Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NormalnyGość

Coraz więcej kobiet chorych umysłowo

Polecane posty

Gość NormalnyGość

Z pozoru są fajne, piękne, normalne i inteligentne co gorsza często wyjątkowo dobre w łóżku. Po jakimś czasie okazuje się, że są toksyczne, apodyktyczne, agresywne i zmiennie. Miłość do takiej może skutkować groźnymi konsekwencjami dla życia i zdrowia. Zakończyłem pół roku temu związek z taką laską.Wspomnienia mam bardzo skrajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swój do swego ciągnie pewnie sam jestes nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo z mężczyznami, ale chyba w takich przypadkach swój ciągnie swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te normalne czesto są z chamami i dupkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Malo to razy w zyciu nabieramy sie na bubel w ladnym papierku albo zwykly smiec ladnie pomalowany i polakierowany ? Ile razy zjadles cos bo potrawa ladnie wygladala a potem sie tym zatrules ? I czego Cie to nauczylo ? To doswiadczenie przez ktore kazdy musi przejsc. Im wczesniej tym lepiej. Po prostu przypomnij sobie dlaczego w ogole zwiazales sie z taka osoba nie patrzac na to , ze moze byc toksyczna i dlaczego trwales w tym ukladzie. A potem zastanow sie czy chcialbys taki uklad powtorzyc. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Autorze- proponuję skontaktować się z Autorką topiku "coraz więcej mężczyzn chorych umysłowo"- miała podobny problem i "zakończyła związek"- może zostalibyście parą? Napisz do niej na topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - podaj swoj wiek i skąd jesteś- może na Kafe znajdzie się chętna do zawarcia znajomości z Tobą? Tu przebywa wiele samotnych i wartościowych kobiet. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką niestety :( Zostawiłem ją. Jest, była nieobliczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się objawiała jej nieobliczalność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A jak się objawiała jej nieobliczalność??? x obiecala obiad a nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbaba
baby są wredne i prymitywne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezrównoważona psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chore umysłowo" to jednak chyba zbyt 'odważne' stwierdzenie :-) X XX Jest taka jedna zasada. Inni ludzie są jak lustro. Oni po prostu są odbiciem tego co Ty ROBISZ lub MYŚLISZ. Prawdziwa sytuacja: Na początku mojego związku byłam bardzo opanowana. Panowałam nad sobą i w pewnym sensie nad swoim chłopakiem. To on był znany z wybuchów złości. A z czasem i ja zaczęłam odwoływać się do tych negatywnych emocji. I po pewnym czasie ja też zaczęłam się złościć. X X X Rozwiązanie jest bardzo proste. Przekazy muszą być jasne. Jak kobieta krzyczy na Ciebie, to nie krzyczysz na nią. Ani też nie zachowujesz się w sposób uległy. Tylko w lekki sposób trzeba to zignorować, ale nie olewacki sposób. Nie musisz być niemiły też. X Swoim zachowaniem można wpływać na zachowania innych ludzi. Może nie zawsze, ale w większości sytuacji to się sprawdza. Nie chodzi tu też o manipulację, ale właśnie o zdrowe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo psychiczni faceci je do tego doprowadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×