Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska onnnnaaa

Pisaliście maile z kimś z kaffe ? Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie?

Polecane posty

Gość gość
Poznałam męża, jesteśmy razem 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja - ten 30 latek. Pani, która chce ostro pisać itd. dziękuję. A Ty która chcesz pisać jak tylko trochę, odezwij się:) on30lukasz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Kaśka
Wiele lat temu poznałam tu wspaniałego mężczyznę.Jest czuły,delikatny i taki wrażliwy... a przy tym tak bardzo męski.Jego sposób bycia sprawił,że..Zakochałam się!.Piszemy prawie codziennie z małymi przerwami,podczas których tak bardzo tęsknię za nim.Jest wspaniały. Wiem o nim chyba wszystko.Widujemy się czasem.Znam każdy milimetr jego ciała a on mojego.Wiem ,że mam władzę nad nim,lecz nigdy jej nie wykorzystuję wbrew jego woli.Jest nam tak dobrze razem.To prawda,można tu poznać wspanialych ludzi.Ja poznałam.Jego!Doceniłam.Jest mój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M Kaśka dziś Wiele lat temu poznałam tu wspaniałego mężczyznę.Jest czuły,delikatny i taki wrażliwy... a przy tym tak bardzo męski.Jego sposób bycia sprawił,że..Zakochała się!.Piszemy prawie codziennie z małymi przerwami,podczas których tak bardzo tęsknię za nim.Jest wspaniały. Wiem o nim chyba wszystko.Widujemy się czasem.Znam każdy milimetr jego ciała a on mojego.Wiem ,że mam władzę nad nim,lecz nigdy jej nie wykorzystuję wbrew jego woli.Jest nam tak dobrze razem.To prawda,można tu poznać wspanialych ludzi.Ja poznałam.Jego! Doceniłam.Jest mój! X łał, gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem maile z kilkoma osobami z kaffe. Doświadczenia mam miłe albo bardzo miłe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Kaśka
Zainteresował mnie ten temat tak ,że postanowiłam napisać jeszcze. Otóż moja poznana miłość kafeteryjna jest czymś wielkim dla mnie. Wiem ,że moze to zabrzmieć dziwnie dla niektórych,ale Ci którzy to przeżyli lub przeżywają będą wiedzieć o co chodzi. Wiem ,że mój mężczyzna z kafe pisze z innymi kobietami stąd.Wiem ,bo mówił mi to.Wiem nawet z kim pisze.Dałam mu tę wolność.Świadomie.Nie chcę by mnie kłamał.Dając mu wolność wiem ,że mnie nie znienawidzi,wiem ,że nie będzie oszukiwa,kombinował.Wiem ,że wróci do mnie gdy będzie mnie potrzebował.Godzę się na to.Znam go od podszewki,znam imię i nazwisko,znam wygląd całego ciała,każdy szczegół.Wiem kim jest.Może czytając ten topik wie ,że o nim mówię.Zawsze może być pewny. Wie do kogo przyjśc gdy będzie mu źle.Nazwijcie to jak chcecie.Mam to wy je ba ne,więc nie interesują mnie czyjeś negatywne teksty. Uważam ,że jeśli ktoś chce utrzymać mailową przyjaźń czy miłość to najwazniejsza jest szczerośc zaufanie i brak głupiej ,małpiej zazdrości.Gdybym nawet zobaczyła go gdzieś na ulicy ,przytulającego się do innej dziewczyny udałabym ,że go nie znam,minęłabym .Zaufanie, pewność i bezpieczenstwo to gwarancja jego powrotu do mnie.Mojej władzy nad nim..jego wolność wyboru.A wybór jest taki że do mnie wraca..czuły i kochający.Dlatego mówię że on jest tak naprawdę tylko mój.Czy ja piszę z innymi?A to już jest moja tylko sprawa i tym się nie podzielę na forum.On wie! Szanujcie tych, z którymi piszecie na mailach.Bądźcie szczerzy,uczciwi a mailowe znajomości przetrwają lata i wszystkie zawirowania.Tak jak u mnie,u nas.Szczerość,szczerość ,szczerość ,to gwarancja przetrwania.Tyle w temacie.Pozdrawiam.Kaśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik nas obchodzą twoje wypociny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.jego wolność wyboru.A wybór jest taki że do mnie wraca..czuły i kochający.Dlatego mówię że on jest tak naprawdę tylko mój xxxx Mówić to sobie możesz nawet że Twój Brad Pitt Ciebie skrycie kocha a z Angeliną jest tylko dla kasy. Lecz się na nogi dziewczyno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawska onnnnaaa 2016.09.15 tak na wszystkie twoje pytania tak jest już kilkanaście osób poznanych na kafe z którymi jest kontakt realny na pw/gg/tel i nawet osobisty , sa nawet przyjaźnie kilkuletnie już pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie popisze z dojrzala kobieta najlepiej w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portafortuna
Jak dojrzałą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. 60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mail napewno sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok czekam na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portafortuna
O połowę za dużo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Kaśka
Nie interesuje mnie co sądzicie czy kogoś to interesuje czy nie.Piszę gdzie chcę i kiedy chcę i pod każdym nikiem jaki mi przyjdzie na myśl.Piszę bo odpowiadam na temat i mam teraz ochotę bo nudzę się. Z mężczyzną którego ,,porwałam" z ,,kafe" piszę już li tylko na czatach i innych komunikatorach I jest nam dobrze z tym.Przynajmniej widzimy się.Wcześniej były maile,to prawda.Ale teraz jest lepiej.Nie zależy mi już na kolejnych kafeteryjnych czy czatowych ,,zdobyczach" mając jego.Jest boski w tym jaki jest i tak niech zostanie.A jeżeli chodzi o komentarze zgryźliwe to możecie powstrzymać się bo i tak mam to wyebane i współczuję tym dla których kafe i w ogóle internet jest swoistym ,,high life"...Ja oprócz netu przy którym odpoczywam i relaksuję się, mam jeszcze ,,normalny"seks i nie muszę udowadniać przez pisanie kim to ja nie jestem i jaka elokwentna i ładna ,swojej atrakcyjności.Mam mocne ego i żadna pisanina tego nie zmieni.Sama znam swoją wartość.Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualna wioska tu
krótkie znajomości były, po kilka dni czy tygodni, ale o coś dłuższego trudno, albo kobiety co szukają facetów albo jakieś pojèby, trudno o normalny ludzi i o przyjaźń bez podtekstów i bez korzyści, ot tak tylko pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno ale można czasem trafić kogoś wartościowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkałeś tutaj kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pisałem nawet z jedną kobietą dość długo a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mi się wydawało. Na koniec zawiodłam się na tej osobie. Moja znajomość trwała kilka miesięcy, ale przez ten czas zdążyłam się bardzo przywiązać do niego.Jestem naiwna i bardzo cierpiałam przez to. Uwierzyłam w coś czego nigdy nie było. Sama nie wiem po co to pisze, chyba jeszcze czuje do niego sentyment. A jak u Ciebie to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był wirtualny seks, zdjęcia, filmy ale chyba przeraziło ją to co robiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.35 Myślę że mnie czeka taki sam koniec.Kilka szalonych miesięcy..setki przegadanych godzin i czuję rychły koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie czyli kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię i nazwisko podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli proponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U was też był seks zdjęcia i filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisanie o nim tylko.Zdjęć i filmów nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×