Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KarolinkaDietująca

Odchudzanie Nastolatek

Polecane posty

Gość KarolinkaDietująca

Mamy początek roku szkolnego i rok 2016... Było trochę podobnych postów ale wszystkie do tej pory są nieaktualne. W dzisiejszych czasach z każdej strony jesteśmy atakowane przez idealne ciała modelek, aktorek czy chociażby koleżanek, znajomych. Znacie to uczucie kiedy przed wyjściem z domu patrzycie w lustro i myślicie " wyglądam całkiem nieźle" docieracie do szkoły i już nie wierzycie w myśli z progu domu. Widzicie osoby wyglądające po prostu lepiej. Spojrzenie na swoje nogi i na nogi tej nieprzeciętnej laski... I W tym momencie pewność siebie spada. Ale kochane moje... Ja nie zamierzam tego przeżywać i nie zamierzam nikomu zazdrościć bo to do niczego nie prowadzi. Jakby to powiedzieć- nie mogę powiedzieć, że jestem mam jakąś mega nadwage i wgl.. Moje BMI jest w normie ale nie wierzę w ten wskaźnik. Przy mojej wadze i wzroście nie wyglądam tak jakbym chciała (nie, nie chce wyglądać jak jakiś wieszak, mój cel to jędrne, lekko umięśnione cialo bez wylewającego się tłuszczu). Tworząc ten temat pragnę znaleźć kogoś kto razem ze mną osiągnie swój cel. Ludzi, którzy będą moim oparciem w tej ciężkiej drodze, zważając na to, że tak naprawdę jestem z tym sama. Brakuje mi wsparcia. Chciałabym abyśmy ustalały sobie co kiedy ćwiczymy... Ustalały że w jakimś dniu robimy konkretny trening i wypełniały ten cel. A i najważniejsze nie chce żeby to było na podstawie głosowania. Ma być zdrowo i przyjemnie. Chce zdobyć przyjaciółkę z którą razem osiągniemy ten cel jakim jest przestrzeganie planu żywieniowego (zdrowe odżywianie) i aktywność fizyczna. Nie chce być już w tym wszystkim sama... Chciałabym powymieniac się zdaniem z osobą która mnie zrozumie bo przechodzi przez to samo co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×