Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małobiuściasta666

Czechy Dr Martin Paciorek opinie

Polecane posty

Gość gość
Super. Ja też czytałam same dobre opinie i dlatego jestem już umówiona na abdominoplastykę z liposukcją na marzec.Dam radę! Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny które leciały z UK do Czech. Czy można od razu po operacji lecieć z powrotem ? Czy byłyście same, jak dałyście radę z bagażem itp. Napiszcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy lecisz z uk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a macie jakies zdjecia przed i po? Jestem umowiona do doktora na kwiecien na powiekszenie piersi i sie zastanawiam jak to wszystko u niegi wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilnepytaniee
Czesc dziewczyny. Czy któraś z was ma zarezerwowany termin zabiegu u dr Paciorka na kwiecień/maj i chciałaby się zamienić na 23 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana tym terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
Dnia 2.11.2017 o 15:13, Gość damarisss881 napisał:

Też jestem po. Wczoraj mi robił lift Plus tluszcz

Damarisss881, Czy Twoje piersi duzo zmalaly od operacji? Operacjie mam wyznaczona na 6 marca.

Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hej wszystkim. Ma m pytanie ile się u niego płaci za lipo i abdominoplastyke?

PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martin Paciorek Czechy

Jakaś totalna porażka. Wciąż nie mogę wyjść z szoku jak zostałam potraktowana w "klinice". Od początku: we wrześniu przyjechałam na niezobowiązującą konsultację. Niby wszystko ok ale : w internecie cena za blepharoplastkę na oficjalnej stronie kliniki była 450 euro, natomiast mi pan Martin Paciorek powiedział , że to kosztuje 550 euro. Umotywował tym, że cena 450 jest dla Czeszek ( dlaczego w takim razie na stronie nie jest to wyszczególnione ? ). Przełknęłam to i umówiłam się na luty, bardzo zależało mi na konkretnym terminie dlatego umówiłam się jeszcze we wrześniu. Kiedy zapytałam o termin zdjęcia szwów, pan doktor powiedział,że w sumie jak nie chce mi się przyjeżdżać extra na zdjęcie , to mogę sobie sama je wyciągnąć. Tu już powinno zapalić mi się czerwone światełko. Co to za lekarz, który nawet nie jest zainteresowany jak pacjentka się czuje, jak wyszedł zabieg? W połowie stycznia potwierdziłam termin zabiegu – 11 luty godzina 18.00. Dwa dni przed zabiegiem jeszcze raz potwierdziłam zabieg ( mail na priva do wglądu ). Przyjechałam ok 17.45 , poczekalnia była pusta, wyszła pani z gabinetu i nie pytając mnie nawet o nazwisko powiedziała , że jest opóźnienie i mam przyjść za około 1,5 godziny. Zasugerowała , że jak nie mamy co ze sobą zrobić to niedaleko jest restauracja. Ok, poszliśmy do restauracji ( towarzyszył mi mąż i koleżanka, która miała mieć przy okazji mojej wizyty konsultację ).Wracamy na umówioną godzinę ( ok 19.30 ) a tu w poczekalni pełno ludzi ( ok 8 – 9 osób ). Po chwili otwierają się drzwi i pani pyta " kto następny?" Podskoczyła jedna z pań i weszła do gabinetu. Moja konsternacja i szok. Pytam się pacjentek na korytarzu czy były umówione i jeżeli tak , to na która godzinę. I tu szok: wszystkie 6 były umówione na kontrolę na godzinę 19.30!!!! Nie do wiary. Po jakiś 10-15 minutach otwierają się drzwi i pan doktor wskazując palcem wybrał pacjentkę i zaprosił do gabinetu. W międzyczasie do poczekalni weszły kolejne trzy panie na kontrolę i ustawiły sie w kolejce. Tu moje niedowierzanie sięgnęło zenitu. Mąż podszedł do drzwi gabinetu i zapukał, bez odzewu. Po kilkukrotnym pukaniu, otworzyły sie drzwi i pani asystentka powiedziała,że musimy być cierpliwi, że będę przyjęta za minimum godzinę ( na ten moment było juz po 20.00 ). Zabieg , który dla mnie jest stresujący , do którego przygotowywałam sie długo , ktory nie jest tani i nie jest zwykłą wizytą jak u dentysty, miałby być przeprowadzony w najlepszym przypadku po 21.00? Jak pan doktor łaskawie sie wyrobi ?! Nie wiem jak ten lekarz pracuje, jak sie przygotowuje do zabiegu bo wg mnie nie ma zielonego pojęcia co sie dzieje , nie ma kontroli nad tym kto wchodzi do gabinetu. Traktuje pacjentów nieprofesjonalnie i taśmowo. Ani razu nie byłam zapytana o nazwisko. Totalna amatorszczyzna. Nadmieniam, że nie ma tam żadnej recepcji, żeby sie o cokolwiek zapytać. ZREZYGNOWAŁAM z takiej wątpliwej jakości usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiększenie piersi

Polecam klinikę w 100% . Lekarz i personel to bardzo sympatyczne osoby i ciągle uśmiechnięte .    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddd

moim zdaniem cudotwóca...... podejscie do pacjetna opieka i zaangażowanie na 6 ! wiem że podjełam jedna lepsza z decyzji idą na operacje piersi do dr Paciorka, lekarz miły, życzliwy uśmiechnięty.... można o wszystkim porozmawiać. Jestem zachwycona,,,dziewczyny jesli sie wachacie to jest to jeden z najlepszych wyborów. Ja osobiście położyłabym się pod nóż jeszcz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny mogę prosić jakieś namiary na doktora Paciorka żeby zapisać się na wizyte,? Czy dr mowi po Polsku ? Jak wygląda taka konsultacja u Niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) 

27go października miałam wykonywane powiększanie piersi implantami u dr Martina Paciorka. Co mogę powiedzieć- pan Martin jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, pomoże, doradzi, Po zabiegu dogląda osobiście swoich pacjentek :) Opieka pooperacyjna bardzo dobra, panie co chwile przychodzą, pytają czy czegoś nie potrzeba lub w czyms pomoc. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2020 o 09:20, Ewe90 napisał:

Witajcie dziewczyny mogę prosić jakieś namiary na doktora Paciorka żeby zapisać się na wizyte,? Czy dr mowi po Polsku ? Jak wygląda taka konsultacja u Niego ??

Trzeba napisać do nich @  który jest podany na ich stronie 🙂 pan Doktor mówi całkiem dobrze po polsku, jego asystentka za to perfekt 🙂 konsultacje można mieć online lub osobiście, kwestia co kto woli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, She1989 napisał:

Witam 🙂

27go października miałam wykonywane powiększanie piersi implantami u dr Martina Paciorka. Co mogę powiedzieć- pan Martin jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem, pomoże, doradzi, Po zabiegu dogląda osobiście swoich pacjentek 🙂Opieka pooperacyjna bardzo dobra, panie co chwile przychodzą, pytają czy czegoś nie potrzeba lub w czyms pomoc. Szczerze polecam!

Hej jaka jest cena zabiegu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×