/5- Za profesjonalne podejście, za możliwość wymiany samochodu, gdy coś się zepsuje. Wiele osób mówiło mi, żebym szedł tam, bo nigdzie indziej tak dobrze o mnie nie zadbają. Jestem zadowolony- polecić mogę więc to robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też robiłem w kursancie... Bardzo dobrze mi się tam robiło kursik i zdałem bez stresu za pierwszym razem. Wiedziałem, że będzie problemik na łuku więc na kursie bardzo się do tego przykładaliśmy... Dzięki za uporczywość w dążeniu do nauczenia mnie wycofywać, Panie Krzysztofie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milnkaa
Ja robiłam w Kursancie i byłam zadowolona, dla mnie było super, i trafiłam na spoko kolesia który egzaminował mnie. Nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak z tym Kursantem jest bo ja sama dostałam od kumpeli namiary i chciałabym wiedzieć? ktoś coś opisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milnkaa
No jak pisałam wyżej. W Kursancie robiłam zwykły kurs na ketogorie b, jakie ty chcesz znać szczegóły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zdawałem w kursancie na kategorię b i miałem problem na jazdach, ale o dziwo zdałem egzamin. musisz sie laska spiąć na jazdach i chodzić na nie. jak ogarniesz to egzamin jest twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu za filozofia xd trzeba po prostu przedzwonić i umówić się. przychodzisz i masz zajęcia z teorii i potem egzamin i potem jazdy i egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milnkaa
no właśnie. popieram gościa nade mną. masz zajecia z teori a potem jeździsz, zajęcia z samochodu, a po obu masz egzamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no filozofia bo jestem ciemna w te sprawy :/ na czym polegaja te egzaminy? czy kursant ma inaczej a inni inaczej czy wszystko tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milnkaa
serio widać że nie znasz się. ale nie, egzamin jest jakby no narodowy. i jeden masz pisemny że zaznaczasz odpowiedzi, a w drugim jeździsz odpowiedni zakres i twoje błędy i dobre zagrania notuje egzaminator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz egzamin pisemny i piszesz normalnie jak sprawdzian abcd w liceum czy gdzie się uczysz a potem masz egzamin z samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×