Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EwelinaPE

Nauka języków obcych

Polecane posty

Gość bettta

Można za wcale nieduże pieniądze wykupić dziecku kurs językowy za granicą w biurze na stronie lingwista.com.pl. Ja bym ich polecała, bo z jednej strony trzymają jakość i standard, a z drugiej nie każą płacić sobie z nawiązką za Bóg wie co jak inne szkoły. Najfajniej cenowo moim zdaniem wychodzą obozy na Cyprze - dużo taniej od Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaq

polecam kurs języka niemieckiego i angielskiego dla elektryków https://allegro.pl/uzytkownik/marbar1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

Ja niedawno zapisałam się na kurs ang online do tutlo. Skusili mnie elastycznymi godzinami nauki. przede wszystkim zależało mi na tym, aby poćwiczyć mowę a dzięki temu, że każda lekcja jest z native speakerem mam taką możliwość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajkon

Patrzcie tutaj - livro.pl/fast-languages-szybka-nauka-jezykow-obcych-grzesiak-mateusz-sku1224830604.html Większość książek faktycznie średnio nadaje się do nauki ale ta jest akurat niezła. A z językami - wiadomo jak to wygląda... systematyczność, systematyczność i jeszcze raz systematyczność. Kwestia taka, jak do tego podejdziecie. Jeśli macie inne polecane tytuły, to podzielcie się nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Ja obecnie uczę się angielskiego z tutlo. Jestem z nich zadowolona. czas lekcji optymalny by zachować pełną koncentrację i chęci, fajni lektorzy, którzy wszystko chętnie wytłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limka

Ja w Pi School opanowałam bardzo dobrze odstawy językowe. W grupie jest fajniej, można porozmawiać, no i jest wesoło. dlatego ja jestem zadowolona z wyboru i nie zamierzam przerywać nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Ze swojej strony mogę polecić lekcje online na platformie językowej TUTLO. W końcu trafiłam na kurs, który nie dość, ze nie zajmuje mi dużo czasu, to jeszcze przynosi efekty - w końcu pokonałam bariery w komunikowaniu się w języku angielskim. 20 minutowe rozmowy z native speakerami pomagają w osłuchaniu się z językiem i różnymi akcentami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowittkaaaa

jeśli się krępujesz - to spróbuj online z Tutlo, lektorzy bardzo przyjemni, rzeczowi i konkretni, dają poczucie pewności, a co najważniejsze to Ty decydujesz o której zaczynasz lekcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllka

Miałam podobnie, nie lubiłam nigdy zajęć grupowych z języka angielskiego bo się najzwyczajniej w świecie krępowałam i właśnie Tutlo jest dla mnie metodą idealną pod tym względem bo uczę się wygodnie bez stresu z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkana

Tutlo dla mnie pod tym względem wygrywa, w końcu nie ma stresu i nauka idzie swobodniej dzięki czemu i efekty są lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnkaaaaaa

tak, ja już od jakiegoś czasu z tutlo się uczę, dobrze mi wchodzi :) prawie codziennie się biorę za naukę, bo 20 min to idealny czas na lekcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia
Dnia 25.11.2019 o 14:40, Gość Annnnkaaaaaa napisał:

tak, ja już od jakiegoś czasu z tutlo się uczę, dobrze mi wchodzi 🙂 prawie codziennie się biorę za naukę, bo 20 min to idealny czas na lekcję

a czy istnieje możliwość odbycia lekcji testowej na tej platformie Tutlo. Czytam tyle pozytywnych opinii na temat tej szkoły językowej, że z chęcią bym spróbowała czy taka metoda nauki angielskiego sprawdzi się w przypadku mojej osoby, tym bardziej, że miałam w planach rozwinąć trochę swoje umiejętności językowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obilka

Ja chodziłam na zajecia do Pi School - moim zdaniem szkoła bardzo w porzadku i ma fajnych nauczycieli. Jestem zadowolona i widze ze ta nauka u nich przynosi efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×