Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

psychicznie mnie wykancza praca w weekendy. prosze wypowiedzcie sie czy to norma

Polecane posty

Gość gość

Pracuje na magazynie chlodniczym produktów spożywczych .praca jest w systemie co drugi dzień po 12godzin od 9 do 21godz dzień pracy dzień wolnego przez cały miesiąc sobota i niedziela tez zależności jak wypadnie średnio 15 dni w miesiącu. W tamtym tygodniu wypadala mi. Wolna sobota ale niedziela pracująca następnie poniedziałek pracujący chciałem wolne na niedziele ale nie dostałem urlopu wiec zamieniłem się ze zmienikiem i on był trzy dni w pracy sobota niedziela poniedziałek ale też mu to odrabiam i ja siedzę od 9 do 21 sobota niedziela poniedziałek następnie wtorek wolne środa pracująca czwartek wolne piątek pracujący sobota wolne niedziela pracująca. Czy taki system by wam pasował pracy taka ładna pogoda a ja muszę siedzieć pomimo mało pracy jest. Czujeze mi życie ucieka przez palce. Czy to nie jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pracownik marzy o byciu rentierem. A co ty byś robił gdybyś nie musiał pracować? Podróżowałbyś? Siedziałbyś przy kawce? A więc twierdzisz, że życie ucieka ci przez palce... Niewolnicy tak mają. Nie płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty możesz wiedziec o harówce 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję na 12 tki i wolę taki system, mam więcej dni wolnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale praca w sobotę i w. Niedziele mnie dobiija a mamm miesięcznie minimum 2 soboty i 2 niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem managerem sklepu i mam cala jedna niedziele wolna...a pracuje 5 dni w tygodniu, nie trzy. Wiec nie pieprz i przestan sie lenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość ludzi spędza weekendy rodzinnie ze znaiomymi a ja nie mam w miesiącu żadnego wekendu wolnego bo zawsze albo sobota ale niedziela w pracy od 9 do 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz przynajmniej jeden dzien wolny! Leniwy jestes po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×