Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Namowic dziewczyne na anal

Polecane posty

Gość gość

Jestesmy ze soba pare miesiecy, uprawiamy namietny seks. Bardzo mnie podnieca i ma seksowna pupe. Uprawiamy seks tradycyjny, lecz coraz czesciej widok jej pupy doprowadza mnie do wrzenia. Jedynie anal pozostaje w moich skrytych fantazjach. Jak ja namowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw wsadz sobie w dupe kabaczka lub przynajmiej gruby ogórek, zobaczysz jakie to fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy kij od miotły, bo dłuzszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jesteś gejem i uwielbiasz być zapinany w dópę to jak najbardziej namów :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham anal i tylko dlatego ze pierwszy raz był cudowny :) i twoja dziwczyna musi tego chciec, rzuc jej mimochodem ze kobiiety (mezczyzni tez swoją driga;)) mają drugi punkt G w pupie, a kiedy indziej spytaj sie jej czy by nie chciała powiedz jej tez ze moze sobie zrobic lewatywe wczesniej to nie bedzie nic brzydkigo i zanim jej go tam włożyszz baw sie długo tam paluszkiem. najpirw tylko przyłóż, a raczej połóż na jej pupie potem delkatnie zacznij stukać tak paluszkiem, i potem włóż troszkę i poroszerzaj na lewo i prawo tą pupę tak zby tylko marzyła o tym jak włożysz swójego wilekiego kutasa do niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak cię kręci pupa dziewczyny, to ją wycałuj i wypieść języczkiem, a nie od razu chcesz się tam wpychać krypto geju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i masuuj przy tym jej cipke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:24 Dzieki za odpowiedz, chociaz jedna normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu akurat sama zaproponowałam. W pochwie słabo go czułam latał we mnie i często nie mógł dojść. W końcu powiedziałam kochanie moze spórbujemy w drugą dziurkę. I spróbowaliśmy. Dla nas obojga było to fajne doświaczenie. Teraz jestem z kims innym ale tez od czasu do czasu analka uprawiamy jako alternatywę dla mojej luźnej szparki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_nw
a dlaczego masz luzną ? lubisz dwa w cipce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam luźna? Po prostu taka mam budowę. Jak to mówi mój ginekolog jestem stworzona do rodzenia dzieci :) Dwóch w dziurce nie miałam ale kilka razy próbowałam fistingu i było fajnie. I żeby nie było nie mam na tym punkcie żadnych kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×