Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna nie zadowala mnie w łóżku.

Polecane posty

Gość gość

Zaczne od tego, ze mamy oboje 17 lat. Z moja dziewczyna bardzo sie kochamy. W tak mlodym wieku, lecz planujemy wspolna przyszlosc. Bardzo sie kochamy, oboje czujemy, ze to jest to. Jestesmy razem 8 miesiecy, ona jeszcze nie miala pierwszego razu, ja rowniez. Chcemy go spedzic razem. Problem tkwi w tym, ze ja ciagle jej sprawiam przyjemnosc. Krzyczy z rozkoszy, wszystko fajnie, ale bez wzajemnosci. Ona mnie dotyka, ale tutaj wszytsko sie konczy, nawet mam wrazenie czasami, ze ona sie do tego przymusza. Probowalem rozmawiac, duzo razy, ale to nie pomaga, a chyba kazdy chlopak wie, jak to jest gotowac sie w srodku, a i tak nic nir wychodzi. Co powinienem zrobic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dac jej spokój i weźcie się do nauki dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nia bo szmata innym robila a tobie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co bys chcial zeby ci robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokoncz sam ręką przy niej, moze bedzie jej głupio. gdy bedzie chciala wziąć sie do roboty, to nie pozwól i powiedz, ze tylko ty wiesz jak najlepiej zaspokoic siebie, to moze wejdzie jej na ambicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś provo??? Jeśli nie- to powiem krótko: jak się zaczyna "te rzeczy" W TAK MŁODYM WIEKU, to kiepsko widzę przyszłość takiego mężczyzny i takiej kobiety, choć Autora i jego dziewczynę trudno uważać jeszcze za meżczyznę i kobietę- głupie, "nieopierzone" napalone dzieciaki i TYLE! Weźcie się lepiej do nauki, bo skończycie w życiu na "zasiłkach" i szerzeniu patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj -"zacznę od tego, ze mamy oboje 17 lat. Z moją dziewczyną bardzo sie kochamy. W tak młodym wieku, lecz planujemy wspolna przyszlość. Bardzo sie kochamy, oboje czujemy, ze to jest to. " XXX Synek, weź się dziecko do nauki, bo jak planujesz przyszłość z tą Twoją laską, to trzeba będzie zarabiać pieniądze, żeby ją utrzymać, trzeba pomyśleć o "dachu nad głową" i innych bardzo prozaicznych rzeczach. Życie we dwoje to przede wszystkim ODPOWIEDZIALNOŚĆ I OBOWIĄZKI przeplatane chwilami przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem tych szyderczych komentarzy " dzieci", "...do nauki sie weźcie", "... O jakie rzeczy chodzi" itd..... Każdy rozwija sie w swoim tępie. Ja zaczęłam sie spotykać z moim mężem w wieku 17 lat i tak rownież robiłam " te rzeczy" i jesteśmy z sobą 10 lat i spodziewamy sie dziecka. Wiec nie oceniajcie wszystkich swoją miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEMPO,jakby co. a tępy to może być ktoś..albo nóz,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gość 9:05" przepraszam za mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×