Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pełna_nadziei_

ten jedyny

Polecane posty

Gość pełna_nadziei_

Cześć wszystkim! Mam do was pytanie, jak to jest z czuciem, że to TEN. Nie chodzi mi o to jak rozpoznać, bo byłam już w 2 związkach. W pierwszym moim związku nie czułam tego, natomiast w drugim już tak. Ostatnio niestety to się rozpadło, on mnie zostawił I teraz pytanie: czy da radę poczuć to więcej niż raz? czy po rozstaniu z kimś, z kim czułyście że spędzicie resztę życia i to jest to czego szukałyście, byłyście w stanie poczuć to po raz drugi? Do innego mężczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd miałaś pewność ze wcześniejszym że to on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
Ciężko to nazwać. Takie intuicyjne, wewnętrzne przeczucie i pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ma znaczenia, czy spędzi się z kimś całe życie, czy nie. Ważna jest jakość tego spędzonego razem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie, tez chciałabym to wiedziec...teraz mi się to przydarzyło i nie wierze, ze nawet razem nigdy nie bedziemy..ale boje sie ze juz nie spotkam drugi raz takiej osoby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutka z ambicja rodzinna...wynalazek 21 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
Owszem, jakość spędzonego czasu jest bardzo ważna, ale to sprawia, że chce się to mieć przez całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
gość dziś dobre pytanie, tez chciałabym to wiedziec...teraz mi się to przydarzyło i nie wierze, ze nawet razem nigdy nie bedziemy..ale boje sie ze juz nie spotkam drugi raz takiej osoby xxx trzymaj się, wiem co czujesz ja tylko myślę o tym, że może jeszcze będziemy razem, ale założyłam ten temat, żeby dać sobie też nadzieję na życie z kimś innym, jeśli z tym nie jest mi dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 spiesz się, zaraz zaczynasz swoją nockę, pracowniku burdelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
nie offtopować mi, proszę o odpowiedzi na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Idiota
nadzieja umiera ostatnia,ale jest dla iditof...dlatego nim jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
cóż za samokrytyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo byłaś z tym drugim? napisz coś więcej o tym związku, jak się przy nim czułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
Z pierwszym byłam 2,5 roku. Związek stabilny, udany, mimo kłótni zawsze się godziliśmy. ALE ja nigdy nie miałam poczucia, że chcę z tym człowiekiem spędzić resztę życia. Wiem, że byłoby to dla mnie dobre bo przyjaźniliśmy się będąc w związku i nadal przyjaźnimy. Ale nic więcej. Z drugim związek krótki (3 miesiące), ale już po zobaczeniu jego zdjęcia (poznaliśmy się przez internet - z poprzednim też), coś w środku mną wstrząsnęło, że to będzie to. No i tak się stało. Zaczęliśmy się spotykać, później związek, plany na przyszłość, idealne dopasowanie pod każdym względem. A czułam przy nim, że niczego więcej mi już w życiu nie potrzeba, że z tym człowiekiem mogę góry przenosić i chcę z nim spędzić resztę życia. On też tego chciał, więc myślę, że czuliśmy podobnie. Jednak moje pytanie brzmi czy to jest możliwe po raz kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwia
Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście durne, nie da się poznać że to ten nie znając tej osoby bardzo dobrze. Już nie jedna się na tym przejechała, bo motyli w brzuchu wzięła za miłość, a nie zorientowała się ze to tylko prymitywna chcica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czułam przy nim, że niczego więcej mi już w życiu nie potrzeba, że z tym człowiekiem mogę góry przenosić i chcę z nim spędzić resztę życia. On też tego chciał, więc myślę, że czuliśmy podobnie. x No i gdzie on teraz jest? Gdzie ta wasz wielka miłość :P Masz typowe kobiecie podejście które cię najprawdopodobniej zgubi, bo gonisz tylko za emocjami i tylko na emocjach ci zależy, tylko że te emocje prędzej czy później i tak się kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli nie jestes juz dziewica to nie zaslugujesz na tego jedynego bo juz nie bedzie jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe szuka drugiego "tego jedynego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
Nie gonię tylko za emocjami, ale jak ich nie ma to bardziej przyjaźń niż miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna_nadziei_
Z resztą wszyscy skupiacie się na krytykowaniu zamiast odpowiedzieć na moje pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×