Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piękna Julia

Powiększanie ust

Polecane posty

Gość Piękna Julia

Gdzie mogłabym w Warszawie bezpiecznie wykonać taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wykonaniem jakiekolwiek zabiegu polecam najpierw za pomoca kosmetykow sprawdzic czy w ogole bedzie Ci sie to podobalo. Moja kolezanka wykonala zabieg i zaluje, bo wyszlo nie tak jak chciala. Powiekszyc optycznie usta mozemy przy pomocy kosmetykow, np bielenda ma fajny balsam do ust, w trzech wariantach kolorystycznych. Preparat daje efekt ładnie uwydatnionych, wyraznie zarysowanych ust i przy okazji dobrze je pielegnuje, nawilza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina

Moje usta po zabiegu powiększania kwasem hialuronowym wyszły bardzo ładnie. Zabieg robiłamw  klinice Dr Paradowska Klinika Medycyny Estetycznej w Krakowie i polecam. Usta mają naturalny wygląd i sa dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja powiększanie ust robiłam w Nuvu estetic w Krakowie  i bardzo dobrze tam wykonują zabiegi. Podczas zabiegu nie było żadnych komplikacji, a same usta wyszły super, maja bardzo ładny kształt i sa duże.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lankowa

Ja nie powiększyłabym sobie ust na stałe. Co to w ogóle za moda na te tandetne, duże usta... Uzywam pomadek i błyszczyków powiększających i obrysowuję usta po zewnętrznej spronie linii ust. Mój ulubiony balsamik powiększający to Powiększający balsam do ust HOLLYWOOD RED Bielendy. Ma piękny czerwonawy połysk i świetnie sprawdza się jako produkt powiększający optycznie usta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×