Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaanna

Adwokat od spraw spadkowych Śląsk

Polecane posty

Gość załamanaanna

Pilnie potrzebuje jakiegos dobrego prawnika co zna sie na spadkach - pomożcie prosze! poleccie kogos , najlepiej gdzies w pobliżu Katowic , Sosnowca, Dabrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogoś takiego to najlepiej z polecenia , znajomych popytaj może ktos zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może być z Sosnowca to polecam kancelarie na ul. Kościelnej http://www.kancelariasignum.pl/ Mnie pomogli w kwestii zachowku - doradzili, dokładnie wyjaśnili, wszystko pomogli załatwić. Udana sprawa dla mnie.Do tego ludzkie podejście i zrozumiały a nie prawniczy język

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaanna
Dziękuję za namiar na tą kancelarie Signum. Pracuję nawet niedaleko Kościelnej ale nie wiedziałam że tam jest jakas kancelaria. Jak człowiekowi nie potrzebne to się ni rozgląda za takimi rzeczami :( A powiedz, jesli to możliwe, cenowo jak wypadaja na tle innych ? Sprawdzałaś moze? i znają sie dobrze, mają doświadczenie? I dobrze rowumiem, że byłaś zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna sorki, zapomniałam o tym watku i nie widziałam Twojego pytania. Szczerze Ci powiem że ja , nie porónywałam cen z innymi ale ja poszłam do nich z polecenia znajomego, on mówił że dobzi a tani. On chyba sprawdzal I 25 lat doświadczenia pisali że mają , czytałam o nich w internecie. MAsz wzystko na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×