Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przekonać brata, żeby dał szansę mojej brzydkiej koleżance?

Polecane posty

Gość gość

Zacznijmy od tego, iż mój młodszy brat nie jest zbyt życiowo zaradny. Ma 31 lat, słabą pracę, bawi się w studia, mieszka z naszymi rodzicami, nigdy nie miał dziewczyny. Zrobiło mi się szkoda mojej koleżanki, która ma depresję, z powodu braku zainteresowania ze strony mężczyzn, ale cóż, jest trochę poniżej średniej, jeśli chodzi o urodę... Postanowiłam więc zaaranżować jej spotkanie z moim bratem, to znaczy przyprowadziłam ją do domu rodziców, powiedziałam jej, że brat jest wrażliwym romantykiem i się na pewno ucieszy. Próbowałam inicjować zapoznanie koleżanki z bratem. A on miał minę, jakby miał zaraz umrzeć, nagle stwierdził, że ma do załatwienia sprawę na mieście i wyszedł z domu. Koleżanka spuściła głowę i po jakimś czasie poszła do siebie... Pytam się potem brata, co go nawiodło, a on, żebym sobie lepiej "ustawiła swojego fagasa do pionu", że "jest wrażliwym człowiekiem, który potrzebuje spokoju i komfortu", a na koniec, że : "wolałby dożywotnio walić konia niż pukać taki pasztet". Co zrobić, żeby brat zmienił swoje zapatrywania i postępowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ty chcesz spiknąć pasztet z nieudacznikiem? Widać że nie szanujesz koleżanki, ani nie kochasz brata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może przestanie być nieudacznikiem, jeśli już te studia skończy, a nie chcę, żeby została starą panną. Poza tym, to, że jest nieudacznikiem, nie znaczy, że jest biedakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra chce pomóc jej i jemu. Niby kogo ma im podsunąć? Osoby na poziomie? Logiczne ze nikt normalny nie zainteresuje się facetem nieudacznikiem ani brzydka kobieta !! a jesli juz to z litosci. Ludzie paruja sie z podobnymi sobie. Czasami biora gorszych zeby się poznecac. Wtedy autorka by szanowala braciszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego jesli nawet je skonczy, jak jest niezaradny to ma mentalnosc z****** wciaz bedzie nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x To też nie jest tak, że nikt go nie chce. Ona ma taką bliską koleżankę, do której "smaruje cholewki". Problem w tym, że ona ma mentalność podobną do niego. On jest wygodnicki, ona zdziecinniała. Nic dobrego z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Durna babo bawiąca się w swatke . Jestes śmieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
co cię obchodzi cudze życie, jeszcze bratu wciskać "coś" czego nikt nie chce to już w ogóle kuriozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaleksandra
Nie rób drugiemu tego czego byś sama nie chciała.A co jeśli Tobie by ktoś podsunął Adonisa z bożej d...y?Wątłego gargulca z brodawą na nosie?(nie widziałam koleżanki i nie uwłaczam jej w żadnym stopniu).Tylko przykład zachowania przytaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nawet nie chodzi o twoją koleżankę tylko o to ,że on już kimś innym jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona sprowadzi go na manowce. Raz ją widziałam. Dziewczyna dwadzieścia parę lat, gimnazjalne ciuchy i plecaczek, zero klasy, masakra. Poza tym taka na pewno pierwszego lepszego dresa znajdzie. A mój brat jednak pochodzi z szanowanej rodziny i potrzebuje wartościowej kobiety, a nie jakiejś małolaty. Poza tym największy skarb to ten, do którego się trzeba dokopać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do kościółka sie pomodlić za braciszka swatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam "pomysła":) Mogę polecić mojego kolegę. 195 cm 130 kg wagi i aktualnie jest wolny:) Dasz mu namiar na koleżankę Twojego brata. Zajmie się nią, jeśli to bratu nie wystarczy, to on już nauczy Twojego brata nie patrzeć na kobiety przez pryzmat rozporka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Poza tym największy skarb to ten, do którego się trzeba dokopać >>>>moze brat nie jest archeologiem chcesz to sobie sama kop po co kogos zmuszac do czegos czego on nie chce ? dziwne tez aby sie ubierala jak 40 latka skoro ma 20. ty pewnie juz wygladasz jak stara dewota bo myslisz wlasnie tak. zyj jak chcesz i pozwol bratu na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój brat Autorko jest zwykłym egoistą. Taki potrzebuje PORZĄDNEGO (!!!) kopniaka w cztery litery, żeby zmądrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×