Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska onnnnaaa

Pisaliście maile z kimś z kaffe ? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

Polecane posty

Gość gość
Coś takiego niesamowicie podkręca atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto czego oczekuje.Ale żal jak cholera.Mimo iż wiadomo było że kiedyś ktoś się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znów bym wszedł w takie relacje bo mi tych zdjęć i filmów brakuje a ty jeszcze trafisz na kogoś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej! Z jednej strony żałuję że tak się zaangażowałam.Zawsze śmiałam się z wirtualnych znajomości a tu sama dałam się wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jeśli znajdę gotową na coś takieg kobietę znów to powtórzę bo bardzo mnie to podnieca wciąga i potrzebuję tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wirtualna znajomość jest fajna gdy jest obustronnie podobnie odbierana, niestety trudno znaleźć podobnie nastawionych ludzi do takiej znajomości. Każdy coś chce lub coś szuka i o znajomości o czystych intencjach przyjacielskich jest dosyć trudno. Ja w dalszym ciągu jednak się nie poddaje, myśle że kwestia czasu trafić kogoś fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znalazłem pare fajnych osób stąd i mam z nimi kontakt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gg do rozmowy
poznam ludzi na wirtualnych znajomych, jestem facetem, nie szukam partnerki/partnera, pogadam na każdy temat, nie jestem żadnym zbokiem, spokojny człowiek z poczuciem humoru, lekki luzak, poznam ludzi ( kobiety lub facetów ) najlepiej po 30stce, miejsce zamieszkania obojętne bo to znajomość wirtualna, wole kogoś kto na dłuższy kontakt niż tydzień lub miesiąc, zapraszam, tu wyślijcie nr GG, co jakiś czas sprawdzam i się odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i niestety nikt nie ma na Ciebie ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe, ludzie jednak zasługują na to co mają, na tyle ile się starają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Kaśka
Gościu z 2016.09.21 Jeśli jest szczerość i prawdziwa niekłamana przyjaźń, znajomość chociaż mailowa przetrwa lata i różne perypetie.Tak jest w moim przypadku.Ze swoim przyjacielem mówię o wszystkim,dokładnie o wszystkim.Znam go na wylot i on mnie. Ponieważ wobec siebie nawzajem jesteśmy szczerzy i otwarci, nie boimy się niczego i mamy do siebie zaufanie.Mówi mi o wszystkim.Moja wyrozumiałość i cierpliwość pomimo jego początkowych kłamstw dała efekty, o jakich niektóre mogą tylko pomarzyć.To jednak buduje się latami.Teraz wiem ,że warto było mieć cierpliwość a początkowo tak szalałam....On nawet jak poszaleje w necie to i tak wraca do mnie,powie mi o wszystkim.Bo wie ,że u mnie znajdzie bezpieczny ,,port",wyrozumiałość,ukojenie zmysłów.Przez to mam go całego jak żadna inna w necie. Gościu,życzę Ci byś i Ty taką osobę znalazł/znalazła.Takich jak ja jest na pewno sporo również na kafe a jak nie tutaj to na innych forach.To tylko kwestia czasu ,możliwości i umiejętności szukania;)Ja znalazłam go tutaj dawno dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×