Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GGGB

Ale tu nudy i jakieś pustki...:P

Polecane posty

Gość gość
blokowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2016.09.14 nie. Ja nie mam już możliwości siedzenia tu nie wiadomo ile, nie mam dużo czasu na wirtual, pomimo tego że lubię to forum.;) gość 2016.09.14 hmmm średnio rozumiem ten bełkot i od razu wydał mi się znajomy.;) Te przecinki po spacji też są charakterystyczne-pamiętam jak jechałaś po zberezniku i jego rodzinie co naprawde było słabe. xxxx "gość 2016.06.13 zbereznik wczoraj widac argumentow ci zbraklo ze schodzisz na rodzine... bardzo to prymitywne nawet jak na standardy kafe. no cóż Zber , ale nie jesteś inteligentny , chyba ,że mierzysz do standardu 90.Tak cie obruszył teks anonima, a to ,że bzykasz kafeteryjna szlaufe to już nie.HIPOKRYTA. I nie brak argumentów , tylko nudny jesteś.I mało rozgarnięty.BO jeśli wyłapałeś samo słowo matka a nie odniesienie do iq, to tylko na kafe pobrylujesz jako inteligentny." Xxxx nie wiem o jakich urojeniach piszesz (?):D ale fejmu tu nie szukam-jestem dowartościowana w 100% w "realu";), od dawna mam mega dystans do tego forum. Co do bycia nudną to mi nie dopiekłaś, bo na co dzień słyszę coś odwrotnego-a tu nie musze się wysliać-to forum jest tylko do popisania głupot.:) wszystkim wmawiasz że są nudni, mało inteligentni-przyznaj że to tak naprawde...twoje kompleksy.:D:D:D ostatni raz się do Ciebie zwracam-nie będę dyskutować z plującą jadem bez powodu(a raczej przez SWOJE NIEPOWODZENIA-frustratką;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mulatka ;* :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tajemniczy";):P zawsze poznaje Cię po kilku słowach i TYM------>":P"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo osób piszę z Tym(:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja Cię tu lubię :o :D GGGB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB jesteś skarbie kocham cię nad życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB wychodz już z tej łazienki i chodź już do łóżka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość T
Adorator :o to ja robię myk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś moim aniołkiem umówimy się kiedyś na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Myślę że nie jest tak tragicznie.:D ostatnio byłam zdziwiona, bo kiedy nie było na forum Kotarby nagle poznikali wszyscy niby "goście"którzy mnie hejtują.:D + jeszcze czasami hejtuje mnie-analfabetka od przwcinków(powyżej), albo Madzia(Namysłów), ale ona jest mało szkodliwa.:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A będą jeszcze większe pustki. Bo to właśnie ja robiłam tu transfery przy okazji swoich ukrytych akcji zarobkowych, wówczas roiło się od tematów typu,,a co to za głupia kafeteria'', albo ,,dlaczego tutaj tylu debili " itp. Ostatnio jednak zajmuję się czymś innym. A kiedy mnie nie ma serwis pustoszeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Już się kąpałam.:P właśnie od 10 min leżę w łóżku, pisze z tabletu...:) jestem wymęczona dzisiejszym dniem.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB nie olewaj mnie proszę cię tu twój Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość T
23:58 to też moje :P GGGB ale Him nie jesteś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB dziś Może ci masażyk porobić i przytulić Twój Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość T
Leżysz,mmmmm :P i myślisz o mnie,no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:05 Czym wymęczona? Wiesz co ja robiłam? Wczoraj robiłam bilans, w którym wyszło że moi pośrednicy w******** mnie nawet na 60tysięcy złotych. Kiedy już skończyłam wszystko dokumentować, była już 24.00 Poszłam spać a o 2 w nocy obudziło mnie dziecko i do 4 nad ranem rozkopywała się w moim łóżku, aż w końcu zebrałam się w sobie i na wpół przytomna, dźwignęłam te 30kg i przeniosłam do jej łóżka. O 5.00 zbudził mnie budzik i najpierw szykowanie śniadania potem mycie czesanie i szykowanie dzieciaka do szkoły. Zakupy, sprzątanie, użeranie z pośrednikami i szykowanie do pracy na 13.00 Potem kierat do 22.00 i droga powrotna do domu -tankowanie, myjnia, przychodzę do domu a w domu znowu syf-znowu sterty naczyń do mycia, ale pierdzielę to, jutro śpię cały dzień, nie wstaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michał od dziewic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu twój Michałek mogę ci śniadanie z rana zrobić do łózka chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Wiem że to Ty Michał.;) gość T dziś wiem-nie musisz sie podpisywać-i tak cie poznałam.:D Nie, nie mam nic wspólnego z tamtą...:P:D przestań się nabijać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę się skupić tak myśle o tobie GGGB musimy się kiedykolwiek poznać gwarantuje nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość T
Nie nabijam się ;) Pozytywnie zakręcona dziewczyna ta GGGB :P Michałek walcz o Nią! :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GGGB chciałbym być twoim bliższym kolegą może też mnie ze chcesz do związku? nie zawiedziesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ngosc nie chce mi się rozpisywać, ale niedosypiam, wczorajszy dzień spędziłam cały poza domem, dziś też wyszłam rana i wróciłam po 22. Ale nie miałam jakiś większych obowiązków.:P współczuję ci. :) T dziś marzenia dobra rzecz.;):P:P gość dziś to nie jest ten Michał:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam kolejnej strony.;) gość T dziś nie zachecaj go!:P:D usypiam....dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą o nią walczył nawet przyjadę do Warszawy specjalnie dla Ciebie! ty mój skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×