Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karrolinciaaa

mój chłopak okazał sie tchórzem,tracę zainteresowanie nim

Polecane posty

Gość karrolinciaaa

byliśmy na spacerze i zaczepiła mnie grupka pijanych facetów,on mnie zostawił,uciekł zwyczajnie,jakos się wydostałam,dodam ze nie jestem dziewczyną która prowokuje,mam taki uraz do niego ze nie chce go widzieć,zostawił mnie na pastwę losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrolinciaaa
wybrałam go bo nie chciałam typu macho lovelasa czy bad boya,jest inteligentny,utalentowany ale w tym momencie przestałam patrzeć na niego jak na męzczyznę,on wysyła smsy z przeprosinami,ja nie reaguję,co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszcz uciekaj.. jakby cie kochał to by bronił to odruch bezwarunkowy a to jest piizda. Co jakby cię zgwalcili w tym lesie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tracisz? To i tak nieźle. Już powinnaś stracić. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie lewaki teraz ten swój gender i gadanie o uczuciach u faceta i rurki na tyłku. Coraz częściej tak będzie gdy facet zostawia z przerażenia babkę, bo został wykastrowany przez TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NEPTYK WSYDZIŁBYŚ SIĘ OSZKEE TAK ZOSTAWIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo dziewczyny powinny sztuki walki od małego ćwiczyć, w razie potrzeby same się bronić, na chłopaków nie ma co liczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
Potrzebujesz nowego chłopaka? Nie nas miewam się tylko pytam serio bo ja szukam dziewczyny. Nie probuje tez Cię namawiać abyś zostawiła obecnego bo to Ty zdecydujesz ale jak dla mnie to on zachował się jak typowy tchórz... nie próbuję powiedzieć też że ja byłbym lepszy, ale na pewno nie zostawiłbym dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodziłam na odwiedziny do szpitala do babci, to leżał tam chłopak, który został obity w jakimś parku, bo udawał bohatera. Jego bili, a dziewczyna wiała w tym czasie, ale wezwała policję i pogotowie. Te gnoje zwiały, a dziewczyna nawet się nie pojawiła w szpitalu. W dodatku to był wnuk jednej pani, co leżała na sali z moją babcią, stąd wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są trudne sytuacje, nie ma czasu na myślenie. Jak ktoś cię nie trzyma, najlepiej uciekać, albo w ogóle nie zbliżać się do grupy osób, różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilll
Może... Ale do chol/ery jak już chciał wiać to razem z dziewczyną a nie sam... jasne można być słabym lub nawet silnym ale w stosunku do grypy np. 5 osób bez szans, ale kurde pierwsze co to bierze się dziewczynę i niech ucieka pierwsza a chłopak za nią aby miał pewność że nic jej nie grozi. A on uciekł nawet nie myśląc o niej i to jest żałosne... nie trzeba od razu wdawać się w bójke aby kobieta czuła się bezpieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopak to nie ochroniarz. Czemu autorka nie uciekala razem z chlopakiem. Skoro ma sile pisac to znaczy, ze nic jej nie grozilo. Dodam, ze autorka pewnie sprowokowala zaczepke ale nie jest tego swiadoma. Pewnie nie raz macie czasem ochote strzelic w leb pewnym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zrobił tak napisał mu jak mnie grzmociło tych 5 taka byłaś zła za tę ucieczkę, że potrzebowałaś się rozładowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×