Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

meningokoki

Polecane posty

Gość Kotiq
Ja się boję szczepić. Zaszczepiłam na pneumokoki prevenarem 13, ale te meningokoki snią mi się po nocach. Ryzyko zachorowania jest w granicy błędu statystycznego, ale zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.C

Szczepie na pneumo, meningokoki C i B, młodszy syn miał już Bexsero teraz pora na starszego, młodszy nie miał żadnej gorączki, mam nadzieję że starszy tez nie będzie miał. Wolę zaszczepić nic później żałować że nie zaszczepilam.cena 1 dawki 319.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.Cccc

Szczepie na pneumo, meningokoki C i B, młodszy syn miał już Bexsero teraz pora na starszego, młodszy nie miał żadnej gorączki, mam nadzieję że starszy tez nie będzie miał. Wolę zaszczepić nic później żałować że nie zaszczepilam.cena 1 dawki 319.99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój synek ciężko przechodził szczepienia po bexero,  wysoka goraczka trudna do zbicia i obrzęk rączki ....za pierwszym razem przeszła po jednym dniu ale za drugim razem juz druga dobę go trzyma....daje naprzemiennie paracetamol i ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek po szczepieniu  bexero miał przez 3 dni wysoką i ciężka do zabicia gorączkę oraz ogromny rumień na ramieniu w miejscu wstrzykniecia. Do zabicia gorączki stosowalam paracetamol na przemian z ibupromem przez ok.2 doby, a na rumień okłady z altacetu . Po 3 dniach przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×