Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

inhalator czy warto

Polecane posty

Gość gość

Było już kilka tematów odnośnie inhalatorów. Przeczytałam, ale to głównie reklama. Mam syna, który ma 1,5 roku i męczy już go od kilku dni katar. Smaruje maścią majerankową, aplikuje sól morską. Odciągam za pomocą katarka. Ale ciężko mu oddychać. I tak zastanawiam się czy nie warto zainwestować w inhalator, zapewne kiedyś się jeszcze przyda. Sprawdził się u Was? Jaki macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inhalator przy małym dziecku uwzam ze jest konieczny- firma bez znaczenia do 5 mikro cos tam... i najlpiej ustnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym strzałem był aparat Sanity Simple. Wydajny to na pewno mogę powiedzieć. A druga rzecz, że przy tej swojej wydajności i dobrym tempie podawania aerozolu to pracuje w miarę cicho. U nas to dzieci głównie się inhalują i właśnie z myślą o nich szukaliśmy z mężem inhalatora. Wygodny system, łatwo się wdycha lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Warto było kupić Pro, rodzinny kompleksowy inhalator do każdego rodzaju terapii. Nie zajmuje dużo miejsca, można go spokojnie schować do szafki, wcale nie tej największej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Ja mam taki inhalator o małych rozmiarach Simple firmy Sanity. W sumie kupiony z polecenia, nie wiedziałam jaki wybrać i tak się na ten zdecydowałam bo w aptece mi polecali. Ogólnie jestem zadowolona, choć widać, że to taki model kieszonkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×