Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EditaJania

Wesele, fontanny czekolady

Polecane posty

Witam! Mój brat bierze za miesiąc ślub, jesteśmy z Wrocławia i przychodzę z zapytaniem, czy ktoś z was nie korzystał z fontanny czekolady? Będziemy mieć dość dużo dzieci, a taka okazja to świetny pomysł dla nich. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planowane na weselu jest jakieś 110 osób, ale to 10 to takie plus minus, bo w miesiąc jeszcze mogą sie wykruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama rok temu miałam wesele na 150 osób i wpadłam na pomysł takiej fikuśnej fontanny dla gości, powiem Ci że to był strzał w 10. Dzieciaki pokorzystały i nawet nie jedna ciotka spróbowała :) Masz jakieś specjalne wymagania co do tej fontanny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie mam jakiś wymagań. może być gorzka, słodka, biała, ciemna. rodzaj jakoś mi nie przeszkadza. ważne żeby dobrze było podane :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja brałam oferte od Rymarz Wesela i byłam zadowolona z ich oferty. Podane było ładnie i nawet potem przeczytałam, że to była jakaś wyjatkową belgijska czekolada co mnie miło zaskoczyło Jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie już kamerzystę na wesele. Bo dobrą oferte proponuję firma http://www.seeyourself.pl/. Kręcili u mojego brata - jeszcze tak ładnego nagrania nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw wysmarują się tą czekoladą dzieciaki, a później, za pomocą dziecinnych rączek wszyscy będą tym świństwem wysmarowani. Na szczęście to się spiera, ale plama na sukni młodej, jakby ta w toalecie się pobrudziła wygląda, ech tam, sami sobie wyobraźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gościa z 2016.09.21 : myślę, że dzieciaki, które już same by korzystały z takiej fontanny umyłyby w razie konieczności ręce ;) a takie, które mogłyby wysmarować czekoladą wszystko dookoła będą pod opieką rodziców, którzy albo sami im podadzą tę czekoladę i ewentualnie umyją albo będą trzymać swoje szkraby z daleka od fontanny :) ogólnie pomysł fajny, sama bym spróbowała czegoś takiego na weselu, niestety nie znam się na tym, nie organizowałam wesela i nie wiem która firma jest godna polecenia jeśli chodzi o czekoladowe sprawy, ale sama idea - jestem za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×