Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

satanistyczny rytuał przy otwarciu tunelu w Szwajcarii

Polecane posty

Gość gość
nie no spoko. wyjepali se za unijną kase podziemny kurort wewnątrz góry a tera my mamy sie ewakuowac czym prędzej z uni bo planują wojne:D już kooorfa zadzieram kiece i lece. wojne o ja im zrobie osobiście jak zajepanej kasy nie oddadzą. w peeździe mam szatana demony i ich plany kooorfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to koorfa banda kretynów któzy nie wiedzą jaki efekt wywołaja takie szopki...jasne. mówie. gooofno mnie to obchodzi. nie bedzie zadnej likwidacji uni dopoki sie kooorfy nie rozlicza z kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jeszcze mamy zlikwidoac ze strachu? szpitale na które zajepali pieniądze bo ordynator chadza w weekend z baranimi rogami na łbie? ja go moge kooorfa za te rogi zara złapać sprowadzić do parteru i upiertolic razem z jajami. bedzie zupa z baranich jaj podana w barnich rogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie tak wszyscy będziecie bali to i tak zrobia co beda chcieli. wojne, rewolucje, przymusowe obrzezania, szczepienia i cokolwiek im przyjdzie do głowy bo wszyscy którzy sie tym przeraża polecą z płaczem do ludzi, który eg nich stoją w opozycji do ich planów.. oczywiście zadnej opozycji nie ma i o to chodzi. serio nie bojes sie szatana a szczerze to chciałbym wiedziec gdzie go można zastać bo mamy do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem ma sie to odbyc inaczej. dosyc kooorfa tego schematu. straszyć to se mogą babcie choojem i dziadka prądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pojepało was? chodu kto może zostawiac dobytek bo bedzie wojna. ni c***ja kooorfa. nie bedzie żadnej wojny co najwyżej kilkaset egzekucji. tak to sie ma odbyc a jak sie odbędzie inaczej to mam wyjepane na takiego sszatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooofno mnie obchodza wasze długofalowe korzyści związane z pomysami monopolizacyjnymi. te koooorfa konketne bilony, którymi napchalista kieszenie pedałom i lesbom w stylu merkelowej maja wrócic do ludzi w dodatku majac identyczna wartośc a samych cweli macie widowiskowo powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem róbta se co chceta. buduja meczety zapewniajta wiernych że szatan przegrał. w peeździe to mam. jak mi jakiś luj rozpęta teraz wojne to kooorfa nie ręcze za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja koorfa też mam swoje plany i jak mi przez was nie wypali to bedzieta sie modlili żeby wwas szatan wiał na rogi zanim ja was dopadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mało wam wy kooorfy zboczone? zróbta se ze dadzieścia lat przerwy kooorfa bo wam w końcu portki z dooopy spadna od nadmiaru miedziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piertolone zdiczałe bydło kooorfa. ktos was chyba musi przegonic po łace bo sie wam jepie między rogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym cie c****ju planisto odpowiedzialny za ten cyrk dopadł to by ci kooorfa zrobił taki makijaz ze by cie własne spedalone bachory nie poznały kretynie zajepany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tusku ma publicznie albo chociaz na antenie obciągnąc knurowi i zostac wyjepany w doope przez byka. koniec rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×