Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Małobiuściasta666

Czechy Dr Martin Paciorek opinie

Polecane posty

Gość Małobiuściasta666

Witam, bardzo interesują mnie opinie o tym lekarzu, szczególnie o zabiegu powiększania piersi u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małobiuściasta666
Widziałam tą stronę, ale bardziej zależy mi na opiniach Polek. Chcę też wiedzieć czy Doktor mówi po polsku, jak wygląda kontakt z nim, co z wizytami kontrolnymi. Jeśli któraś z was miała u niego zabieg to bardzo proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małobiuściasta666
Nikt nie miał u tego lekarza operacji? To jest naprawdę znany chirurg, bardzo proszę jeśli ktoś ma jakieś opinie to niech je wyrazi. Napisałam do niego maila, ale nie otrzymałam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agawita
Widze ze temat był juz dawno, lekarz jest świetny, miałam operacje podnoszenia piersi u Furmanka, nie jest zle ale blizny zostawia grube i brzydkie, dzieki jednej Czeszce dowiedziałam sie o Paciorku i zrobiłam u niego brzuszek. Dziewczyny rewelacja, doktor świetny, a blizna na brzuchu perfekcyjna, teraz jade do niego na implanty piersi. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wavejka mogę prosić telefon lub e-mail do doktora? Jak długo czekałaś na zabieg i ile zaplacilaś za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wavejka
napisz do mnie jak chcesz pokaze Ci fotki przed i po, Paciorek dokonal mistrzostwa swiata na moim brzuchu , moj mail: agnieszka.banasikk@wp.pl tam jest przez dwa k :) do jego asystentki polskiej , która masz do dyspozycji 24 h przed i po operacji: agboron@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wavejka
ja płaciłam za wszystko 1800 euro, w cenie masz pobyt, wyzywienie, pas na wyjscie sciagajacy brzuch, lekarstwa do domu, przeciwbolowe i antybiotyk i w cenie nielimitowane konsultacje czekałam na operacje 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wavejka dziękuję za e-mail napisałam na priv ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miałam zabieg 28 lutego powiększenie piersi na prawdę super. Jestem po zabiegu tydzień A piersi już są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjoanba
Dziewczyny jest jakaś strona jego kliniki bo nie mogę xnalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzi_88
Cześć dziewczyny! Proszę podajcie mi stronę internetową i e-mail kontaktowy do doktora. Chce powiększyć piersi. Czy są tu jakieś dziewczyny które mogłyby opisać jak wygląda taka wizyta u dr Paciorka i jakie są efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wavejka
ja robilam brzuch u Paciorka, a znajoma 29 marca robi piersi. Jestem mega zadowlona. Do Paciorka mozesz sie umowic przez jego polska asystentkę Agnieszke Boron 501502810 lub jej email : agboron@gmail.com mozna tez umowic sie z lekarzem przez estheticon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam na operacji powiększenia piersi u Dr Paciorka, świetny chirurg, piersi od razu wyglądały ślicznie. Teraz jestem już trzy tygodnie po operacji i wyglądają jeszcze lepiej. Blizna minimalna, prawie niewidoczna a to dopiero trzy tygodnie. Żałuję tylko, że nie robiłam u niego brzucha, tylko u jakiegoś rzeźnika w Ostrawie, mam paskudne blizny. Polecam wszystkim, doktor bardzo rzeczowy, jako tłumacz służy Pani Agnieszka. Umawiałam się przez estheticon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ficenesca
Hej Dziewczyny, zdecydowalam sie na operacje powiekszenia piersi U Dr Paciorka.... Czy jest moze jakas Pani ktora poswiecilaby mi chwile- mam pare pytan :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! A czy ktos robil lipolize u Dr.Paciorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich Chcialabym podjac sie plastyki brzucha kontaktowalam sie z D.Furmanek ale brak odpowiedzi moze mi ktoras dac namiary na innych lekarzy np paciorka adres emaila itd I cena dzisiejsza dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoras z was leciala samolotem z uk do czech czy lotnisko jest blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blizej jest chyba do katowic leciec i dojechac do Paciorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecialam z UK do Czech. Do ostrawy i stamtąd taksówką do kliniki do Paciorka zapłaciłam 1170 Kc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś podnosił zwiski u dr Paciorka?? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
Hej dziewczyny może wiecie ile obecnie kosztuje u doktora powiększenie piersi bo czytałam że 2300euro ale biegiem czy to ceny z teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Wolf
Dzień dobry dziewczyny Miałam 4 dni operacje powiększenie piersi u doktora Pasiorka Nie powiem ze nie bolało... Eh ale dało się przeżyć Piesi są śliczne już nawet po takim krótkim czasie Doktor świetny, zna się na swojej pracy Ale opieka słaba Pierwszy dzień jakoś coś wstrzykiwali ale nic nje pomogło by ból z łagodzić Na drugi dzień przeniosłam się do góry, gdzie wogole zapomnieli ze tam ktoś jest :) Jedzenie słabe, ale to akurat nie takie ważne, bo po operacji nie myślisz o jedzieniu a jak już wrócić do zdrowia i nie wymiotować Najgorsze to wstawanie z tymi słoiczkami ( dreny) nakazało chyba sporo w lewej 300 ml z prawej 200 Bardzo nie przyjemnie ściągnięcie drenów Ale już po wszystkim Teraz zostało zobaczyć jak będą wyglądały po miesięcu Życzę zdrowia I polecam doktora Paciorka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia2017
Elena Wolf czy moglabys prosze podac swojego emaila mam do Ciebie kilka pytan.Dziekuje.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kontaktować się z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenawolf
elena-wolf@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita2510
Hej dziewczyny ! 10 stycznia mam zabieg powiększania piersi u doktora Paciorka, widziałam mnóstwo zdjęć jego prac i naprawde mozna mu zaufać. Spelniajcie swoje marzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena Wolf
To prawda Piersi są piękne Paciorek jest mistrz Powodzianie w operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damarisss881
Też jestem po. Wczoraj mi robił lift Plus tluszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbinka
Bylam na zabiegu 6 grudnia 2017u dr.martina paciorka. Pan doktor przyloz jak do rany, mega mily,usmiechniety, fachowiec pierwsza klasa wiec mimo pewnych obaw czy dobrze robie wybierajac jego i klinike w czechach moge z pelnym przekonaniem powiedziec ze to bardzo dobry wybor. W polsce pewnie tez bym byla zadowolona ale tam z cenami lekarze to przesadzaja.cena w polskiej klinice za okragle silikony okolo14-16tysiecy w czechach placilam 2400euro w tym pobyt w klinice,tabletki,stanik,konsultacje. Na wlasna reke trzeba zrobic badania przed operacja no i trzeba dojechac jak ktos z daleka ale i tak sie oplaca. Wiec polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×